همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان چند وقتی هست که وقتی تست اینترنت کانکشن میزنم، در بخش وصل شدن به PSN با این ارور مواجه میشم:
Cannot connet to psn within the time limit
psn might be temoirarily busy. check its status at plastation.com, or plaese try again later.
(CE-33987-0)
مشکل از چیه؟
بخاطر فیل ترینگ هوشمنده وقتی این ارور رو مینویسه بالا سمت چپ که چیزی در مورد بن اینا نمینویسه؟اخه تازیگیا کسایی که از این اکانتهای شیرینیگی استفاده میکردن بن شدن

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,575
بخاطر فیل ترینگ هوشمنده وقتی این ارور رو مینویسه بالا سمت چپ که چیزی در مورد بن اینا نمینویسه؟اخه تازیگیا کسایی که از این اکانتهای شیرینیگی استفاده میکردن بن شدن
نه. جالب اینجاست بعد از 10 دقیقه خود به خود لیست فرند ها نمایش داده میشه و وصل میشه و به راحتی میشه از PSN استفاده کرد.
کریو هم شیر کردم باز هم همین مشکل رو داشت! فکر نکنم از فیل ترینگ باشه.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
منظورتون از اکانت های شیرینگ چیه ؟ مگه قانونی نیس ؟

- - -ویرایش - - -

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
کسی نتونسته خبری بدست بیاره که این وضع کی درست میشه؟ من دیگه از xboxone هم نمیتونم مثل قبل استفاده کنم. کی قراره درست بشه؟ چرا هیچ کی از شما ها اعتراض نمی کنید اخه. از چی می ترسید

- - -ویرایش - - -

حتا هیچ کس به isp ها هم زنگ نمی زنه

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
کسی نتونسته خبری بدست بیاره که این وضع کی درست میشه؟ من دیگه از xboxone هم نمیتونم مثل قبل استفاده کنم. کی قراره درست بشه؟ چرا هیچ کی از شما ها اعتراض نمی کنید اخه. از چی می ترسید

- - -ویرایش - - -

حتا هیچ کس به isp ها هم زنگ نمی زنه
زنگ زدم به ispها هیچ سودی نداره و عملا وقت تلف کردنه ...
اون بالادستی ها هم میدونن مشکلای زیادی بوجود اومده .
اتفاقا خیلی ها هم اعتراض کردن .. تو صفحه ی کلوب آقای محمود واعظی (وزیر ارتباطات) میتونید ببینید ..

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
الان چند وقتی هست که وقتی تست اینترنت کانکشن میزنم، در بخش وصل شدن به PSN با این ارور مواجه میشم:
Cannot connet to psn within the time limit
psn might be temoirarily busy. check its status at plastation.com, or plaese try again later.
(CE-33987-0)
مشکل از چیه؟

منم 2 ماهی میشه این مشکل رو دارم . اینترنتم هم خیلی خوبه ولی سر کانکشن و PSN به شدت افت میکنه و این ارور رو هم میده . مثل شما لیست فرند ها هم میاد ولی سرعت پایینه ! البته مشکل هم از نته ماست هم از PSn . کسایی که اونور هستن هم مشکل دارن .
به هر حال هرچی هست این PS4 بعد از این اپدیت های اخیر مشکلاتش زیاد شده . نمیدونم کی این سونی میخواد تیم نرم افزاریش رو یکم سر و سامون بده .

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
مشکل حتی 1% هم از پی اس ان نیست
منم دارم هر روز pes , bf4, cod aw بازی میکنم
مشکل از نت هست ، مال منم مشکل داره ولی مثل اینکه مال شما بیشتر

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,492
نام
Nimo
نت ایران مشکل داره ولی این psn هم واقعا مشکل داره یعنی من با نت سنگاپورم میخواستم یه چیزی تو psn ببینم و یا کلا کاری کنم یا نمیشد یا خیلی زمان زیادی باید صبر میکردم. مشکل از 2 طرف هست ما فقط پیرمون در میاد.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
الان مشکل اصلی از اینترنت ایران هست. یه زنگ به isp ها بزنید خودتون میفهمید. فقط امیدوارم درست بشه. چون داره هر روز بدتر می شه

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
خدا لعنتشون کنه با این نت اشغالشون چیه کفر مردم در میاره تازه اقا ما دیشب داشتیم فوتبال ریال سویا رو میدیدم دیدم نوشته اینترنت پر سرعت ایران پارس انلاین یعنی این خارجیا سرعتشون از ما کمتره؟:Dدی

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
نت ایران مشکل داره ولی این psn هم واقعا مشکل داره یعنی من با نت سنگاپورم میخواستم یه چیزی تو psn ببینم و یا کلا کاری کنم یا نمیشد یا خیلی زمان زیادی باید صبر میکردم. مشکل از 2 طرف هست ما فقط پیرمون در میاد.

نیما جان psn مشکل نداره اگه اینجور بود همه میرفتن طرف مایکروسافت نت ما اینقدر خرابه که من به اسم فلان مگ بهم میدن ولی در واقعیت شش برابر پایینتره آخه چرا الکی بندازیم گردن سونی لاست رو کل دنیا بازی میکنند آنلاینش رو بعد ما به خاطر چیزترینگ هوشمند نمیتونیم بازی کنیم بعد میگیم psn مشکل داره دیگه نگو اینترنت بگو *****نت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر