همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
سلام دوستان...
وقتی کنسول رجین 1 خالی(باندل نه , معمولی) چند روز اشتراکه رایگان Gold Live داره؟؟؟چطوری میشه ازش استفاده کرد؟یعنی تا به ایتنرنت متصل بشه خودش شروع میکنه به حساب کردن و اکانتو استفاده میکنه یا باید کدی چیزی وارد دستگاه بشه؟
و اینکه تعداد روزهایه این Free بودن تو باندل ها(مثلا باندل Forza 5)فرقی داره؟؟
1-نه دوست عزیز رو کنسول های ریجن 1 چیزی به نام gold رایگان وجود نداره و اگر هم قصد خرید Gold رو دارید من آدرس سایتی رو براتون خصوصی می کنم از اونجا خرید کنید
2-بله باید کد وارد اکانت مایکروسافت خود کنید
3-خیر فرقی نداره
check your home network
There is a problem connecting to the sign-in service. if you recently changed your network setting you may need to restore your network to the defaultsetting.(0x80a4000b)
آقا موقع ساین-این با این ارور مواجه میشم. باس چکار کنم؟ به مودم کانکت میشه و کنسول هم آپدیت کردم ولی موقع ساین-این اینجور میشه :|
احتمالا از تنظیمات مودمتون باشه که دستکاری شده تو تنظیمات مودم برید تنظیمات رو روی Default بذارید
سلام دوستان این دایرکس 12میشه بگید چیه؟آپدیت؟
خیر آپدیت نیست و برای بهتر کردن رزولوشن در X1 و در واقع برای بهینه سازی سخت افزار این کنسول منتشر خواهد شد

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
check your home network
There is a problem connecting to the sign-in service. if you recently changed your network setting you may need to restore your network to the defaultsetting.(0x80a4000b)
آقا موقع ساین-این با این ارور مواجه میشم. باس چکار کنم؟ به مودم کانکت میشه و کنسول هم آپدیت کردم ولی موقع ساین-این اینجور میشه :|

اگه همینطوری اینجوری شده مشکل از اینترنت ما هستش ولی همونطور که گفتن تنظیماتو دیفالت کن ببین اتفاقی میوفته یا نه اگه نه فرقی نکرد باید صبر کنی احتمالا تو اون منطقه مخابراتی مشکل به وجود اومده

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
عزیزم هیچ مشکلی نداره هر دو کنسول رو بخر خیالت رو راحت کن

در اون صورت PC م رو ارتقا می دادم
یکی از دلایل من برای خرید کنسول بودجه کم برای ارتقا pc هست.
یه دلیل دیگه هم اینه که با 1500 می شه یه کنسول گرفت و تا هفت هشت سال می شه بازی ها رو با کیفیت بالا بازی کرد ولی با دو برابر این قیمت باید یه pc high end گرفت و فوق فوقش تا سه چهار سال می شه رو high بازی کرد

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
اگه همینطوری اینجوری شده مشکل از اینترنت ما هستش ولی همونطور که گفتن تنظیماتو دیفالت کن ببین اتفاقی میوفته یا نه اگه نه فرقی نکرد باید صبر کنی احتمالا تو اون منطقه مخابراتی مشکل به وجود اومده
چطور باید تنظیمات مودم رو روی default بزارم؟
کدوم منطقه ی مخابراطی؟
اگه تنظیماتو دیفالت کنم احیانا کانکشن پی.سی که قطع نمیشه؟ یا براش مشکلی پیش بیاد؟

آخرین ویرایش:

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
چطور باید تنظیمات مودم رو روی default بزارم؟
کدوم منطقه ی مخابراطی؟
اگه تنظیماتو دیفالت کنم احیانا کانکشن پی.سی که قطع نمیشه؟ یا براش مشکلی پیش بیاد؟
بسته به مدل مودم و میزبان اینترنتی شما داره مثلا برای من به صورت url وارد می کنم 192.168.1.1 و یوزر و رمز میزنم وارد میشم
خیر هیچ مشکلی برای کانکشن PC پیش نمیاد...

آخرین ویرایش:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
بسته به مدل مودم و میزبان اینترنتی شما داره مثلا برای من به صورت url وارد می کنم 192.128.1.1 و یوزر و رمز میزنم وارد میشم
خیر هیچ مشکلی برای کانکشن PC پیش نمیاد...

میزبان اینترنتی چیه و کیه؟!!! پشت مودم رو که نگاه می کنم زده IP address: 192.168.2.1 ولی وقتی اینو تو ادرس بار میزنم ارور اینکه صفحه پیدا نشد بم میده :|

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
میزبان اینترنتی چیه و کیه؟!!! پشت مودم رو که نگاه می کنم زده IP address: 192.168.2.1 ولی وقتی اینو تو ادرس بار میزنم ارور اینکه صفحه پیدا نشد بم میده :|
شرکتی که ازش اینترنت میگیرین...دیگه نمی دونم این مشکلی که باید خودتون حل کنید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر