همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
آقا ممنون به خاطر پاسخت، نمیشه فیزیکی بخرم و روی همه دستگاهها نصب کنم؟ اگه فیزیکی نمیشه، به روش شما بعد از شیر کردن روی اکانتهای دیگه، باید بقیه دستگاهها وصل بشن به اینترنت و از اول دانلود کنن؟ اینطوری که خیلی طول میکشه، راه حل دیگه ای نیست؟

اگه بازی رو فیزیکی میخوای رو همه دستگاها باید بخری اما دیجیتالی رو یکی میخری اکانتهای لایو رو به همه دستگاها میدی مثلا 4تا اکانت لایو باید رو همه دستگاها باشه یعنی هر دستگاه باید 4تا اکانت رو داخلش داشته باشه بعد از یک اکانت میخری از مای هوم ایکس باکس به همه شیر میکنی یک کار میتونی بکنی یک فیفا رو دیجیتالی بخری بعد یه فیفا فیزیکی اجاره کنی یا از دوستت بگیری دیجیتالی رو بخری اما برای نصبش از فیزیکی استفاده کنی اینطوری دیگه به دانلودش احتیاج نداری

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
اغاااا این چه کاریه مایکروسافت میکنه فکر ایران نیست
دوتا بازی زدم از روزی که خریدم
16 گیگ یکی 10 گیگ یکی آپدیت خواست
ولی خدایی عجب گرافیکی زده تو ریس کرک و پرم ریخت ببین گاد اف وار رو اینجوری بزنن رو 4 چه شود
خدایی هر کی پول داره جفتشم بخره من قبلا میگفتم عمرا به پای 4 نمیرسه ولی ریس رو بازی کردم عالی بود
[MENTION=100386 [MENTION=17649]@@@[/MENTION][/MENTION] [MENTION=100386 [MENTION=17649]@@@[/MENTION][/MENTION] [MENTION=100386 [MENTION=17649]@@@[/MENTION][/MENTION [MENTION=17649]@@@[/MENTION]

The trouble with wanting something
is the fear of losing it, or never getting it.
The thought makes you weak...

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
سلام
دوستان یه سوال
باید حتما اینترنت قوی داشته باشید برای xb1 ؟ مهم ترین دلیل که دو دل شدم xb1 بگیرم یا نه
چون اینترنتم زیاد قوی نیست سرعت دانلودم نهایتن 190 یا200خوره ای هست پنگ هم 200 به بالا می تونم راحت انلاین بازی کنم؟

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,315
نام
Rashed
سلام
دوستان یه سوال
باید حتما اینترنت قوی داشته باشید برای xb1 ؟ مهم ترین دلیل که دو دل شدم xb1 بگیرم یا نه
چون اینترنتم زیاد قوی نیست سرعت دانلودم نهایتن 190 یا200خوره ای هست پنگ هم 200 به بالا می تونم راحت انلاین بازی کنم؟
بابا نتت عالیه.
نگران نت نباش.حله.آنلاین هم میشه.کاهش پینگ بخر

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
سلام
دوستان یه سوال
هم باید نتت قوی باشه (البته سرعت دانلود تو وان تقریبا فرقی با سرعت دانلود تو پی سی نداره و خوبه در کل) و هم باید حجم زیاد داشته باشی و از این نظر مشکلی نداشته باشی چون کلا حجم میخوره اساسی

به نظرم این مورد رو بیشتر روش فکر کن چون من خودم رو این مقدار مصرف حجمش خیلی شوکه میشدم هر وقت میرفتم میدیدم چه مقدار مصرف کرده:d

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
هم باید نتت قوی باشه (البته سرعت دانلود تو وان تقریبا فرقی با سرعت دانلود تو پی سی نداره و خوبه در کل) و هم باید حجم زیاد داشته باشی و از این نظر مشکلی نداشته باشی چون کلا حجم میخوره اساسی

به نظرم این مورد رو بیشتر روش فکر کن چون من خودم رو این مقدار مصرف حجمش خیلی شوکه میشدم هر وقت میرفتم میدیدم چه مقدار مصرف کرده:d

اوه اوه حجم اصلا یادم نبود متاسفانه مبینت دارم حجم خیلی گرونه فکر کنم هر گیگ 10 تومنی باشه
راهی برای انتقال اپدیت بازی ها نیست؟
الان بازی های انحصاری چقدر اپدیت دارن مثل forza H2 یا sunset

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
اوه اوه حجم اصلا یادم نبود متاسفانه مبینت دارم حجم خیلی گرونه فکر کنم هر گیگ 10 تومنی باشه
اونا رو نمیدونم ولی ریس 9 گیگ
دد ریس 16 گیگ ناقابل
[MENTION=100386 [MENTION=17649]@@@[/MENTION][/MENTION] [MENTION=100386 [MENTION=17649]@@@[/MENTION][/MENTION] [MENTION=100386 [MENTION=17649]@@@[/MENTION][/MENTION [MENTION=17649]@@@[/MENTION]

The trouble with wanting something
is the fear of losing it, or never getting it.
The thought makes you weak...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی

رو هر بازی حداقل بالا 2-3 گیگ اپدیت حساب کن فورزا تا الان فکر کنم حدود 2.5 یا 3 گیگ داره. راه برای انتقال نداره هنوز. کلا با توجه به شرایطی که داری بنظرم یکم بیشتر سبک سنگین کن جوانب رو بسنج ببین میتونی از پسش بر بیای یا نه

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
اقا من با 1 مگ مخابرات نا محدود مخابرات مشکلی نیست برام ؟؟؟ دان هم رو 130 .
بعد الان قیمت ریجن 2 خالی چنده ؟؟؟
یه سوال دیگه هم من بتل 4 رو 360 بازی کردم و یادمه که اون زمانا بتل لاگ یه پست داد که با 10 دلار میشه بازی رو به نسل هشت منتقل کرد . می خواستم ببینم کسی امتحان کرده ؟؟؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
یکی از دوستان بنده 1 هفته مسافرت رفته حالا که برگشته اکس باکسش روشن نمیشه. تو مسافرن هم اکس باکس به برق وصل نبوده. الان هم چراغ پاور نارنجی هست ولی اکس باکس روشن نمیشه. مشکل از چیه؟

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
اقا من با 1 مگ مخابرات نا محدود مخابرات مشکلی نیست برام ؟؟؟ دان هم رو 130 .
بعد الان قیمت ریجن 2 خالی چنده ؟؟؟
یه سوال دیگه هم من بتل 4 رو 360 بازی کردم و یادمه که اون زمانا بتل لاگ یه پست داد که با 10 دلار میشه بازی رو به نسل هشت منتقل کرد . می خواستم ببینم کسی امتحان کرده ؟؟؟
باید ببینی سرعت اصلی بدونِ استفاده از idm چند هست!ولی آره خوبه!
منظورت بدونِ کینکتِ؟!!
یعنی چی؟!!چیه بازی رو میشه به نسل 8 انتقال داد؟!!!:-/:d

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام دوستان يكي به من ميتونه بگه xb1 بهتره يا ps4 ?
كلي از بازي ها رو پي اس دارن رو ١٠٨٠ اجرا ميشن با 60fps

ولي ايكس باكس بين ٧٢٠ تا ٩٠٠ هست و بيشتر بازي ها 30fps!!

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387

aryan namavar

به نظر من ایکس باکس به دلیل پشتیبانی از دایرکت ایکس 12 در آینده اوضاعش بهبود پیدا میکنه و نگران نباشید

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

aryan namavar
درباره بهتر بودن كدوم كنسول نظري ندارم.
ولي درباره فريم ريت اين طور نيست.
فريم ريت بازي ها تو تمام بازي ها يكسان و مثلا يك بازي مثل Tomb Raider فريم ريت Xbox one روي 30 قفل شده بود در حالي كه نسخه PS4 تا 60 باز بود و من بازي ديگه تا امروز نديدم كه روي مثلا PS4 به صورت 60 فريم و 1080p باشه و روي Xbox one به صورت 30 فريم و 720p
تو اين تاپيك هم فريم و رزولوشن اكثر بازي ها نوشته يا درباره اون ها توضيح داده شده:
http://forum.bazicenter.com/thread86656/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر