همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
من با مشكلات لايو ميخوام ٤ بگيرم و وانمو بدم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

یکی از بزرگترین اشتباهات زندگیت اینکار.من الان راحت تو لایو بتلفیلد میزنم اما تو پی اس ان دوماه میشه آنلاین نزدم فیفا رو حتی به سرور وصل نمیشه اسکواد بگیرم

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
بازی هایی ک بقیه دوستان دیجیتالی دانلود میکنند، روشی هستش ک بشه رفت ازشون Data دانلود شده رو گرفت و ریخت رو هارد کنسول خودتون و بازی رو بدون دانلود کردن اجرا کرد؟؟؟

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
نوشته شده توسط idden]-[;3748098:
بازی هایی ک بقیه دوستان دیجیتالی دانلود میکنند، روشی هستش ک بشه رفت ازشون Data دانلود شده رو گرفت و ریخت رو هارد کنسول خودتون و بازی رو بدون دانلود کردن اجرا کرد؟؟؟
بله اگر شما هم همون بازی رو دیجیتالی خریده باشید میتونید هارد بدید به دوستتون و دیتا بازی دانلود شده رو دریافت کنید ;) بازی فیزیکی دیجیتالی فرقی نمیکنه میتونید دیتا رو منتقل کنید از کنسول به کنسول دیگه

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
توی تهران دوستان جایی رو میشناسن ک بشه ازشون بازی کرایه کرد؟؟
خرید بعضی از بازی ها حتی دست 2 هم زور داره بعضی وقتا !! کرایه ای جایی باشه عالیه!

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
شرمنده میشه بیشتر توضیح بدید؟

onedrive رو روی PC باید دانلود کنم؟
اگه ویندوز بالاتر از 7 داشته باشی روی خودش داره (من 8 دارم روی خودش پیشفرض نصبه ) ولی اگه نه میتونی دانلود کنی...نسخه گوشی و... هم داره...از توی upload میتونی عکس هایی که گرفتی رو به onedrive انتقال بدی...البته خودم تا حالا اینکارو نکردم ولی کلیپ هامو اینجوری روی وان درایو قرار دارم احتمال زیاد screenshot هم بشه ;)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
شرمنده میشه بیشتر توضیح بدید؟

onedrive رو روی PC باید دانلود کنم؟

Www.onedrive.com
اینجا بک اکانت بساز تو کنسول هم برنامه اش رو دانلود کن.
یک راه دیگه ام هست اینکه بری تو این سایت عضو بشی Xbox DVR - View your Xbox clips and screenshots بعدش هر چی عکس و کلیپ بگیری خودکار اینجا آپلود میشه از طریق هر وسیله دیگه ای بهش دسترسی داری

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
اگه ویندوز بالاتر از 7 داشته باشی روی خودش داره (من 8 دارم روی خودش پیشفرض نصبه ) ولی اگه نه میتونی دانلود کنی...نسخه گوشی و... هم داره...از توی upload میتونی عکس هایی که گرفتی رو به onedrive انتقال بدی...البته خودم تا حالا اینکارو نکردم ولی کلیپ هامو اینجوری روی وان درایو قرار دارم احتمال زیاد screenshot هم بشه ;)

Www.onedrive.com
اینجا بک اکانت بساز تو کنسول هم برنامه اش رو دانلود کن.
یک راه دیگه ام هست اینکه بری تو این سایت عضو بشی Xbox DVR - View your Xbox clips and screenshots بعدش هر چی عکس و کلیپ بگیری خودکار اینجا آپلود میشه از طریق هر وسیله دیگه ای بهش دسترسی داری

onedrive رو دانلود کردم رو کنسول ولی حالا موندم چطوری عکسارو انتقال بدم. اومدم داخل upload هیچ گزینه ای برای انتقالشون نیست. اگه اطلاعی دارید ممنون میشم بهم بگید ... مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر