همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
جواب منو لطفا بدين

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

میتونی از Setting خوده بازی خاموشش کنی

- - -ویرایش - - -

من وقتي ميرم تو پارتي كه با headset حرف بزنم صداي بقيه از tv مياد اگه بخوام كه صداي بقيه از headset بياد بايد چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟

برو تو بخش کینکت ببین تیک Chat با کنیکت فعال اگه است غیره فعالش کن

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
سلام دوستان من تازه یدونه x1 گرفتم بازی Ryse رو که میزارم روی دستگاه ارور میده و میاد بیرون و مینویسه که این دیسک قابل اجرا نیست و یه دیسک دیگه بزارید
میتونید منو راهنمایی کنید؟
در ضمن بازی Ryse هست و کاملا بدون خط و خش هست

poo8fl3ot2x6ezs0vr3m.jpg

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام دوستان من تازه یدونه x1 گرفتم بازی Ryse رو که میزارم روی دستگاه ارور میده و میاد بیرون و مینویسه که این دیسک قابل اجرا نیست و یه دیسک دیگه بزارید
میتونید منو راهنمایی کنید؟
در ضمن بازی Ryse هست و کاملا بدون خط و خش هست

poo8fl3ot2x6ezs0vr3m.jpg

بازی پلمپ بود؟!

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
نه دست دو

سلام دیسک شما به عنوان یک دیسک بلوری خوانده نمیشه لطف کنید یک عکس از جلو و پشت دیسک بگیرید و اینجا قرار دهید

- - -ویرایش - - -

سلام بچه ها الان توی دو بازی فیفا و بتل بعد 1 ساعت بازی کردن از بازی به صورت کلی میوفته بیرون و دوباره باید اجرا کرد مشکل از چیه؟

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
سلام دیسک شما به عنوان یک دیسک بلوری خوانده نمیشه لطف کنید یک عکس از جلو و پشت دیسک بگیرید و اینجا قرار دهید

- - -ویرایش - - -

سلام بچه ها الان توی دو بازی فیفا و بتل بعد 1 ساعت بازی کردن از بازی به صورت کلی میوفته بیرون و دوباره باید اجرا کرد مشکل از چیه؟
دیسک الان در دسترسم نیست ولی اوریجینال هست.خودم چک کردم.حتی یدونه خش هم نداره.

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
یعنی تقلبی داره؟تقلبیش اومده تو بازار؟گفتم که الان دیسک در دسترسم نیست
عزیزه من یک دیسک برمیدارن روش کاور Ryse میزنن و... بهت میفروشن:dکاری نداره که...(یا بلوری خام برداشته روش Ryse زده یا اینکه این خرجم به خودش نداده یک چیز دیگه اومده روش زده:d)
فکر کنم بهتون بدون دفترچه داده؟اگرم دفترچه داره از یکی پیچونده;)(10% احتمال اینکه XBOX شاید نخونده هم هستا:d)

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
عزیزه من یک دیسک برمیدارن روش کاور Ryse میزنن و... بهت میفروشن:dکاری نداره که...(یا بلوری خام برداشته روش Ryse زده یا اینکه این خرجم به خودش نداده یک چیز دیگه اومده روش زده:d)
آقا در این حد گاگول نیستیم کههولوگرام لیزری xbox one وسط دیسک هست

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
بازم تو گوگل بزن ببین همچین مشکلی گزارش شده یا نه
مشکل که زیاد گزارش شده واسه خیلیا هرکی یه راه حلی داده.بهترین راه حلی که پیدا شد نوشته بود دکمه پاور رو 10 ثانیه نگه دارین تا دستگاه خاموش شه بعد با دسته روشنش کنین درست میشه
از شما چه پنهون من خودم کنسول فروشم تو شهرمون.خودم ps4 دارم و خیلی ps4 فروختم هیچکدوم مشکل نداشتن.ولی x1 همش ۳ تا فروختم این اولیش بود که اینطوری از آب در اومد.الان به مشتریم که اینو خریده بود اس دادم راه حل بالا رو نوشتم ولی ظاهرا بازم جواب نداده میخوام یه بازی دیگه فردا بهش بدم ببینم جواب میده یا نه اگه جواب نداد مشکل از کنسوله متاسفانه ضرر بزرگی کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر