همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
اقا اکانت جدید میخوام باز کنم
الان امریکاست (1) ...
1 بهتره در کل یا دو ؟
از نظر وفور بازی ها و تخفیفات و راحت پیدا کردن گیفت کارت و ....
در کل خودتون بخواید از اول شروع کنید 1 یا 2 باز میکنین ؟

- - -ویرایش - - -

یه چیز دیگه
الان اکانتم یکه و بازی هم یک و انلاین بازی میکنم
اگه اکانت دو باز کنم بازی 1 باشه بازم میشه انلاین بازی کنم ؟
هیچ فرقی با هم ندارن و فقط از لحاظ قیمت با توجه به پایین تر بودن قیمت دلار، اکانت آمریکا به صرفه‌تره نسبت به اروپا.
من خودم آمریکا ترجیح می‌دم.

اره میشه بازم آنلاین بازی کرد.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,923
نام
ايمان
من اکانتی که روی 360 ساختم ماله اروپاست
اون اوایل بلد نبودم که آمریکا رو بزنم
الان میخوام روی وان واردش کنم و ببرمش روی آمریکا
این کار شدنیه یا نه ؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
من اکانتی که روی 360 ساختم ماله اروپاست
اون اوایل بلد نبودم که آمریکا رو بزنم
الان میخوام روی وان واردش کنم و ببرمش روی آمریکا
این کار شدنیه یا نه ؟
بله میشه.
کافیه برید تو سایت xbox و از قسمت Payment & Billing وارد بخش Change my Region بشید و بعدش هم United States رو انتخاب کنید.
نکته ی مهم: اگه پولی تو حسابتون باشه از بین میره، پس بهتره قبلش هرچی هست خرج کنید.

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام
آقا من سه هفته پیش ایکس وان خریدم با کینکت 1810 از توپخونه (البته چون چهار تا ps4 هم خریدم تخفیف داد)، داخل جعبه ی دستگاه یه کارتی هست که مربوط به kinect sport rival میشه، میخواستم ببینم این چیه؟ به چه درد میخوره؟ فقط تبلیغه؟!
ممنون

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,549
سلام
آقا من سه هفته پیش ایکس وان خریدم با کینکت 1810 از توپخونه (البته چون چهار تا ps4 هم خریدم تخفیف داد)، داخل جعبه ی دستگاه یه کارتی هست که مربوط به kinect sport rival میشه، میخواستم ببینم این چیه؟ به چه درد میخوره؟ فقط تبلیغه؟!
ممنون
اگر کد توش داره می تونی کد رو وارد کنی و بازی رو دانلود کنی روی کنسول و اجرا کنی. اگر هم کد نداره به احتمال زیاد تبلیغه چون یکی از برترین بازی های کینکتش هست و به همین دلیل تبلیغ خریدش رو دادن.

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
309
دوستان کنسول به لایو وصل نمیشه وارد اکانتم هم نمیشه وقتی توستینگ میرم قسمتnetwork اینو میگه
The following service is experiencing
Issues:
purchase and content usage.
For a more complete description
Go to xbox.com/status
اینترنت رو هم میزنه خوبه واون قسمتی هم که نشون میده چقدراز اینترنت استفاده کردید هم دانلود داره

دیروز هم همچین مشکلی برام پیش امد fifa رو دانلود بود پاز ش کرده بودم وقتی میزدم ادامشو دانلود کنه دانلود میکرد ولی به لایو و اکانت وصل نمیشد مجبور شدم fifa رو کنسل کنم بعد لایو راحت وصل شد دوباره امروز
این ارور رو میده تو قسمت notifications فیفا رو زده ولی لانچ رو که میزنم وارد استور نمیشه البته fifa رو بصورت کد قبلا زده بودم
حالا باید چیکار کنم؟

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
اونا رو گذاشتم برا عید :d
۲ سوال:
ساخت ایمیل OUTLOOK چطوره؟!
اون کد ۱۴ روزه ی گلد رو از کجا وارد کنیم؟!
نمیدونم والا من خیلی وقته مایکروسافت اکانت نساختم که با Outlook ایمیل بخواد ولی در کل با ایمیل های دیگه هم میشد قبلا و نیاز به Outlook نبود .
برای وارد کردن کد هم برو توی استور بعد Game رو بزن بعد Redeem Code رو بزن . اینم لینک توضیحاتش به روش های مختلف :
How to Redeem Xbox Prepaid Code

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,923
نام
ايمان
دوستان سلام
کنسول من هم رسید
الان وصلش میکنم به تلویزیون روشنش که میکنم چراغاش و اینا روشن میشه ولی روی تی وی تصویر نداره
با یه کابل HDMI دیگه هم تست کردم همینجوره
چیکارش کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر