همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
ی سوال دارم
میخوام ی بازی کادو بدم
فقط میخوام بدونم باید نسخه فیزیکیش رو در غالب دیسک براش بخرم به اضافه ps plus یا همون نسخه فیزیکی کافیه ؟ ( برای مولتی و بخش کمپین ) ؟
بازی cod mw II هست .
و اینکه برای وصل شدن به استور به قند شکن نیاز هست ؟
سرعت اینترنت 5 الی 7 مگابایت هست DEDICATED

و اینکه امکانش هست بدون نسخه فیزیکی بازی رو مستقیم از استور پلی استیشن روی کنسول دانلود و با اکانت PS PLUS بازی رو اجرا کنه ؟
در این صورت باز به بخش مولتی پلیر دسترسی خواهد داشت ؟

اکانت های PS PLUS رو از کجا و با چه مدت عه زمانی میشه خرید ؟
اگر فروشگاه معتبری میشناسید بگید .

لطفا راهنمایی بفرمایید .
با تشکر .

بازی برای بخش آنلاین نیاز به پلاس داره .
استور و دانلود نیازی به قند شکن ندارن.
میتونی بازی رو از استور بخری و دانلودش کنی یه اکانت پلاس هم کنارش بخری با اکانتی که بازی خریدی شیر کنی و بازی کنی.
من از تلگرام dokidokishop خریدم

• Love
Reactions: Annunaki ™

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
سلام و درود
یک سوال خیلی مهم در مورد اکانت PSN ترکیه دارم
من تقریبا 2 سال قبل یک اکانت ترکیه ساختم دادم سایت ترکیه کالا روش پلاس اکسترا 6 ماهه خرید ، بعد از اتمام پلاس اکانتم رو مجدد دادم روش پلاس بخره بعد 48 ساعت پیام داد که اکانت من مشکل داره و نمیتونه روش چیزی بخره و من باید اکانت جدید بسازم دلیلش هم نگفت
منم اکانت جدید ساختم و پلاس یکساله اکسترا دادم روش خرید
حالا داره پلاس یکساله تموم میشه نگرانم این اکانتم هم به عاقبت اکانت قبلیم دچار بشه
بنظر دوستان مشکل از کجا بوده و راهکار پیشگیریش چی میتونه باشه ؟
واقعا ممنون

من تجربه ای ندارم اما با توجه به دانسته هام میگم.
هر کسی کردیت کارت ترکیه داشته باشه میتونه شارژ کنه.
فامیل خودمون اکانت game pass خودشو تو ایران با کردیت کارتش که از ترکیه هست داره شارژ میکنه.
چند سالی هم هست که داره انجام میده

• Like
Reactions: NINJѦ

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان من میخوام با نت شبانه ایرانسل دانلود کنم مدام قطع میشه دانلود نمیکنه اگرم دانلود کنه زمانش زیاد میزنه کسی dns داره که جواب بده الکترو زدم نشد

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
دوستان من میخوام با نت شبانه ایرانسل دانلود کنم مدام قطع میشه دانلود نمیکنه اگرم دانلود کنه زمانش زیاد میزنه کسی dns داره که جواب بده الکترو زدم نشد
open dns رو امتحان کنین
1.1.1.1
1.0.0.1
دانلود کلا خیلی بگیر نگیر داره...جالبه بعضی dns ها روی بازیهای نسخه ps4 کار میکنن روی نسخه ps5 نه...
ولی پیشنهادم اینه از psx downloader استفاده کنین

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
من دیگه اصلا نمیتونم هیچ بازی رو دانلود کنم ! انواع DNS هارو هم امتحان کردم هیچکدوم جواب نمیده یعنی پنج دقیقه دانلود میکنه بعد قطع میشه .... راه حلی چیزی ندارید ؟

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
من دیگه اصلا نمیتونم هیچ بازی رو دانلود کنم ! انواع DNS هارو هم امتحان کردم هیچکدوم جواب نمیده یعنی پنج دقیقه دانلود میکنه بعد قطع میشه .... راه حلی چیزی ندارید ؟
منم خیلی وقته مشکل دادم...چرا از psx downloader استفاده نمیکنین؟

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
یعنی شما همه راه ها رو رفتی مثل تست انواع نت همراه ثابت و غیره و یا تست ساعت های متفاوت واسه دانلود یا Share کردن نت بعد از فعال کردن فیلتر شکن پر سرعت به لحاظ عملی ممکن نیست این همه بازی با سرور ها متفاوت همه به یک شکل قطع بشن اگه این طور بود واسه همه این مشکل ایجاد میشد باید مشکل از جای دیگه باشه
همه این dns ها رو زدی ببین یک بازی قبلا بدون مشکل دانلود کردی دوباره با این ها تست کن ببین جواب میده
8.26.56.26
8.20.247.20
178.22.122.100
185.51.200.2
208.67.222.222
208.67.220.220
199.85.127.10
195.85.126.10
129.250.35.250
208.67.220.220
9.9.9.9
149.112.112.112
64.6.64.6
64.6.65.6

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Seventy One

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
دنگو فنگش زیاده ! نوشته باید مودم رو از طریق کابل Lan به کنسول وصل کنید و چیزای دیگه ...
یکبار امتحان کنین واقعا میارزه...
سرعت دانلود خیلی بالاتر و نداشتن قطعی خیلی کمک میکنه...من چهارتا اینترنت ایرانسل،همراه اول،رایتل و مبین نت رو امتحان میکردم...هرروز یکدومشون بازی داشتن و یه بار با یه dns اوکی بودن یه بار نبودن....یه بار بازیهای ps4 رو دانلود میکردن بازیهای ps5 رو نه...
خلاصه راحت شدم از دستشون

225555pedram

کاربر سایت
Feb 16, 2019
21
سلام نمیدونم این سوال رو کجا بگم و بپرسم
یکی دو روز هست یرهت دانلود گیم تو ps خیلی خیلی پایین اومده و عملا نیست اما وقتی تست سرعت میگیرم همه چی اوکی هست فقط انگار تو دانلود مشکل دارم
کنسول ps5 و نت هم شاتل هست
ممنون از راهنماییتون

ادیت:بلللله اینم مشکل جدید هست کم کم داره همه گیر میشه،دو روز تو این مملکت اینترنت گازوییلی رو انگولک نکن نمیشه،تا همین یک هفته پیش بازی gt7 فیلتر و تحریم بود درست شد گفتیم خدایا شکرت،الان انگار این مشکل بزرگتر پیش اومده

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان سلام دو تا سوال دارم
۱. اگه بخوام اکانتم رو ۲ دلار یا ۳ دلار شارژ کنم چیکار باید کنم ؟ چون جایی ندیدم گیفت کارت با این مقدار بفروشن
۲. همون طور که تو پلتفرم استیم تعداد پلیرهای فعال یه بازی رو میشه دید ، مختص psn هم جایی هست بشه دید ؟ مثلا میخوام بدونم bf2042 یا mw2 روی psn چند تا پلیر فعال دارن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان میخوام پلاس اکسترا برای ترکیه بگیرم
دوستان اگر سایت معتبری که قیمت هم خوب باشه و فول ظرفیت اکانت رو میفروشه معرفی کنید برای گیم نت میخوام ممنون

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
سلام دوستان میخوام پلاس اکسترا برای ترکیه بگیرم
دوستان اگر سایت معتبری که قیمت هم خوب باشه و فول ظرفیت اکانت رو میفروشه معرفی کنید برای گیم نت میخوام ممنون
اینجا یکی از دوستان iranget رو پیشنهاد کرد و برای من تجربه خیلی خوبی بود خرید ازش. سریع اکانت رو فعال کردن برام کمتر از یک ساعت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر