همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
الان 2-3 روزه که وسط گیم انلاین یهو ارور میده که شما از PSN خارج شدید ( sign out ) و کلا از بازی بیرون میاد در صورتی که از psn خارج نشدم ! ... تا حال این یه مورد رو ندیده بودم.:|

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
PSN تا کی اینجوریه به پیر به پیغمبر خسته شدم:|
چندین پورت در ایران از 27 اسفند مسدود شده. پورت 443 یکی از اون هاست که دچار اختلال شده و تا زمانی که این پورت ها باز نشه نه تنها psn, xboxlive بلکه skype, viber و تمام نرم افزار های انتقال صدا و تصویر هم مشکلشون رفع نمیشه. بعید می دونم که بر طرف بشه

آخرین ویرایش:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام
دوسنا من به psn وصل میشم اما وقتی میخوام cod ghost انلاین بزنم ارور میده؟
شما هم این مشکلو دارید؟
نه ولی لامصب خیلی لگه.اصلا رو اعصاب هست.
نزنی بهتره. چون با این اینترنت 4 تا نوبم میکشنت چه برسه به کلناش. امروز خودم همینجوری شدم

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
اطلاع رسانی

کسانی که دوست دارن به مردم زلزله زده نپال کمک کنن سونی تو قسمت Store بخشی رو گذاشته که میتونید 2$,5$,10$ بسته به توانتون کمک رسانی کنید
البته سونی به کسانی که کمک میکنن هم یک تم زیبا هدیه میده که بعد پرداخت میتونید دانلودش کنید
تصویر تم 1
تصویر تم 2

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
کسانی که دوست دارن به مردم زلزله زده نپال کمک کنن سونی تو قسمت Store بخشی رو گذاشته که میتونید 2$,5$,10$ بسته به توانتون کمک رسانی کنید
البته سونی به کسانی که کمک میکنن هم یک تم زیبا هدیه میده که بعد پرداخت میتونید دانلودش کنید
تصویر تم 1
تصویر تم 2
Keyone264
اره خیلی رو اعصابه
دادا ایدیتو بده حداقل با هم play بدیم

sanji

کاربر سایت
Feb 26, 2012
25
نام
saeed
دوستان من از دیروز واسم مشکلی پیش اومده
وقتی prpofilamo تو دستگاه ادد میکنم و وقتی میخوام دستگاهو خاموش کنم میگه که باید در stroge ذخیرش کنی یا پاک میشن من نمیدونم بتاید چیکار کنم
میشه کمکم کنید؟

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
تصویر تم 1
تصویر تم 2

ما خودمون از زلزله زدم بدتریم با این نت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر