همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
اگه رو اون کنسول الان بره دی اکتیو کنه اونوقت میتونم من اکتیو کنم؟
بله میشه اما فقط روی یک کنسول میشه اکتیو کرد حالا چه یک بازی بخواد اشتراک بزاره یا 100 تا
همیشه یادت باشه کسی که بازی میخره و اکانتشو به اشتراک میزاره باید همیشه انلاین باشه مثل من که اکانتم روی دوستم به اشتراک گذاشتم(البته پشیمونم) و باید هروقت میخوام بازی کنم به نت وصل باشم تا لایسنس چک شه

• Like
Reactions: Black Roz

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من Ps4 رو آپدیت کردم ، الان اومدم برم به PSN وصل شم ولی همش رو Please wait گیر میکنه!!!
کسی میدونه چیکار کنم؟
نامحدود اگه داری مال اونه والا طبق تحقیقات من این مشکل علتش فقط سرعت دانلود پایینه

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
آره نامحدودم ولی قبل از اپدیت اوکی بود ولی فقط با یک اکانت رو بقیه همین please wait بود!
سلام منم بعد از آپدیت سرعتم اومده پایین تو psn
تست میگیرم 50kb میده در حالی که تو کامپیوتر سرعتم 500kb هستش نمیدونم مشکل از چیه واسه بعضی دوستام هم همین مشکل پیش اومده واسه بعضی ها نه

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام منم بعد از آپدیت سرعتم اومده پایین تو psn
تست میگیرم 50kb میده در حالی که تو کامپیوتر سرعتم 500kb هستش نمیدونم مشکل از چیه واسه بعضی دوستام هم همین مشکل پیش اومده واسه بعضی ها نه
مال من سرعت و NAT type همه اینا اوکیه !! فقط به PSN وصل نمیشه!! Failed میده!!

Death King

کاربر سایت
Jun 16, 2012
188
نام
Hamed
upload_2016-10-27_2-17-10.png

کمپانی " ریزر " بطور رسمی کنترلر جدید طراحی شده خود را برای پلتفرم " پلی استیشن ۴ " معرفی کرد ، تا کنون اطلاعات جامعی در رابطه با قیمت و زمان عرضه این کنترلر منتشر نشده است .

@LastGamers

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
سلام، دیروز بعد از آپدیت مشکلی نداشتم. اما امروز که دستگاه رو روشن کردم SignIn ازم میخواد و روی Please wait هم میمونه!
کسی اطلاع نداره مشکل از کجاست؟

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام، دیروز بعد از آپدیت مشکلی نداشتم. اما امروز که دستگاه رو روشن کردم SignIn ازم میخواد و روی Please wait هم میمونه!
کسی اطلاع نداره مشکل از کجاست؟
سلام برای همه اینجوری شده مشکل سرور هاس سونی هستش باید صبر کنیم درست شه

دوستان مشکل انگار حل شده من دوباره singin کردم و یک ایمیل بهم داد برای تغییر پسورد و بعد از تغییر پسورد وصل شد

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .:Zangetsu:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر