همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
کسی میدونه تخفیفات جمعه سیاه ازکی شروع میشه؟ و شامل نسخه های دیجیتالی هم میشه یا نه
برای اروپا از 24 نوامبر شروع میشه (پنجشنبه همین هفته حدودا)
مثل اینکه برای آمریکا هم از 28 نوامبر شروع میشه دوشنبه هفته آینده

KGIT

کاربر سایت
Dec 2, 2012
19
این دو سه روزه مشکلی برای بازی آنلاین نداشته کسی ؟
بازی وصل نمیشه به سرور . و اگر وصل بشن لگ دارن . عکس های داخل کامیونیتی ها هم لود نمیشه !
اما سرعت و پینگ مثل سابق ه . (ping 4.2.2.4 : 130ms 8.8.8.8:30ms)

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
برای اروپا از 24 نوامبر شروع میشه (پنجشنبه همین هفته حدودا)
مثل اینکه برای آمریکا هم از 28 نوامبر شروع میشه دوشنبه هفته آینده
پس امیدوار باشیم که واسه PSN هم تخفیف های خوبی میخوره؟

rezmoon

کاربر سایت
Aug 26, 2013
11
دوستان سلام کسی میتونه راهنمایی کنه من با پسر خالم هر کاری می کنیم نمیتونیم پارتی جوین بشیم و با هم ارتباط کلامی داشته باشیم در ضمن هر کاری میکنیم نمیتونیم fifa 15 همدیگه رو اینوایت کنیم کلا نمی دونم مشکل چیه هردومون هم از یه سرویس دننده اینترنت وایرلس گرفتیم nat 2 هم هستیم خلاصه هر کاری که تونستم کردم ارتباط نمیتونیم با هم داشته باشیم
کمک لطفا

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
پس امیدوار باشیم که واسه PSN هم تخفیف های خوبی میخوره؟
من که از خیلی وقته 100$ تو اکانتم دارم تو این چند وقت یه چیز درست و حسابی تخفیف نزد این استور آمریکا منتظرم ببینم تو این روزای سال جدیدشون محض رضای خدا چند تا چیز درست و درمون تخفیف میزنه یا نه:neutral:
ولی این لعنتی استور اروپا چه چیزایی رو این چند ماه تخفیف میزد هی پشت سر هم اکثر بازیهای شاخ رو زد
خیلی فعاله این اروپا این تخفیف تموم میشه سریع تخفیف های بعدی رو میزنه
ولی این استور آمریکا هر چیز تاریخ گذاشته داره برمیداره میذاره

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یعنی واقعا این بازی ها رو تخفیف زدن؟ دیگه تموم شد Black Friday؟ :|

این بازیها که توی Flash Sale های معمولی سال هم تخفیف زده بودن حتی از اینم اروزنتر بود :| این دیگه چه مسخره بازیه آخه، اونو ماکرو سافت کلی از بازیهای جدید مثل BF1 و TitanFall2 تخفیف زده اینور Far Cry 4 :|

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
یعنی خاک تو سر این استور آمریکا با این Black Friday این دیگه چه مسخره بازی هستش!
اینا نوشته بودن بره اروپا از 24 نوامبر و آمریکا 28 از الان شروع کردن!

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
872
نام
آرمـان
یعنی واقعا این بازی ها رو تخفیف زدن؟ دیگه تموم شد Black Friday؟ :|

این بازیها که توی Flash Sale های معمولی سال هم تخفیف زده بودن حتی از اینم اروزنتر بود :| این دیگه چه مسخره بازیه آخه، اونو ماکرو سافت کلی از بازیهای جدید مثل BF1 و TitanFall2 تخفیف زده اینور Far Cry 4 :|
نه داداش اين آخرش نيست تو بلاگشون هم گفتن كه يه سري سوپرايز دارن - احتمالا ٢-٣ روز ديگه يه فلش سيل مي زنن

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان تخفیفات اصلی شروع شده
که خیلی هم عالی هست
مثلا تایتانفال دو و بتل 1، هر دو دلوکس با هم 75 تا
در ضمن با کد زیر 10 درصد بیشتر تخفیف میده:
D9NGJ7NF3L

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
553
دوستان من یه psn 50 دلاری گرفته بودم بعد اومدم redeem هم کردم همه چیز اوکی بود ولی حسابم شارژ نشدش ولی کد رو دوباره هم وارد میکنه میگه قبلا استفاده شده چیکار باید کرد راهی وجود داره؟

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
سلام، دوستان من یه اکانت ریجن دو شخصی دارم که تا حالا باهاش با گیفت کارت بازی های دیجیتالی مثل دستینی و رزیزدت اویل رو از طریق گیفت کارت خریدم و مشکلی نبوده...ولی یه کد یک ماهه پلاس دارم که هر وقت می خوام redeem کنم ازم کریت کارت می خواد! راهش چیه چطور این کود رو میتونم ریدیم کنم؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام دوستان
يه مشكلي دارم من نميتونم به نتورك سوني وصل بشم همش اررور ميده با نت گوشي با نت اي دي اس الهر دو تست کردم

اررور ce-33987-0
mtu هم عوض كردم درست نشد
راه حلهاي خود سوني بدردم نخورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر