همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
واسه من Forbiden میاد خوشبختانه

از شاتل سرویس دارم
من تو مغازم شاتل دارم به راحتی اون دو لینک بالا باز میشه و مشکلی نیست...ولی تو خونه مخابرات دارم باز نمیشه و تو بازی هم نمیره مگر با هیلتر شکن برم تو...البته لینک هیلتر نیست فقط کانکت نمیشه... یه اختلالی هست رو بعضی از رنج ای پی ها به وجود امده و دلیلش مشخص نیست چرا کانکت نمیشه.

• Like
Reactions: aliahmadi2

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
من بازی آنچارتد 4 را دیجیتالی خریدم و رو اکانت و پروفایل خودم نصب کردم حالا میتونم به دوستم هم برم بزنه رو کنسولش ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید
تشکر فراوان

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
داعم قطع و وصل میشه! اه:/
من میگم طی یک عملیات ،هممون بریم تو پیج یا هر شبکه ای که مربوط به وزیر ارتباطاته، یک چندتا بدو بیرا بگیم بهشون ، حداقل دلمون خنک شه! اونا که عین خیالشون نیست ما مشکل داریم، شاید اینجوری بهشون بر بخوره

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
یه جواب قاطع برای این سوالم میخوام..ممنون میشم جواب بدید.
یکی از دوستام بازی ریجن دو The last of us داره....یه اکانت ریجن 1 داره و یه اکانت ریجن 2
با اکانت ریجن 2 مپ رو دانلود کرد و با اکانت ریجن 1 به بازی کردن مولتی مشغول شد..الان هم لولش 30 به بالاست..بعد با اکانت ریجن 1 رفته یه سری تفنگ خریده از استور ولی تو بازی براش باز نشده پولشم کم شده که در حال حاضر بعید میدونم بتونه کاری بکنه که بشه رو اکانت ریجن 1 اش تفنگ هارو فعال کنه ! درسته؟
حالا میخواد دوباره خرید کنه از استور این دفعه با اکانت اروپا اسلحه ارو بخره ولی میخواد بعد از خرید اسلحه ها بتونه اونارو رو اکانت ریجن 1 اش باز کنه چون لولش 30 نمی خواد دوباره از اول بره با اون اکانت ریجن 2..ایا امکانش هست ؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان عزیز سلام...
.
بچه ها من یه دسته جدید گرفته بودم که دقیقا بعد از اپدیت 3.05 از کار افتاد!! یعنی چی یعنی شما بازی میکنی ده دقیقه میگذره! دسته از کار میوفته باید با یه دست دیگه لاگ این بشی! همون موقع دوباره با همون دسته لاگ این بشی باز تا ده دقیقه درسته بعد اش باز از کار میوفته!!
.
من دسته رو ریست هم کردم چندین بار اصللا فایده نداره...حالا منتظر اپدیت جدید سونی ام که ببینم شاید یه باگ باشه....تو اپدیت جدید از بین بره...
.
حالا عزیزان شما یه جای معتبر! و منصف برای تعمیرات دسته میشناسید معرفی کنید ؟؟؟!!!!

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان عزیز سلام...اقا من بلادبورن رو حدود شیش هفت ماه پیش بازی کردم...و بازی رو از هاردم پاک کردم...ولی متاسفانه اپدیت 9 گیگی هم باهاش پاک شد!! امروز دوباره خواستم بازی کنم...بازی رو نصب کردم و اپدیت هم دانلود کردم از طریق ps4 ولی موقع لود کردن بازی میگه بازی کامل نصب نشده نمیتونم لود ات رو بیارم!!!
.
الان من اگه بازی رو پاک کنم دوباره نصب کنم اپدیت هم پاک میشه..راهی هست که اپدیت بازی رو از ps4 استخراج کنی با psx بعد دوباره بریزی؟؟؟؟
.
کمککککک دوستان ؟؟؟؟

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
سرعت دانلود با کنسول چرا اینقدر اومده پایین؟
حتی از کنسول لینک میگیرم با psx و میخام با کامپیوتر دان کنم بازم پایینه ولی دانلود معمولی با کامپیوتر سرعتش مثه همیشه است چرا؟

Sent from my D6603 using Tapatalk

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان عزیز سلام...اقا من بلادبورن رو حدود شیش هفت ماه پیش بازی کردم...و بازی رو از هاردم پاک کردم...ولی متاسفانه اپدیت 9 گیگی هم باهاش پاک شد!! امروز دوباره خواستم بازی کنم...بازی رو نصب کردم و اپدیت هم دانلود کردم از طریق ps4 ولی موقع لود کردن بازی میگه بازی کامل نصب نشده نمیتونم لود ات رو بیارم!!!
.
الان من اگه بازی رو پاک کنم دوباره نصب کنم اپدیت هم پاک میشه..راهی هست که اپدیت بازی رو از ps4 استخراج کنی با psx بعد دوباره بریزی؟؟؟؟
.
کمککککک دوستان ؟؟؟؟
سلام
با پاک کردن بازی آپدیت هم پاک میشه همچنین نمیشه از آپدیت Backup گرفت

• Like
Reactions: emad-360

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
.
ممنون از توجه اتون..
.
من شنیدم میشه با psx اپدیت بازی رو استخراج کرد از ps4 شما اطلاعاتی ندارید؟؟
psx فقط برا انتقال فایل از PC به PS4 هست و تنها چیزی که از کنسول بیرون میکشه لینک دانلودها هستش

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
من بازی آنچارتد 4 را دیجیتالی خریدم و رو اکانت و پروفایل خودم نصب کردم حالا میتونم به دوستم هم برم بزنه رو کنسولش ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید
تشکر فراوان
بله میشه منتها کسی که primary نیست باید تو همون اکانتی که بازی بهش تعلق داره بازی کنه و فقط وقتی میتونه بازی کنه که انلاین هست ( به خاطره licence check )

یه جواب قاطع برای این سوالم میخوام..ممنون میشم جواب بدید.
یکی از دوستام بازی ریجن دو The last of us داره....یه اکانت ریجن 1 داره و یه اکانت ریجن 2
با اکانت ریجن 2 مپ رو دانلود کرد و با اکانت ریجن 1 به بازی کردن مولتی مشغول شد..الان هم لولش 30 به بالاست..بعد با اکانت ریجن 1 رفته یه سری تفنگ خریده از استور ولی تو بازی براش باز نشده پولشم کم شده که در حال حاضر بعید میدونم بتونه کاری بکنه که بشه رو اکانت ریجن 1 اش تفنگ هارو فعال کنه ! درسته؟
حالا میخواد دوباره خرید کنه از استور این دفعه با اکانت اروپا اسلحه ارو بخره ولی میخواد بعد از خرید اسلحه ها بتونه اونارو رو اکانت ریجن 1 اش باز کنه چون لولش 30 نمی خواد دوباره از اول بره با اون اکانت ریجن 2..ایا امکانش هست ؟
dlc زمانی نصب میشه رو بازی که ریجن بازی و اکانت یکی باشه.

سلام دوستان . راهی هست برای استفاده از ۳۰ روز اشتراک رایگان پلاس بدون کارت اعتباری ؟
nope

سرعت دانلود با کنسول چرا اینقدر اومده پایین؟
حتی از کنسول لینک میگیرم با psx و میخام با کامپیوتر دان کنم بازم پایینه ولی دانلود معمولی با کامپیوتر سرعتش مثه همیشه است چرا؟

مشکله نیست هست در هر صورت ولی ممکنه با تغییر dns ها حل بشه !

• Like
Reactions: Black Roz

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
بله میشه منتها کسی که primary نیست باید تو همون اکانتی که بازی بهش تعلق داره بازی کنه و فقط وقتی میتونه بازی کنه که انلاین هست ( به خاطره licence check )

dlc زمانی نصب میشه رو بازی که ریجن بازی و اکانت یکی باشه.

nope

مشکله نیست هست در هر صورت ولی ممکنه با تغییر dns ها حل بشه !
تغییر dns؟
میشه بگین باید چیکار کنم دقیق؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر