همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
دوستان حالا میخوام آپدیت کنم از کدوم یکی فایل استفاده کنم؟ چون آپدیت دو تا فایل داره
دیگه اینو نه از من نه از بچه ها نه تو این تاپیک نباید بپرسی میری تو همون تاپیک سوالت رو طرح میکنی جناب بهرام یا دوستان گرانقدر دیگه جوابتونو میدن شما هم مشکلت رو حل میکنی!
:D فارسی نوشتم :d چون اومدم کلیپ اپلود کنم و بخاطر همین اومدم پای سیستم :))

hessamino

کاربر سایت
Jan 8, 2014
80
نام
حسام
خوب به نظرم مهمترین چیزی که باید به آپدیتها اضافه بشه همین باز شدن اچیومنتها تو حالت افلاین هستش ... شاید همیشه انلاین نباشیم برای بازی اونوقت اچیومنتی باز نمیشه

به support پيشنهاد كردى؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
54944011640954475784.jpg

این ویدئو که ساختم در ارتباط با DLC جدید بتل فیلد 4 هستش که به اسم DRAGON'S TEETH معروفه! یک چندتا سکانس از این دی ال سی گرفتم امیدوارم خوشتون بیاد!​
مشاهده آنلاین از طریق آپارات
47447424058455945944.jpg

این هم ویدئوی دیگه از بخش کم مخاطب کماندر ! که اگر تازه کار باشین زیاد باهاش حال نمی کنین اما اگر پیگیرش باشین و بیشتر بازی کنین میتونید در مپ های دی ال سی جدید بتل 4 یا همون دراگون تیت کشت و کشتار به وجود بیارین! که در این ویدئو چند نمونه از این کشت و کشتار فیجع رو نشونتون میدم :)
86305507635119463033.jpg

این هم یک کلیپ دیگه و خیلی جالب از این دی ال سی جدید بتل که توش می تونید ربات های مینی تانک رو هدایت کنید و بشریت رو باهاش منقرض سازید :))

ezio c

کاربر سایت
Jun 24, 2014
172
سلام دوستان بالاخره پولم جور شد کنسول دوم نسل 8 رو هم بخرم خواهشا کسایی که تجربه دارن و بیشتر بازی ها رو انجام دادن یه کمک کنن واسه بازی اولم چی بگیرم (مولتی بازم کلا اولویتم بازی مولتی داشته باشه هست) در مورد رایز هم یکی از دوستام داره رفاقتی میگیرم ازش :d خودم نظرم رو تایتان فال هست واقعا ارزششو داره یا زوده زده میشم ؟چهار ت اولویت شما کدوماس؟

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام دوستان بالاخره پولم جور شد کنسول دوم نسل 8 رو هم بخرم خواهشا کسایی که تجربه دارن و بیشتر بازی ها رو انجام دادن یه کمک کنن واسه بازی اولم چی بگیرم (مولتی بازم کلا اولویتم بازی مولتی داشته باشه هست) در مورد رایز هم یکی از دوستام داره رفاقتی میگیرم ازش :d خودم نظرم رو تایتان فال هست واقعا ارزششو داره یا زوده زده میشم ؟چهار ت اولویت شما کدوماس؟
خوب مثلما اگه اهل بازیهایه مولتی هستی و نت خوبی داری انتخاب اول titanfall هست

lucky_luck

کاربر سایت
Jul 10, 2014
11

البته من فکر میکنم کال آف و بتل بهتر هستن
من هر سه رو تجربه کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر