همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آخه شنیدم تو رنک های 30 بازی به صورت تک نفره خیلی سخت میشه و 100% نیاز به یه تیم هست.
درجه پلاتشم که ultra rare هست،دیگه هیچی...:D
شاید اول بازی آسون باشه اما تهش اینطور که میگن خیلی سخت میشه...

نه اتفاقا زیاد سخت نیست فقط وقت گیره، واسه من الان فقط 2 تا تروفییش مونده که پلات شه،به جز چنتا تورفی بقیشو تکی میشه گرفت راحت :)

ولی چنتاشو حتما باید گروهی رفت مخصوصا اونهایی که مربوط به DZ میشه

پیشنهاد میکنم همینطوری بازی کنی و تا لول 30 بری بعدش بری واسه پلات

• Like
Reactions: sa-sot1

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام
بچه ها یه سوال: دیدین بعضی از سایت ها و جدیدا بعضی فروشنده ها تو تلگرام گیف کارت های خیلی ارزون میفروشن....مثلا 50 دلاری رو 140 میدن....اینا هکی یا چیزی نیست؟ آخه خود کد رو برات میفرستن تا ردیم کنی...نمی دونم راهی هست از طریق هک اینا کد رو به دست بیارن؟
یکی میگفت سایتایی مثل آمازون و اینا گیفت هاشونو وقتی داره نزدیک میشه به اکسپایر شدن خیلی ارزون میدن و احتمالا اینا هم میخرن و ارزون تر میوفته پاشونو ارزون هم میدن...
حالا میخوام بدونم شما میدونید داستان چیه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
بچه ها یه سوال: دیدین بعضی از سایت ها و جدیدا بعضی فروشنده ها تو تلگرام گیف کارت های خیلی ارزون میفروشن....مثلا 50 دلاری رو 140 میدن....اینا هکی یا چیزی نیست؟ آخه خود کد رو برات میفرستن تا ردیم کنی...نمی دونم راهی هست از طریق هک اینا کد رو به دست بیارن؟
یکی میگفت سایتایی مثل آمازون و اینا گیفت هاشونو وقتی داره نزدیک میشه به اکسپایر شدن خیلی ارزون میدن و احتمالا اینا هم میخرن و ارزون تر میوفته پاشونو ارزون هم میدن...
حالا میخوام بدونم شما میدونید داستان چیه؟
سلام، دوست عزیز اینا که با این قیمت ها پایین دارن می فروشند شک نکن که هک شده هست و یکی از دوستان من از این گیفت ها استفاده کرد و شانسی که اورد فقط ایتم خریداری شده را از توی اکانتش حذف کردن و بهش اخطار دادن که دفعه بعد بن میشه.اگر همراه گیفت کارت به شما رسید خرید از امازون یا سایت مربوطه را بدن و معتبر باشه اگر چنین مشکلی پیش بیاد به راحتی از طریق ارائه این شماره خرید مشکل برطرف میشه اما اگر نداشته باشید متاسفانه سریعا محتویات خریداری شده از داخل اکانت حذف میشه و احتمال بن شدن اکانت هم وجود داره.
درمورد مطلب دوم تمام کارت ها و موارد مشابهی که داخل Amazon درحال فروش هست توسط خورده فروش های معتبر داره اتفاق می افته (یعنی یک فرد نیست) و این به این معنیه که براحتی کارت ها موجود را بازگشت می زنند و در خیلی از موارد هم که کلا Digital Code هست و احتیاج به کارت وجود نداره و بطور مستقیم از سرور های سونی فروخته میشه و اون فروشنده فقط یک واسطه هست و این مسئله Expire شدن کاملا بی معنی هست ممکن فروشنده قیمتش را نسبت به بقیه مقداری بیاره پایین اما نه انقدر که 50 دلار بشه 140 هزار تومان.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,247
نام
Mansour
سلام خدمت دوستان عزیز
من یه سوال داشتم ولی نمیدونم کجا مطرح کنم ، امیدوارم اینجا جای مناسبی باشه
من چند روزه دارم آپدیت استریت فایتر رو دانلود میکنم ولی هی نت قطع میشه و وقتی RETRY میزنم دوباره از اول دان میکنه الان نزدیک به 12 گیگ حجم برده هی 2 گیگ میره قطع میشه دوباره میزارم رو دانلود 4 گیگ میره قطع میشه ولی مشکل اینجاست که مگه بعد از قطعی نباید ادامه شو دانلود کنه؟؟
به نظرتون مشکل از روتر(مودم) هستش یا اینترنت یا کنسول؟
ممنون اگه راهنمایی کنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام خدمت دوستان عزیز
من یه سوال داشتم ولی نمیدونم کجا مطرح کنم ، امیدوارم اینجا جای مناسبی باشه
من چند روزه دارم آپدیت استریت فایتر رو دانلود میکنم ولی هی نت قطع میشه و وقتی RETRY میزنم دوباره از اول دان میکنه الان نزدیک به 12 گیگ حجم برده هی 2 گیگ میره قطع میشه دوباره میزارم رو دانلود 4 گیگ میره قطع میشه ولی مشکل اینجاست که مگه بعد از قطعی نباید ادامه شو دانلود کنه؟؟
به نظرتون مشکل از روتر(مودم) هستش یا اینترنت یا کنسول؟
ممنون اگه راهنمایی کنید

من توصیه میکنم از برنامه PSX استفاده کنی واسه انتقال دادن آپدیت :)

• Like
Reactions: NINJѦ

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان من اکانتم ریجن 1 هست..اگر بازیرو دیجیتالی بخرم میتونم به یکی دیگه هم که اکانتش ریجن 1 هست بازیرو بدم ؟ یعنی یوزر و پسور من رو بگیره بازی رو بزن بیاد تو liberary بعد با اکانت خودش بیاد بالا بازی رو دان کنه ....اونوقت بازی قفل نمیشه ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان من اکانتم ریجن 1 هست..اگر بازیرو دیجیتالی بخرم میتونم به یکی دیگه هم که اکانتش ریجن 1 هست بازیرو بدم ؟ یعنی یوزر و پسور من رو بگیره بازی رو بزن بیاد تو liberary بعد با اکانت خودش بیاد بالا بازی رو دان کنه ....اونوقت بازی قفل نمیشه ؟

بله ،حتی میتونی به کسی که اکانتش ریجن 2 هست هم بازیو بدی ، مشکلی پیش نمیاد

• Like
Reactions: Black Roz

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
همزمان اون با اکانتش انلاین شه منم با اکانتم انلاین شم و بازی کنیم هم مشکلی نداره که ؟
تنها نکتش اینه، اکانت رو از دستگاه خودت دی اکتیو کنی، بدی دوستت اون رو دستگاهش اکتیو کنه و بازیو بزاره برای دانلود

بعد هر کدوم توی اکانت خودتون بازی کنید

نه مشکلی پیش نمیاد اصلا

• Like

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
تنها نکتش اینه، اکانت رو از دستگاه خودت دی اکتیو کنی، بدی دوستت اون رو دستگاهش اکتیو کنه و بازیو بزاره برای دانلود

نه مشکلی پیش نمیاد اصلا
منظور شما اینه اکانت من رو اکتیو پرایمری کنه رو کنسولش ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

منظور شما اینه اکانت من رو اکتیو پرایمری کنه رو کنسولش ؟

آره دیگه ، اگه میخاین هرکس رو اکانت خودش بازی کنه باید اینکارو کنین

• Like

rm555

کاربر سایت
Jan 30, 2014
6
با سلام دوستانی که کلن ایرانی در بازی وارفرام میشناسن یا خودشون بازی میکنن خواهشن معرفنی کنن یا ادد کنن ممنون میشم کمک کنید mostafa _ghorbani879

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
چند تا سوال درمورد ps4 و ps vita داشتم .
1- الان من داخل ps4 اکانت دارم که پلاس هست . اگر ps vita بخرم میتونم همین اکانت رو روی اون هم بالا بیارم یا فقط مختص یک دستگاه است؟
2- بازی های پلاس : من مثلا پلاس یک ساله واسه ps4 خریدم و ماهانه هم دوتا بازی رایگان واسش میاد . اگر ویتا هم داشته باشم دوتا بازی رایگان اون هم میشه استفاده کرد؟ در کل چهار تا بازی دارم هر ماه؟ یعنی پلاس اضافه واسه ویتا نباید گرفت؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر