همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام دوستان ی سوال خیلی خیلی مهم و فوری دارم ..

من متاسفانه این اکانت دزدیا که روشون 60 دلاره خریدم !
میخواستم بدونم اگه باهاش ی بازی بخری بعد پاریمریش کنی
اگه بن بشه میشه هنوز رو اکانت خودت باهاش بازی کرد ؟؟؟
آگه اکانت از این کانادا خریدی تا سه نفر میتونن باهاش بازی کنن ظرفیت 1باید کلا افلاین باشه ظرفیت 2 رو اکانت خودت پرایمریش میکنیو بازی میکنی ظرفیت 3رو خود اکانت بازی میکنی هم آنلاین هم افلاین نه آگه از رو آون اکانت قفل شد رو اکانت خودت قفل نمیشه!

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
آگه اکانت از این کانادا خریدی تا سه نفر میتونن باهاش بازی کنن ظرفیت 1باید کلا افلاین باشه ظرفیت 2 رو اکانت خودت پرایمریش میکنیو بازی میکنی ظرفیت 3رو خود اکانت بازی میکنی هم آنلاین هم افلاین نه آگه از رو آون اکانت قفل شد رو اکانت خودت قفل نمیشه!

مال من ریجن امریکاس.. ببین من الان یعنی اونو پرایمری کنم بن هم بشه بازی رو مال خودم کار میکنه ؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان یک سوال داشتم منون میشم جواب بدید
من یک عدد پلاس خریداری کردم و روی یک اکانت زدم حالا میخوام رو یه Ps4 أیگه همین اکانت رو بزنم و روی یکیشون پرایمری کنم میخواستم ببینم امکاناتی که تو پرایمری میده چی هستش غیر اینکه بقیه اکانت ها هم میتونن شیر کنن پلاس این رو
ممنون ازتون

soby

کاربر سایت
Nov 7, 2010
22
سلام به همه
دوستان من دو تا از بازیهای این ماه psn رو یعنی mgs و dc دانلود کردم.بدون مشکل متال گیر رو بازی هم کردم. وسطای دانلود درایور کلاب، اکانتی که باهاش هر دو بازی رو واسه دانلود گذاشته بودم پاک کردم. درایور کلاب رو تا آخر دانلود کردم. بعدش که زدم بازی رو دانلود کنه نیومد و نوشت باید از استور بخرینش. از اون طرف متال گیر هم دیگه نیومد و همون اخطار رو داد.
دوباره اکانت رو add کردم و recover licenes رو هم زدم ولی فایده ای نداشت. الان که وارد اکانتم تو سایت psn میشم نشون میده که هر دو بازی روی اکانت موجوده ولی نمی دونم چرا تو خود دستگاه بازیا نمیاد و میگه باید از استور دانلود کنی!
اگه کسی از دوستان میدونه باید چکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنه این 40 گیگ
:-s
دانلود و این دو تا بازی که دیگه رو استور نمیاد رو برگردونم
برای ریکاوری اکانت هم add new user رو زدم، یوزر و پس اکانت رو زدم و اکتیوش کردم. روش ریکاوری همینه دیگه؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
دوستان یک سوال داشتم منون میشم جواب بدید
من یک عدد پلاس خریداری کردم و روی یک اکانت زدم حالا میخوام رو یه Ps4 أیگه همین اکانت رو بزنم و روی یکیشون پرایمری کنم میخواستم ببینم امکاناتی که تو پرایمری میده چی هستش غیر اینکه بقیه اکانت ها هم میتونن شیر کنن پلاس این رو
ممنون ازتون

هیچی. فقط اونی که کنسول رو پرایمری کرده میتونه به صورت آفلاین هم از بازیهای رایگان پلاس استفاده کنه، اونی که پرایمری نکرده باید حتماً به اینترنت وصل باشه برای اجرای بازیها. درست مثل شیر کردن دیجیتالی بازیها.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام به همه
دوستان من دو تا از بازیهای این ماه psn رو یعنی mgs و dc دانلود کردم.بدون مشکل متال گیر رو بازی هم کردم. وسطای دانلود درایور کلاب، اکانتی که باهاش هر دو بازی رو واسه دانلود گذاشته بودم پاک کردم. درایور کلاب رو تا آخر دانلود کردم. بعدش که زدم بازی رو دانلود کنه نیومد و نوشت باید از استور بخرینش. از اون طرف متال گیر هم دیگه نیومد و همون اخطار رو داد.
دوباره اکانت رو add کردم و recover licenes رو هم زدم ولی فایده ای نداشت. الان که وارد اکانتم تو سایت psn میشم نشون میده که هر دو بازی روی اکانت موجوده ولی نمی دونم چرا تو خود دستگاه بازیا نمیاد و میگه باید از استور دانلود کنی!
اگه کسی از دوستان میدونه باید چکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنه این 40 گیگ
:-s
دانلود و این دو تا بازی که دیگه رو استور نمیاد رو برگردونم
برای ریکاوری اکانت هم add new user رو زدم، یوزر و پس اکانت رو زدم و اکتیوش کردم. روش ریکاوری همینه دیگه؟
سلام
ممکنه پلاس اکانتتون تموم شده باشه یا اینکه اگه روی ااکانت دیگه ای میخواید بازی کنیید یادتون رفته که اکتیو کنه.چون امکان نداره لایسنس بازی ها از بین بره.

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
هیچی. فقط اونی که کنسول رو پرایمری کرده میتونه به صورت آفلاین هم از بازیهای رایگان پلاس استفاده کنه، اونی که پرایمری نکرده باید حتماً به اینترنت وصل باشه برای اجرای بازیها. درست مثل شیر کردن دیجیتالی بازیها.

فقط همين تفاوت دوست عزيز؟

MaziarAmiri

کاربر سایت
Mar 3, 2014
26
دوستان الان چند روز استور برا من باز نمیشه و روی Please wait میمونه. هر کاری به فکرم رسید انجام دادم (مثله DNS / امتحان کردن با لن / Rebuild DataBase .... ) اما درست نشد. نتم مخابراته و یکی از دوستام هم پارس داره اونم همین طوری شده میخواستم بدونم برای کسی اینجوری شده و ایا راه حلی داره ؟

kdorafshan

کاربر سایت
Apr 10, 2010
1
درود دوستان

سرچ کردم و موارد مشابه خودم تو فروم دیدم ولی اگه راهکاری در جوابشون پست شده بود متوجه نشدم. من یه کنسول رجیون دو دارم و اکانتی هم که درست کردم مال کشور انگلیسه, ولی تو دو تا بازی رجیون آل ده بار تست کردم هرچی dlc میگیرم کامل دانلود میشه بعد تو حالت waiting to install گیر میکنه
هیچ راه هم دیگه به ذهنم نمیرسه. ممنون میشم لطف کنین راهنماییم بفرمایید. با سپاس.

Sent from my C6802 using Tapatalk

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
درود دوستان

سرچ کردم و موارد مشابه خودم تو فروم دیدم ولی اگه راهکاری در جوابشون پست شده بود متوجه نشدم. من یه کنسول رجیون دو دارم و اکانتی هم که درست کردم مال کشور انگلیسه, ولی تو دو تا بازی رجیون آل ده بار تست کردم هرچی dlc میگیرم کامل دانلود میشه بعد تو حالت waiting to install گیر میکنه
هیچ راه هم دیگه به ذهنم نمیرسه. ممنون میشم لطف کنین راهنماییم بفرمایید. با سپاس.

Sent from my C6802 using Tapatalk
سلام. اگه اشتباه نکنم ریجن آل همون ریجن یک باید باشه:|
شما یه اکانت آمریکا بساز بعد ببین دی ال سی تو اون دانلود میشه یا نه. اگه Ok بود همه چی اون اکانت آمریکا رو از توی ستینگ active primary کن و برو تو اون اکانت ریجن دوئه بازی کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر