همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
نه می شه تماس صوتی گرفت نه تصویری نه game نه streaming نه twitch
هیچی عملا هیچی
من نمی فهمم این چیه
این انترنت اخه
مگه انترنت یعنی سایت بانک ملت باز کردن فقط
یه مشت بی سواد

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
این چیزا طبیعیه مخصوصاً PSN منتهی رو PS3 راحت کانکت میشه ولی بعضی اوقات یه ارور هایی می ده که به مسئولشم بگی میگه همچین اروری نداریم :| در آخر بالاخره هر چیزی همش نکته مثبت نیست می تونه همشم نکته منفی باشه ...!

آب‌قند لدفاً :|

یه نکته هم یادم رفت بگم اینا از طریق همون سازمان ارتباطاتشون خودشون سرعت رو بردن بالا بعد از طرف بالا دستیاشون کارت زرد گرفتن ! :)

Dark0047

کاربر سایت
May 12, 2013
46
اقا بیاید یه کاری بکنیم اینجا بشینیم فوش بدیدم کاری درست نمیشه همه باید نامه ای چیزی بدیم به روحانی یا وزیر ارتباطات بفهمن .الان فکر میکنن مردم فقط مشکل وایبر دارن کسی نمیدونه چه بلایی سر بقیه ی برنامه ها اومده .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان از امروز صبح استور واسه من باز نمیشه ... مشکل عمومی هست یا اینترنت من مشکل داره ؟؟!
با توجه به اینکه مشکلا توی چند روز اخیر زیاد شده داخلی هست
psn مشکلی نداره در حال حاضر

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من موافقم. چون فقط viber نیست. همه نرم افزار هاست. skype, twitch, game, و هر voice app
من می گم بیاید مدیر سایت رو هم در جریان بزاریم.
در کل من موافقم و اماده هستم که اعتراض رو برسونیم به گوششون

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
من موافقم. چون فقط viber نیست. همه نرم افزار هاست. skype, twitch, game, و هر voice app
من می گم بیاید مدیر سایت رو هم در جریان بزاریم.
در کل من موافقم و اماده هستم که اعتراض رو برسونیم به گوششون

الان بهترین برنامه هم از نظر کارایی هم از نظر کیفیت Telegram هست که پس از پکیدن وایبر همه به اون روی اوردن! ولی فقط میشه Voice Message فرستاد Call نداره!

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
یکی از رفیقای من یه مشکلی تو وارد شدن به بخش آنلاین GTAV براش پیش اومده نمیدونستم کجا بپرسم اینجا میگم
:)
(پلاسه 1 ساله داره) وقتی میخواد وارد بخش آنلاین بشه این پیام رو میده
The rockstar game service are unavaible right now​
مشکل از چیه ؟؟؟ ( اینترنت 3 مگ داره سرعت دانلود 800 ، هم با کابل به مودم وصل کردیم هم با wifi ولی با هر2 همین پیام رو میده) PLEASE HELP ! :D

Dark0047

کاربر سایت
May 12, 2013
46
یکی از رفیقای من یه مشکلی تو وارد شدن به بخش آنلاین GTAV براش پیش اومده نمیدونستم کجا بپرسم اینجا میگم
:)
(پلاسه 1 ساله داره) وقتی میخواد وارد بخش آنلاین بشه این پیام رو میده
The rockstar game service are unavaible right now​
مشکل از چیه ؟؟؟ ( اینترنت 3 مگ داره سرعت دانلود 800 ، هم با کابل به مودم وصل کردیم هم با wifi ولی با هر2 همین پیام رو میده) PLEASE HELP ! :D
معمولن مشکل از اینترنته را همه پیش میاد چند بار از بازی باید بیاد بیرون دوباره سغی کنه معمولا درست میشه

amir-cici

کاربر سایت
Jul 8, 2013
17
سلام یه سوال داشتم اگر که اکانت psn من region 1 باشه و بازی region 2 باشه و من بخوام DLC بازی بخرم ایا میشه یه اکانت ریجن ۲ بسازم با اون اکانت DLC بخرم ؟ بعد وقتی رو اکانت ریجن ۱ برمیگردم اون DLC اومده و میتونم استفاده کنم؟؟ ممنون

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام یه سوال داشتم اگر که اکانت psn من region 1 باشه و بازی region 2 باشه و من بخوام DLC بازی بخرم ایا میشه یه اکانت ریجن ۲ بسازم با اون اکانت DLC بخرم ؟ بعد وقتی رو اکانت ریجن ۱ برمیگردم اون DLC اومده و میتونم استفاده کنم؟؟ ممنون

من همچین سوالی داشتم بازیم ریجن 2 . اکانتم us حالا می خوام برای بازیم dlc بخرم .میشه یا نه؟

جواب هر دو این میشه
برای خرید DLC برای بازی ابتدا باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه ، اگه بازی ریجن 2 داری باید اکانت ریجن 2 بسازی و از طریق اون DLC بخری و داخل اکانت اصلی خودت بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر