همه چیز درباره Windows 8

سلام به همه بزرگان ویندوز 8
آقا من Win 8 pro خریدم و از طریق خود ماکروسافت Media center رو دانلود و نصب کردم . حالا ی مشکلی ک دارم وقتی توی برنامه داره برای اسکن کانال های تلویزیونی سرچ میکنه تو 47% ، blue screen میاد!!!

دوستان من آخر نفهمیدم ویندوز ۸ رسما اومده یعنی بتا نیست ؟
ویندوز ۸ چیزی بنام ultimate نداره ؟
اگه رسما اومده بنظر شما نصب کنیم؟ نرم افزار ها و بازی ها باهاش مشکل ندارن ؟ (mw3 چطور؟)
انوفت نسخه ی pro رو باید نصب کرد یا نسخه ی دیگری ؟

حاجی شماها چرا انقدر عجله میکنید! بخدا منم خیلی تو کف 8ام ولی گذاشتم قشنگ تو بازار جا بیفته 4تا کرک درست حسابی واسش بیاد بعد نصب کنم

دوستان من آخر نفهمیدم ویندوز ۸ رسما اومده یعنی بتا نیست ؟
ویندوز ۸ چیزی بنام ultimate نداره ؟
اگه رسما اومده بنظر شما نصب کنیم؟ نرم افزار ها و بازی ها باهاش مشکل ندارن ؟ (mw3 چطور؟)
انوفت نسخه ی pro رو باید نصب کرد یا نسخه ی دیگری ؟
نه عزیزم نسخه اصلی 2 ماه پیش اومد (کرک افلاین سایت p30day)
شما enterprise را نصب کن خیالت راحت بقیه نسخه ها هم هیچ چیزی کم نداره بغیر از مدیا پلیر و مدیا سنتر که فکر نکنم کسی هم از اینا استفاده کنه تا kmplayer و power DVD هست :d
من بالای 7-8 تا بازی نصب کردم همشون بدون مشکل اجرا شدن ;)

نه عزیزم نسخه اصلی 2 ماه پیش اومد (کرک افلاین سایت p30day)
شما enterprise را نصب کن خیالت راحت بقیه نسخه ها هم هیچ چیزی کم نداره بغیر از مدیا پلیر و مدیا سنتر که فکر نکنم کسی هم از اینا استفاده کنه تا kmplayer و power DVD هست :d
من بالای 7-8 تا بازی نصب کردم همشون بدون مشکل اجرا شدن ;)

مدیا پلیر که داره مدیا سنتر هم کرک جدید براش اومده ردیفش می کنه البته اگه کسی لازم داره

از لحاظ سازگاری که فرقی با 7 نداره اما گاهی چت های عجیب می زنه که فعلا اپدیتش کردم ظاهرا درست شده فکر می کنم با درایور انویدیا یکم ناسازگاری داره

دوستان کسی نتونست کمک کنه نا از این مشکل ساین تو موزیک و گیم خلاص بشیم هیچجوری ساین نمیشه همه چیزم عالی کار میکنه اما تو موزیک و گیمس ساین نمیشه وقتی بازی میکنم wordament -jetpack joyride اونجا ساین هستم ولی تو موزیک اینا نمیشه که نمیشه

نسخه PRO هم MEDIA CENTER داره و هم کامل ترین نسخه ایه که موجوده . تا به حال نه روی نسخه کرکی نه روی اورجینالش باگ یا فریز نداشتم . البته با درایور 306.97 WHQL مشکلی نداره باز این روی همه سیستم ها یکسان نیست .
تا به حال جز چندتا آپدیت FRAMWORK و sECURITY UPDATE فقط روزانه WINDOWS DEFENDER رو آپدیت میکنه . به مراتب بهتر میشه باید منتظر سرویس پک 1 ویندوز بود ولی نه به این زودیا .
مهمتر از همه اینکه خود ویندوز PDF READER داره و خیلی شیک این کار رو انجام میده و نیازی به نصب مجددش نیست .

دوستان من لپتاپ hp دارم با گرافیک سویچ ati 5650 و به هزار بدبختی تونستم درایورشو نصب کنم و کارت گرافیک اصلیشو نصب کنم ولی اصلا مثل ویندوز 7 پرفو منس بالایی نداره .قبلا راحت فیفا 13 رو اجرا میکردم اما الان خیلی گیر داره..کسی میدونه باید چی کار کنم??

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

ویندوز من نسخه کامله ! بتا نیست !

============================

اولین مشکل رو هم بذارید خودم بگم : لطف هر کسی که میتونه کمک کنه !

1- تو win 8 وقتی word 2010 رو نصب میکنم بعد از مدتی کلید های CTRL +A / Z / C / V از کار می افتن و نمیشه کارهای کپی و پیست و ... رو انجام داد .

2- تو نرم افزار KMPLAYER هم دکمه SPACE از کار میافته و نمیتونم عمل PUSE و PLAY رو انجام بدم !

3- موقع نصب نت فریم ورک 3.5 با پیغام زیر برخورد میکنم :

0ek7992ctb5yslow31i.png

4- موقع نصب نت فریم ورک 4 هم بعد از عکس زیر چیز دیگه ای رو نشون نمیده !

nv8ih8qnio4wert3ik5.png

دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه یه راهنمایی کنه مشکلات ما هم حل بشه ! دهنمون صاف شده !!!

این نکته رو بگم که :

5- ویندوز رو یکبار اکتیو کردم ، اما نمیدونم چه طوری از کار افتاد ! حالا هر بار که میخوام اکتیوش کنم ، نمیشه که نمیشه ! و ارور دیتابیس و هاست و ... میده !! ( به اینترنت هم دسترسی ندارم ) .

6- تو دستکتاپ دوم ( رابط مترو ) هم هر وقت میخوام از قسمت PERSONALIZE شخصی سازی رو انجام بدم ، به صورت قفل شده هست و میگه باید اگتیود باشه ویندوز ! ( درصورتی که برای بار اول که تونستم اکتیو کنم ، فقط و فقط دسکتاب دوم که رابطش 7 هست اکتیو شد و این یکی نشد ! )

موندم چی کار کنم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or