همه چیز درباره Windows 8

.:Al!reza:.

کاربر سایت
Aug 7, 2012
124
سلام
مگه نسخه تهایی نیست این ورزنی که من دانلود کردم !
رفتم پیش یه بابایی میگن وین 8 میخوام بتا داده به من میگم این آخری ـه که کامل ـه رو میخوام میگه کامل نیست !:|
میگه وین 8 فقط با کینکت کار مکینه !:|
بهش میگم من همین الان دارم باهاش کار میکنم میگه اصلا تو وین 8 نمیشه با کیبورد موس کار کرد !:|
واقعا سطح سواد ـه این مغازه اره ها زیر صفره !:|

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام
رفتم پیش یه بابایی میگن وین 8 میخوام بتا داده به من میگم این آخری ـه که کامل ـه رو میخوام میگه کامل نیست !:|
بهش میگم من همین الان دارم باهاش کار میکنم میگه اصلا تو وین 8 نمیشه با کیبورد موس کار کرد !:|
شما حرف اینارو نباید جدی بگیری هیه چیزی میگن!

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
نسخه ی نهایی دزدیده شده ی!
اگه میخواست مایکروسافت تو سایتش خودش میذاشت
فکر کنم دارن کاور قاب سی دی شو این جور چیزا رو درست میکنن (نشر)
این نسخه ی نهایی نیست
صبر کنین بیاد آبان ماه بعدش دانلود کنین

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
این نسخه ی نهایی نیست

میدونی این ویندوز ها از کجا و چجوری منتشر شدن؟ این نسخه ها همشون RTM هستن! یعنی چی؟ یعنی Release To Manufacturing یعنی نسخه ای که توسط مایکروسافت به کمپانی های بزرگ داده میشه تا روی لپتاب،تبلت،ویندوز فون و... نصب کنن! این نسخه نهایی هست که قبل از اینکه از سایت مایکروسافت قابلیت دانلود داشته باشه به کمپانی ها میدن تا همزمان به بازار جهانی عرضه بشه!
امیدوارم بحث اینکه این نسخه نهایی نیست تموم بشه... :)

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
صبر کن بیاد ویندوز 8 آبان ماه ، بخرش ! سریال داره :d:>

سریال داره جدا؟! پس واسه همینه هممون گیر کردیم!!

سلام

این نسخه ی نهایی نیست

یه بار دیگه بگیم پس، نسخه نهایی هست، کمترین تفاوتی با نسخه ای که در 26 اکتبر توزیع میشه نداره، فقط از مجاری توزیع عمده به بیرون درز کرده و دست شما رسیده که بهش ایراد فنی بگیرید!!

روش اکتیو کردن این ویندوز با ویندوز 7 متفاوت هست، برای همین هم تا الان روش مشخص و کاملی برای اکتیو کردنش نیومده. حالا نه اینکه ما توی ایران نسخه ی اصل ویندوز رو می خریم روی دزدی بودن نرم افزار هم خیلی حساس هستیم!!!!

Altair9502

کاربر سایت
Jul 20, 2008
166
نام
عليرضا
سلام دوستان.
بالاخره منم این ویندوز دانلود و نصب کردم:d(با تشکر از آقا مسعود گل!:x).
اینم بگم که آنتی ویروس Kaspersky PURE 2.0 و آپدیت کارت گرافیک ورژن 301.42 انویدیا رو بدون مشکل نصب کردم.
ممنون.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
پریروز به یکی از دوستان گفتم که مایکروسافت قابلیت ذاتی پخش DVD های تصویری رو از Windows 8 حذف کرده و برای جایگزین نرم افزار Power DVD رو بهشون توصیه کردم، حالا معلوم شده که شرکت سازنده ی این نرم افزار یعنی Cyberlink از این بابت ابراز خرسندی کرده و با چند شرکت سازنده ی PC برای نصب پیش فرض نرم افزارش روی ویندوز 8 به توافق رسیده!

