همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
خب با کلی دردسر من ی اکانت ترکیه درست کردم رو کنسول و همه بازی هایی که روی اکانت امریکا داشتم تونسم بازی کنم بدون هیچ مشکلی پس برعکسشم باید بشه البته تو خود اکانت بدون پلاس اجازه دانلود نمیده باید تو اکانت که پلاس هست بازی دانلود کرد رو اون یکی اکانت بازی کنی
داداش اینجوری نیس
بازی هایی که هر ماه میاد رو پلاس رو باید همون ماه اد کرده باشی توی لایبرری همون اکانت
بازیی که روی اکانت آمریکا اد کردی فقط زمانی قابل بازیه که همون اکانت آمریکا پلاس داشته باشه و اکانت ترکیه هم بهش دسترسی پیدا میکنه
شما روی اکانت ترکیه فقط پلاس داری خود بازی توی لایبرری اکانت ترکیه ات نیست که برای آمریکا شر و قابل پلی بشه

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
داداش اینجوری نیس
بازی هایی که هر ماه میاد رو پلاس رو باید همون ماه اد کرده باشی توی لایبرری همون اکانت
بازیی که روی اکانت آمریکا اد کردی فقط زمانی قابل بازیه که همون اکانت آمریکا پلاس داشته باشه و اکانت ترکیه هم بهش دسترسی پیدا میکنه
شما روی اکانت ترکیه فقط پلاس داری خود بازی توی لایبرری اکانت ترکیه ات نیست که برای آمریکا شر و قابل پلی بشه
خب اگه حرفت درست متوجه شده باشم اینه که اگه پلاس آمریکا من تموم بشه و من پلاس ترکیه خرید کنم بعدش نمیتونم بازی های که تو پلاس امریکادارم بازی کنم فقط میتونم بازی هایی که بعدش برای پلاس ترکیه میاد بازی کنم درسته؟؟

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
697
دوستان من اکانت ظرفیت ۳ پلاس ترکیه گرفتم
روی بعضی از بازی ها روی علامت دانلود علامت پلاس نیست مقل گاد یا انچارتد ولی میشه دانلود کرد دلیلش چی هست؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
خب اگه حرفت درست متوجه شده باشم اینه که اگه پلاس آمریکا من تموم بشه و من پلاس ترکیه خرید کنم بعدش نمیتونم بازی های که تو پلاس امریکادارم بازی کنم فقط میتونم بازی هایی که بعدش برای پلاس ترکیه میاد بازی کنم درسته؟؟
دقیقا همینطوره
بازی حتما باید توی لایبرری همون اکانتی که پلاس داره اد بشه

• Like
Reactions: godofwar4

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
دقیقا همینطوره
بازی حتما باید توی لایبرری همون اکانتی که پلاس داره اد بشه
خب پس بهترین کار برای کسی که میخواد اکانت آمریکا داشته باشه و ترکیه آپدیت کنه اینه که چند ماه قبل تر از این که تموم بشه پلاس ش پلاس ترکیه بخره و بازی های قبلی که تو اکانت آمریکا داره تموم کنه .و بعدش دیگه از پلاس ترکیه بازی اد کنه و تو اکانت آمریکا بازی کنه ...
با توجه به قیمت لیر که من دیدم شارژ میکنن اکانت فقط پلاس ش ارزش داره خرید بازی تو اکانت آمریکا قیمتش با ترکیه فرق زیادی نداره چون لیر ۵۰ درصد گرون تر از قیمت واقعی شارژ میکنن
الیته اینو در انتها باید گفت که این موضوع پلاس فقط برای بازی هایی هست که ماه به ماه میاد ربطی به بازی اکسترا نداره چون مشترک بین اکانت آمریکا و ترکیه

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
دوستان کسی با dns تونسته انلاین بازی کنه ؟ من هرچی دی ان اس می زنم روی هیچ کدوم از بازی هام کار نمی ده برای انلاین بازی کردن .نتم هم مخابراتع. با همراه اول هم تست کردم نتیجه ای نگرفتم .....؟!کسی اگه می دونه ممنون می شم کمک کنه .

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
دوستان کسی با dns تونسته انلاین بازی کنه ؟ من هرچی دی ان اس می زنم روی هیچ کدوم از بازی هام کار نمی ده برای انلاین بازی کردن .نتم هم مخابراتع. با همراه اول هم تست کردم نتیجه ای نگرفتم .....؟!کسی اگه می دونه ممنون می شم کمک کنه .
دقیقا کدوم بازی ها؟ بازی ها ea مثلا بدون وی پی ان نمی تونی لاگین کنی اصلا با dns کار راه نمی افته

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
آقا این مرتال کامبت ۱ چرا تو استور ترکیه قیمت نمیخوره ؟

بعدش سایتی هم قیمت یک بازی رو توی استورهای مختلف سونی بده ؟
مثلا فیفا ۲۳ توی استور آمریکا چند دلاره
توی استور ژاپن چند ین هست
توی استور ترکیه چند لیره

ممنون

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
آقا این مرتال کامبت ۱ چرا تو استور ترکیه قیمت نمیخوره ؟

بعدش سایتی هم قیمت یک بازی رو توی استورهای مختلف سونی بده ؟
مثلا فیفا ۲۳ توی استور آمریکا چند دلاره
توی استور ژاپن چند ین هست
توی استور ترکیه چند لیره

ممنون
یک سری از ناشرها بازی هاشون رو دیگه برای پیش خرید نمیزارن توی ریجن ترکیه و آرژانتین ( بخاطر کاهش شدید ارزش پول) روز لانج قیمت میخورن

• Like
Reactions: Nothing

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,525
borderland 3 رو از اکسترا میخوان بردارن خواستم سریع بازیش کنم دیدم الان تخفیف 75 درصدی خورده (توی ترکیه مفت در میاد فک کنم 300 تومن ) بازیشم که طولانیه گفتم تو تخفیفات آینده میخرمش .
بازیای خوبی تخفیف خیلی خوبی خوردن یه چک کنین از دست ندین.

• Like
Reactions: milad3d

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,670
تازه کنسول رو گرفتم و آخرای ragnarok هستم.الان مشکلی که دارم بین demon souls و last part 1 remake و ratchet and clank موندم کدوم رو اول برم.لامصب همشونم فوق العادن دوچار چندگانگی شدم☹️

• Like
Reactions: Arash-S212

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
410
نام
Ara$h
تازه کنسول رو گرفتم و آخرای ragnarok هستم.الان مشکلی که دارم بین demon souls و last part 1 remake و ratchet and clank موندم کدوم رو اول برم.لامصب همشونم فوق العادن دوچار چندگانگی شدم☹️
با توجه به عکس پروفایلت مشخصه سولزبازی :D در نتیجه قطعا دیمون سولز ، بعد لست ۱ ، بعد رچت

• Love
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,670
با توجه به عکس پروفایلت مشخصه سولزبازی :D در نتیجه قطعا دیمون سولز ، بعد لست ۱ ، بعد رچت
دقیقا عاشق سری سولزم.یعنی بنظرت بعد راگناروک DS خسته کننده نمیشه؟گفتم یه تنوعی بدم.میدونم ربطی به هم ندارن.صرفا بخاطر گیم پلی melee بودن جفتشون میپرسم.☹️

• Like
Reactions: Arash-S212

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر