همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
377
نام
ممد
یکمی بزرگ شو عمو :| نمیخوای بیای سر تاپیک ها هم بحث کنی ... یا امام ...
خیلی بچه ای.
اگر سر کد بحثی داری هم.نجا بحث کن اگه ارزش داشت جواب میدم لازم نیست هرجا که منو دیدی پستمو نقل قول کنی و به خیالت مچ گیری کنی. اصلا من منظور شما رو از ارسال این پستتون متوجه نمیشم.
واقعا به چه قصدی یه حرف بی ربطی میزنی؟ یا امام چی؟ چیزی شده؟ یه پست دادم تو تاپیک وان حمله ور شدی؟
دوست عزیز خواهشا جو تاپیک رو به هم نزنید
اگر هم با کسی مشکلی دارید با پیغام خصوصی پیگیر مشکلتون باشید
1- من با هیچ کس مشکلی ندارم. ظاهرا برعکسش هست چون تو امضام PS4 هست فکر میکنید اومدم اینجا رو تخریب کنم.
2- تو پست 4962 نظر خودمو درباره چرایی تعداد صفحات بالای اون تاپیک گفتم.
3- جالبه من نظرمو گفتم بعد به من حمله میکنید و میگید من میخوام تاپیکو خراب کنم. من اصلا دیگه هیچ پستی نمیدم تا بعضی از آقایون! به تیریپشون بر نخوره!
من هیچی نمیگم شما پست ندادی هرکی دید میفهمه منظورتون چی بوده. موفق باشی
آقا به جان هر کی بخوای قسمت بدم که منظورم اون چیزی که شما فکر میکنی نیست! تنها مشکل شما امضای من هست. از بس بعضی PS فنها حرفهای غیر منطقی زدند کلا به همه بدبین شدین!

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
خیلی بچه ای.
اگر سر کد بحثی داری هم.نجا بحث کن اگه ارزش داشت جواب میدم لازم نیست هرجا که منو دیدی پستمو نقل قول کنی و به خیالت مچ گیری کنی. اصلا من منظور شما رو از ارسال این پستتون متوجه نمیشم.
واقعا به چه قصدی یه حرف بی ربطی میزنی؟ یا امام چی؟ چیزی شده؟ یه پست دادم تو تاپیک وان حمله ور شدی؟
دوست عزیز خواهشا جو تاپیک رو به هم نزنید
اگر هم با کسی مشکلی دارید با پیغام خصوصی پیگیر مشکلتون باشید

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
خیلی بچه ای.

من هیچی نمیگم شما پست ندادی هرکی دید میفهمه منظورتون چی بوده. موفق باشی

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
خیلی بچه ای.

1- من با هیچ کس مشکلی ندارم. ظاهرا برعکسش هست چون تو امضام PS4 هست فکر میکنید اومدم اینجا رو تخریب کنم.
2- تو پست 4962 نظر خودمو درباره چرایی تعداد صفحات بالای اون تاپیک گفتم.
3- جالبه من نظرمو گفتم بعد به من حمله میکنید و میگید من میخوام تاپیکو خراب کنم. من اصلا دیگه هیچ پستی نمیدم تا بعضی از آقایون! به تیریپشون بر نخوره!
دوست من بهتره ادبیاتتون رو عوض کنید کسی به شما حمله نکرده مگه ما وحشی هستیم متاسفانه دیگه این فن بازیها داره به یه معضل تبدیل میشه ...

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
948
نام
کیوان
آقا بهتر نیست این بحثو عوض کنید؟ ماشالله هر 2 طرف هم کش میدن بحثو! خواهشا بحث نکنید سر این موضوعات سطحی و پیش پا افتاده!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,165
نام
محمد امین
من الان دو دلم کنسول بگیرم یا بگزارم E3 تموم بشه ببینم کنسول جدید معرفی می کنن یا نه..؟
مثلا مدل الایت رو معرفی کنن یا بدون کینکت یا قیمت رو بیارن پایین..؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
من الان دو دلم کنسول بگیرم یا بگزارم E3 تموم بشه ببینم کنسول جدید معرفی می کنن یا نه..؟
مثلا مدل الایت رو معرفی کنن یا بدون کینکت یا قیمت رو بیارن پایین..؟
فکر نکنم به این سرعت بخوان مدل جدید کنسولو معرفی کنن. البته ممکنه قیمت کنسول کاهش بدن ولی به نظرم هنوز خیلی زوده برای این کار:d

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,172
نام
Ehsan
@Terova

به نظرم بهترین کار صبر کردن تا E3ـه.
البته احتمال معرفی کردن مُدل جدیدی از کنسول محاله [360 هم بعد از 5 سال مدل جدیدش معرفی شد]، ولی احتمال اینکه باندل سفید رنگ کنسول رو بزارن برای فروش عموم خیلی زیاده. :x
تو E3 هم به احتمال 99.9% شاهد کاهش قیمت خواهیم بود پس به نظرم صبر کردن عاقلانه ترین کار ممکن است.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
فعلا که بازی خاصی نیست، تا E3 صبر می کنیم اگه قیمت کنسول رو کم کرد که خیلی هم خوب، کم نکرد هم گور باباش مجبوریم گرون تر بخریم :| :D

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
یکی از دلایل ایکه چرا تاپیک سونی شلوغتر این هست که شما هر روز که سر بزنی یه پست درباره خرابی این دستگاه میبینی قبول نداری همین الان برو ببین دارن درباره خرابی دسته ps4 بحث میکنن

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
300 صفحه از صفحات پیج ps4 به بحث و تبادل نظر تخصصی درباره عوض شدن جای دکمه ضربدر و دایره و مشکلات افراد بخاطر این رجین هاست

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
948
نام
کیوان
300 صفحه از صفحات پیج ps4 به بحث و تبادل نظر تخصصی درباره عوض شدن جای دکمه ضربدر و دایره و مشکلات افراد بخاطر این رجین هاست
دلیلش اینه که جمعیت آماتور که هیچ اطلاعاتی از کنسولها ندارن هجوم بردن به اونجا و دائما سوال های تکراری میپرسن.بر عکسش اینجا جمعیت آماتور خیلی کمتر هست واسه همین هم کیفیت تاپیک وان خیلی بهتره.
(منظورم از آماتور این نیست که تو زمینه گیم ضعیفن، منظورم آماتور در بحث ریجن و آنلاین و اینجور مسائل هست):d

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
باو طرف تو سایت همسایه نمیدونست دکمه ی PS Home کدومه!
خداوکیلی تو تاپیک پی اس 4 پ.ردی.س گیم طرف این سوال رو پرسیده بود.رسما من تا 10 دیقه همینجوری مونده بودم:|

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
باو طرف تو سایت همسایه نمیدونست دکمه ی PS Home کدومه!
خداوکیلی تو تاپیک پی اس 4 پ.ردی.س گیم طرف این سوال رو پرسیده بود.رسما من تا 10 دیقه همینجوری مونده بودم:|

حاجی اون جا اصلا نمیدونن انلاین چیه ... فکر کردی بازی سنتره همه استاد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر