همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

MHPdesign

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
سلام دوستان . من یه 2 روزی هست که خیلی بهتر میتونم بازی آنلاین انجام بدم و به psn متصل بشه . 2 هفته ای بود اصلاً نمیشد ولی از 3-4 ماهه پیش تا حالا که ps4 گرفتم به خوبی این 2 روزه نبوده ...

derakht chenar

کاربر سایت
Jun 20, 2015
24
سلام دوستان . من یه 2 روزی هست که خیلی بهتر میتونم بازی آنلاین انجام بدم و به psn متصل بشه . 2 هفته ای بود اصلاً نمیشد ولی از 3-4 ماهه پیش تا حالا که ps4 گرفتم به خوبی این 2 روزه نبوده ...
سلام دوست گرامی . سوالی از شما داشتم ممنون میشوم پاسخ دهید. آیا در این چند هفته فقط در آنلاین بازی کردن مشکل داشتید یا در آپدیت کنسول و بازی ها هم مشکل داشتید .؟ پیشاپیش بابت پاسخ ممنون

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
من قبلاً گفتم، بازم میگم. درسته اینترنت ما مشکل داره، ولی خیلی از مشکلات هم به خود سرورای سونی بر میگرده!
واقعاً جای سوال داره که چرا لود شدن لیست دوستان باید 10 ثانیه طول بکشه!
برا این موزو بهتره شما هم به جنبش psn بپیوندید
مشکل در خارج هم بیداد میکنه
#BetterPSN

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
امریکا نباید بخری چون امریکا ریجن 1 هست
season pass ممکنه share نشه ( داشتیم کسایی که مثلا Premium Battle خریدن اما share نمیشه ) - ریسکش میتونه باشه و پایه خودت هست . با این حال کسی که Primary داره میتونه رو مابقی اکانتهاش استفاده کنی محتویات رو . اگر کسیه دیگه بخواد این اکانت رو وارد کنه احتمالا فقط توی همین اکانت بتونه از Season pass آستفاده کنه .
اگر DLC بود باز بحثش جدا بود share میشد اما DriveClub حالت DLC نداره. یه SP میخری یه راست Install میشه و content توی بازی انلاک میشه . از رو مقداری متفاوته . یادمه یکی از بچه ها قبلا توی تاپیکش مطرح کرده بود که سره به اشتراک گذاری sp ایش مشکل داشته . اگر حوصله داری تاپیکش رو بخون صفحه ها رو برو عقب احتمالا پیداش کنی

من اون DLCـهای رایگانش رو تونستم شیر کنم بین باقی اکانتا، به احتمال 99.99% پولی ها هم مشکلی نخواهند داشت.

MHPdesign

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
سلام دوست گرامی . سوالی از شما داشتم ممنون میشوم پاسخ دهید. آیا در این چند هفته فقط در آنلاین بازی کردن مشکل داشتید یا در آپدیت کنسول و بازی ها هم مشکل داشتید .؟ پیشاپیش بابت پاسخ ممنون

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

راستش نه مشکل دانلود نداشتم ولی کلاً نمی تونستم به psn متصل بشم که دانلود کنم . دانلود هام از قبل بود ...

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
بازی driveclub اومده برای دانلود؟
تو پلاس که نیستش و وقتی اسمشو هم سرچ میکنم دو نوع داره که یکیش driveclub full game for ps plus هست که اونم دو گزینه داره یکیش add to cart که زده 33.99 دلار و زیریش که نوشته full game trial
کدومو دانلود کنم ؟
اکانتم هم پلاس هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی driveclub اومده برای دانلود؟
تو پلاس که نیستش و وقتی اسمشو هم سرچ میکنم دو نوع داره که یکیش driveclub full game for ps plus هست که اونم دو گزینه داره یکیش add to cart که زده 33.99 دلار و زیریش که نوشته full game trial
کدومو دانلود کنم ؟
اکانتم هم پلاس هست
طبیعتا Full Game Trial
!!!
توجه داشته باشی بازی به صورت کامل در دسترس پلاس دارها نیست. فقط نسخه دمو با محتوای بسیار محدود در دسترس هست.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
629
نام
Ali
سلام دوستان
به من گفتن که برای ویچر خیلی مهمه که اپدیت کرده باشی
منم امروز برا اولین بار با دستگاه به نت وصل شدم بعد اپدیت شدن دستگاه
خواستم بازی رو اپدیت کنم اما از من اکانت میخواد و منم همینطور موندم چه کنم کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان
به من گفتن که برای ویچر خیلی مهمه که اپدیت کرده باشی
منم امروز برا اولین بار با دستگاه به نت وصل شدم بعد اپدیت شدن دستگاه
خواستم بازی رو اپدیت کنم اما از من اکانت میخواد و منم همینطور موندم چه کنم کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟

به نظر من شما هر اکانتی که داری به PSN وصلش کن (Join PSN)مطمئنا بعد از اون زمانی که آنلاین هستی وارد بازی میشی خودش بصورت اتوماتیک آپدیت بازی را میزاره در لیست دانلود.
البته در مورد آپدیت های ویچر هم بعضی از باگ ها برطرف شده و خیلی هاش همچنان باقی مانده البته در بعضی موارد هم نوشته شده به میزان خیلی جزئی افت فریم بازی کاهش پیدا کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر