همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Sinai4ever

کاربر سایت
Jan 22, 2009
48
نام
سینا
با سلام آیا این گفته درست است ؟

"
در مورد کاربران ایرانی نکته حایز اهمیت بازی کردن با دیسک های دست دوم است که ظاهرا روی پلی استیشن ۴ محدودیتی وجود ندارد (نکته برتر پلی استیشن ۴ ) ولی در مورد ایکس باکس نمی توانید دیسک دست دوم بازی کنید مگر اینکه هزینه ای را به صورت آنلاین به ایکس باکس وان پرداخت کنید. (نکته منفی ایکس باکس وان مایکروسافت برای کاربران ایرانی) "

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
با سلام آیا این گفته درست است ؟

"
در مورد کاربران ایرانی نکته حایز اهمیت بازی کردن با دیسک های دست دوم است که ظاهرا روی پلی استیشن ۴ محدودیتی وجود ندارد (نکته برتر پلی استیشن ۴ ) ولی در مورد ایکس باکس نمی توانید دیسک دست دوم بازی کنید مگر اینکه هزینه ای را به صورت آنلاین به ایکس باکس وان پرداخت کنید. (نکته منفی ایکس باکس وان مایکروسافت برای کاربران ایرانی) "

اینو مدیر قبلی ایکس باکس وقتی ایکس باکس وان معرفی شد گفت و یه هفته بعد حرفشو پس گرفت!
یکی از دلایل اصلی فروش کم XONE

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان مشكل هنوز پا بر جاست و من ديگه فكر نكنم روي لايو ببينم...
ديگه خدا رو شكر latency هم نشون نميده و packet loss هم %100 هست
كاري نميشه كرد?

gamez

کاربر سایت
Jul 21, 2007
197
دوستان مشكل هنوز پا بر جاست و من ديگه فكر نكنم روي لايو ببينم...
ديگه خدا رو شكر latency هم نشون نميده و packet loss هم %100 هست
كاري نميشه كرد?

والا من قبلانم وصل می شدم فقط می تونستم تو استورش دور بزنم موقع خرید و اینا همش ارور می داد !!! فک کنم دیگه کلا بستنش واسه ایرانی ها راحت !

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
والا من قبلانم وصل می شدم فقط می تونستم تو استورش دور بزنم موقع خرید و اینا همش ارور می داد !!! فک کنم دیگه کلا بستنش واسه ایرانی ها راحت !
هیچ مشکلی از Microsoft نیست.. مشکل از نت ایرانه الان دارم تایتانفال بدون مشکل بازی میکنم. مشکلات استور هم باز از نت شماست من مشکلی ندارم.

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
هیچ مشکلی از Microsoft نیست.. مشکل از نت ایرانه الان دارم تایتانفال بدون مشکل بازی میکنم. مشکلات استور هم باز از نت شماست من مشکلی ندارم.
نت من مخابراته
اخه من نمي دونم چه مرگشه از ديروز يه هو اينجوري شد...

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
نت من مخابراته
اخه من نمي دونم چه مرگشه از ديروز يه هو اينجوري شد...
منم مخابراتم ۱ ماه قبل بدون تایم اوت با Ping 130 سرورهای تایتان فال بودم ولی کانکت نمیشد.. چند روز بعد درست شد با تایم اوت و Ping 230 کانکت میشه بعضی وقتام ۲تا آنتن میده... چند روزی بیخیالش شو خودش درست میشه..

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام به همه
کلا یه چند روزیه نت پوکیده اصلا نمیشه بازی کرد که هیچ بزور Sign in هم میشه ... حالا میفهمم جهان سوم یعنی چی وکجا

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
Low Battey Notification هم در آپدیت بعدی اضافه خواهد شد 8-> :-bd

40178722713425311269.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر