همه چیز درباره Windows 8

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
من تو دو راهی موندم نصب کنم یا نه.
برای من سرعت بوت شدن،سرعت کلی و هنگ نکردن خیلی مهمه. اگه این سه تا بهتر شدن بگید که نصب کنم.
من استفادم کلا فیلم دیدن و اینترنت هست و فوق فوقش فتوشاپ.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
من تو دو راهی موندم نصب کنم یا نه.
برای من سرعت بوت شدن،سرعت کلی و هنگ نکردن خیلی مهمه. اگه این سه تا بهتر شدن بگید که نصب کنم.
من استفادم کلا فیلم دیدن و اینترنت هست و فوق فوقش فتوشاپ.
نصب کن سرعتش خیلی بهتر از 7 هست :D منم خودم استفادم بیشتر همیناس!ویندوز 8 برای لپتاپ خیلی خوبه به نظرم :D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان من نسخه enterprise x64 نصب کردم.فقط یکی میشه بهترین طریقه کرک کردنشو فارسی کابردی بگه؟؟؟؟؟؟
الان با یه برنامه ای اکتیوش کردم ولی هنوزم به تنظیمات start screen و lock screen دسترسی ندارم چیکار کنم؟؟؟؟چجوری دوباره disactive کنم اینو؟؟؟؟
ویرایش:دوستان مشکل من با این کرک حل شد http://www.mediafire.com/?grv8qardn2a8kq0

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان در اینجا می تونید یه بررسی تفضیلی و دقیق از مقایسه ی راندمان ویندوز 7 و ویندوز 8 مطالعه کنید.

بر طبق نتایج این بررسی راندمان بیشتر بازیها (شامل BF3,Crysys 2,Batman,Skyrim) در ویندوز 8 راندمان مشابه ای از نظر فریم با ویندوز 7 خواهد داشت اما از نظر افت فریم های ناگهانی یا لگ -مخصوصا در سیستم های با پردازنده ی AMD بولدوزر- بسیار بهتر از ویندوز 7 عمل خواهد کرد، این بهبود در بازی BF3 مشهود هست:

gaming-bf3-frametimes-amd.png

بنابراین حتی اگر از رابط کاربری دوگانه و ناهمگون ویندوز 8 خوشتون نمیاد بخاطر راندمان بازیها ارتقا بدید.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
اقا فرشید راندمان بالا مشکل سر اینه که game for windows live نصب نمیشه که بشه بازی رو سیو کرد
اگه میتونی کمک کن
منتظر یاری سبزت هستیم
در ضمن اخرین ورژنش هم از مایکروسافت گرفتم فایده نکرد.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
اقا فرشید راندمان بالا مشکل سر اینه که game for windows live نصب نمیشه که بشه بازی رو سیو کرد
اگه میتونی کمک کن
منتظر یاری سبزت هستیم
در ضمن اخرین ورژنش هم از مایکروسافت گرفتم فایده نکرد.

من که نگفتم ویندوز 8 با بازیهای فعلی مشکل نداره که، اتفاقا هم با بعضی عناوین اوریجینال مشکل داره و هم با بعضی از کرک بازیهای فعلی که مشکلات بیشتری داره، قرار نیست همین الان ارتقا بدید، هر وقت شرایط مهیا شد مشکلات سازگاری برطرف شد زمان ارتقا هست. خودم هم هنوز ضرورتی به ارتقا ندیدم اما حدود 1 سالی میشه که دارم بصورت VM باهاش کار می کنم

برای GFWL شما اول باید نسخه ی قبلی بازی رو از Control Panel ویندوز UNinstall کنی و بعد نسخه ی جدید رو از اینجا بگیری و نصب کنی. روش نصب بدون مشکل رو هم اینطوری توی فروم معتبر گفتن:

1) Uninstall any existing copy of GFWL
2) Uninstall any existing copy/copies of Microsoft .NET Framework
3) Uninstall all Live Essential stuffs.
4) Delete the directories for GFWL and Live Essentials
5) Restart computer
6) Install and run Windows Installer Clean Up utility: http://www.softpedia.com/get/Securit...-Utility.shtml - You'll want to look for anything with "Microsoft .NET Framework", "Microsoft Games for Windows" and "Windows Live" in it, highlight and Remove them.
7) Install and run CCleaner: CCleaner - PC Optimization and Cleaning - Free Download - Scan for Issues in the Registry tab and Fix selected issues
8) Download and install Microsoft .NET Framework: .NET Downloads, Developer Resources & Case Studies | Microsoft .NET Framework (Alternatively, run Windows Update and search for updates - Microsoft .NET Framework should be amongst the things needing update)
9) Download and install Live Essentials: http://windowslivehelp.com/solution....a-aeb36fc89d17 - giving the full "offline" version because I hate sitting and waiting for the smaller "online" version to download everything in the middle of installation only to hang.
10) Download and install GFWL: http://www.microsoft.com/games/en-us...ivelaunch.aspx
دقت کنید که به نصب کامل نسخه های .NET نیاز هست که روش نصب آفلاین رو هم دوستمون آقا مسعود قبلا آموزش دادن.

فرشید من خواستم Win 8 بگیرم یارو گفت فقط 32 بیت داره!! قضیه چیه؟

این آقای یارو متاسفانه اطلاعاتشون در حد گیمرهای خردسال عضو بازیسنتر هم نیست! :)
اتفاقا برای سیستم بازی حتما باید نسخه ی 64 بیتی رو نصب کنید. حالا PRO باشه یا Enterprise فرقی نمی کنه.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
آقا فرشید برای کارهای روزانه و معمولی باید کدوم نسخه رو نصب کنم؟Pro یا Enterprise ؟

برای این هم باز Pro یا Enterprise فرق زیادی ندارن، ما که اینجا پول اوریجینال نمی دیم بخوایم مناسبترین رو تشخیص بدیم یا گرونترین رو نخریم، اونی رو که بیشترین امکانات رو داره انتخاب می کنیم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
فرشید جان ممنون مشکل کلیش رو حل کرد و ویندوز لایو عمل کرد اما هنوز رو یکی دو تا نمیتونه بیاره اگه تو این فروم یافتی نکته ای در مورد بتمن نسخه سالش با ویندوز لایو اگه ذکر کنی مطلبشو واقعا ممنونت میشم
من خودم زیاد گشتم اما حتی نسخه های اورجینال خود ویندوز هم این مشکلو دارن

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من با کرک p30day فعال کردم فقط چرا Personalize قسمت pc setting ک میشه عکس lock screen و ... را عوض کرد فعال نیست؟
پ.ن: آقا این تنظیمات هم فعال شد :d عجب ویندوز خوفی خیلی خیلی سریعه.
فقظ چرا Net framework نصب نمیشه مدام هم با این
http://4ax.ir/images/nlePs.jpg
روبرو میشم
در ضمن خود ویندوز هم آپدیت شد به نظرم بهتر شده فقط شنیده بودم خیلی ترافیک مصرف کنه کسی راه حلی پیدا کرده براش اگه میشه بهترین تنظیمات را براش بگید.
به نظرتون آنتی ویروس براش نصب کنم من تو 7 از Kaspersky استفاده میکردم.

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
من که امروز اینو نصب کردم الان دیگه ویندوز 7 واسم شده مثل xp.از همه نظر عالیه مخصوصا سرعت بالا اومدنش.بستگی داره چجوری بهش نگاه کنی الان دید نسبت به ویندوز از نگاه ایرانیا با خارجیا واستون مقایسه میکنم:
خارجیا:
1-ویندوز باید دارای نرم افزارهای کاربردی باشه تا دیگه مجبور نشیم بریم جدا واسش تهیه کنیم
2-ویندوز باید دارای کارایی و راندمان بالا روی تمام سخت افزارها باشد
3-ویندوز باید دارای پشتیبانی خوب باشد تا در صورت وجود مشکل بتونیم رفعش کنیم
4-ویندوز باید زیبا باشد و محیط آن کاربردی و قابل لمس باشد و...............
حالا ایرانیا:
1-ویندوز حتما باید دارای start باشد
2-باید بشه با سیستمای پنتیوم 3 راحتو بدون هیچ مشکلی نصب بشه
3-باید بتونیم با کارت گرافیک 128 کرایسیس 3 رو تو dx 11 اجرا کنیم
4-اگه کرک درست حسابی نداشته باشه باید در اون شرکتو تخته کرد
5-دوباره تایید میکنم حتما باید start داشته باشد(البته نرم افزارش واسه start جدا اومده ولی دیگه فایده نداره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر