همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

خب XDS از 3 تا 5 سپتامبر اجرا میشه و مایکروسافت 4 تا سخنرانی مهم داره:

1) چیزی که برای همه میتونه جالب باشه، اولین صحبت رسمی از طرف Black Tusk هست. Colin Penty به عنوان کراگردان هنری استودیو در مورد اعضا و استودیو و نحوه کارها و .. صحبت میکنه

2) John Wendl کارگردان محتوی turn 10 که قراره در مورد استودیو و اینکه چطور دارن Forza رو تغییر میدن و شرایط لانچ تایتل بودن توضیح میده

3) Jonas Norberg از طرف Microsoft Studios هم سخنرانی در مورد شرکت و دستگاه و بازی ها داره

4) Ben Cammarano از مایکروسافت در مورد کلاس First Party و قدرت و کیفیتشون صحبت میکنه

===============

5) Kalvin Lyle از crytek در مورد انجین و Ryse صحبت میکنه

خب XDS از 3 تا 5 سپتامبر اجرا میشه و مایکروسافت 4 تا سخنرانی مهم داره:

1) چیزی که برای همه میتونه جالب باشه، اولین صحبت رسمی از طرف Black Tusk هست. Colin Penty به عنوان کراگردان هنری استودیو در مورد اعضا و استودیو و نحوه کارها و .. صحبت میکنه

2) John Wendl کارگردان محتوی turn 10 که قراره در مورد استودیو و اینکه چطور دارن Forza رو تغییر میدن و شرایط لانچ تایتل بودن توضیح میده

3) Jonas Norberg از طرف Microsoft Studios هم سخنرانی در مورد شرکت و دستگاه و بازی ها داره

4) Ben Cammarano از مایکروسافت در مورد کلاس First Party و قدرت و کیفیتشون صحبت میکنه

===============

5) Kalvin Lyle از crytek در مورد انجین و Ryse صحبت میکنه
پس تو GC چه ............ میخوان بخورن ؟:دی من منتظر نمایش دیگه از RYSE بودم پس تو GC نداره ظاهرا :دی

یه سری تصاویر اختصاصی از سایت nowgamer از x1 منتشر شده . خیلی شیک باکلاس و مشخصه یه چیز فوق العاده با کیفیت و خوش ساخت هست .

362383.png

362384.png

362386.png

362385.png

362362.png

362382.png

362366.png

362365.png

362368.png

362369.png

362372.png

362371.png

362370.png

362367.png

کینکت جدید اولین دستگاه ساخته مایکروسافت هست که علاوه بر قسمت ها، CPU ش هم داخل خود مایکروسافت و بدون کمک ساخته شده. خود xbox one به جز مایکروسافت دو شرکت AMD و IBM هم روی ساخت APU و CPU و GPU کار کردن. که این احتمالا نشون میده دستگاه های بعدی دیگه داخلی ساخته میشه. از Project Illumi تا عینکی که دارن میسازن:

this is the first time that Microsoft has designed the processor for one of its hardware products in-house, without help from another chip maker.

The original Kinect used processors designed by PrimeSense.

Microsoft now has 200 people working on microprocessor design and creation. Other hardware groups at Microsoft are learning about how the Kinect team made their own chips,

Xbox hardware VP Todd Holmdahl, and we could see more Microsoft hardware products with their own custom processors in the future.

من فکر می کردم اون قسمت خالی کنسول که کنار لوگوی Xbox هست داخلش LED داره :d ولی نداره
همچنین کنسول رو که تو دکورش دیدم فهمیدم اصلا بزرگ نیست :d
وسط کینکت سه تا LED داره یا من اشتباه می کنم؟ :d واسه دید در شب ساختن؟ :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or