نرم افزارهای معروف Paragon که در بک آپ گیری مشهور هستند این سازنده هم نسخه ی رایگانی برای مدیریت بک آپ در ویندوز 8 عرضه کرده که از سیستم فایل جدید ReFS اون هم پشتیبانی می کنه.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پریروز به یکی از دوستان گفتم که مایکروسافت قابلیت ذاتی پخش DVD های تصویری رو از Windows 8 حذف کرده و برای جایگزین نرم افزار Power DVD رو بهشون توصیه کردم، حالا معلوم شده که شرکت سازنده ی این نرم افزار یعنی Cyberlink از این بابت ابراز خرسندی کرده و با چند شرکت سازنده ی PC برای نصب پیش فرض نرم افزارش روی ویندوز 8 به توافق رسیده!

نرم افزارهای معروف Paragon که در بک آپ گیری مشهور هستند این سازنده هم نسخه ی رایگانی برای مدیریت بک آپ در ویندوز 8 عرضه کرده که از سیستم فایل جدید ReFS اون هم پشتیبانی می کنه.

عجب خوش به حالش شده!

سلام دوستان.
بالاخره منم این ویندوز دانلود و نصب کردم:d(با تشکر از آقا مسعود گل!:x).
اینم بگم که آنتی ویروس Kaspersky PURE 2.0 و آپدیت کارت گرافیک ورژن 301.42 انویدیا رو بدون مشکل نصب کردم.
ممنون.

مبارکه.
301.79 هم داشتیم!

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام
دوستان Auto Cad/ESET نصب میشه روش؟؟؟
ارزش نصب داره میخوام شب بزنم DL شه؟؟؟
شرمنده صفحه های قبل و نتونستم بخونم اگه سوالام تکراریه به بزرگی خودتون ببخشید...

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
سلام
دوستان Auto Cad/ESET نصب میشه روش؟؟؟
ارزش نصب داره میخوام شب بزنم DL شه؟؟؟
شرمنده صفحه های قبل و نتونستم بخونم اگه سوالام تکراریه به بزرگی خودتون ببخشید...

NOD جزء معدود Anti Virus هایی هست که نصب میشه. چند بار صفحات قبل هم گفته شد. تمام برنامه ها بدون مشکل نصب میشن. برنامه های Auto Desk هم من 3D Max و مایا رو نصب کردم که مشکل که هیچ، از قبل هم بهتر کار میکنن. AutoCad هم همینجوریه به طور قطع
نصب خود Windows 8 هم به خودت ربط داره چون اکتیو نمیشه. نظره خودته که نصب کنی یا نه. فقط میشه مدت 30 روزش رو کرد 180 روز

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مرورگر جدید مایکروسافت برای ویندوز 8 با امکانات جدید

از جمله امکانات تازه این مرورگر بهره مندی از دو حالت برای جلوگیری از ردگیری در حین استفاده از وب است، قابلیتی که در میان کاربران به 'do not track' یا (DNT) مشهور شده است.

برندون سینکلر رییس واحد حریم شخصی مایکروسافت وجود این ویژگی در مرورگر اینترنتی 10 مایکروسافت را تایید کرده است. قابلیت یاد شده در بخش Express Settings ویندوز 8 قابل دسترسی است.
البته اگر کاربران بخواهند قابلیت عدم ردگیری را غیرفعال کنند به سادگی می توانند این کار را از همان بخش انجام دهند.
هدف مایکروسافت از ارائه این خدمات حفاظت از حریم شخصی افراد، ارتقای امنیت و بهبود تجربه کاربران است. ویندوز 8 همراه با مرورگر اینترنتی 10 مایکروسافت اوائل پاییز عرضه خواهد شد.

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی

من معمولا فیلم dvd نگاه نمیکنم ولی برای اینکه از صحت این موضوع مطمئن بشم تست کردم دیدم با media center پخش میکنه ولی با media player نه.
media center هم با یه کد اکتیو میشه که تو پست اول هستش.

آخرین ویرایش:

Hedi720!

کاربر سایت
Jan 26, 2010
133
نام
Hedayat
دوستان از اینکه win8 pro دارم مطم‍ نم اما نمیدونم چرا media center ندارم ؟!!! یعنی نباید کاری انجام بدم ؟!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر