همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hunter 2025

کاربر سایت
Oct 24, 2014
8
سلام دوستان خدا وکیلی یه چیز میگم مسخره نکنید من تازه اولین باره میرم psn اکانت ژاپن ساختم 14 روز پلاس رایگان دارم ولی نمیدونم چه طور به سرور های بازی وصل شم الان من بخوام the last of us رو بازی کنم چه کاری باید انجام بدم؟؟ میرم تو بازی گزینه ایی به نام انلاین نمیبینم

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام دوستان خدا وکیلی یه چیز میگم مسخره نکنید من تازه اولین باره میرم psn اکانت ژاپن ساختم 14 روز پلاس رایگان دارم ولی نمیدونم چه طور به سرور های بازی وصل شم الان من بخوام the last of us رو بازی کنم چه کاری باید انجام بدم؟؟ میرم تو بازی گزینه ایی به نام انلاین نمیبینم
گزینه سومی یا چهارمی تو منو عزیز fiction یا همچین چیزی نوشته.قشنگ تو توضیحات پایین سمت راست به multiplayer اشاره کرده.
اینجا کسی کسی را مسخره نمیکنه اینجا برای طرح سوال درست شده. خیالت راحت بپرس.
حالا بخندند بعدش یاد میگیری یا نه؟!!
میگن دانا دانست و پرسید اما نادان ندانست و نپرسید.

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
داداش لایو هم نمیتونم وصل شم اما اون مشکلش کمتره هست یعنی میشه انلاین بازی کرد با 360 اما تو بعضی موارد خیر
ولی اصلا psn به فنا رفته
استیم هم که امروز نابود شد رفت

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
داداش لایو هم نمیتونم وصل شم اما اون مشکلش کمتره هست یعنی میشه انلاین بازی کرد با 360 اما تو بعضی موارد خیر
ولی اصلا psn به فنا رفته
استیم هم که امروز نابود شد رفت
آره به خدا نابود شده.
امروز با یه خارجیه چت میکردم میگفت پینگش 30 و دانلودش 55 و آپلود 22 مگه. بعد من تا اینو گفت قید آنلاین را زدم. اصلا ما خدای آنلاین هم باشیم با این اینترنت جلو اینا مثل شاسکول ها هستیم.این امروز واقعا بهم ثابت شد.

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
سلام به همه
دوستان من دو هفتست ps4 خریدم چند روز اول اصلا نمیتونستم ساین این بشم (رو صفحه please wait میموند)تا اینکه کنسولو بردم خونه دوستم که اینترنتش خوبه و همون موقع به اکانتم که ریجنش واسه آمریکا بود وصل شد بعد از این قضیه دیگه تو خونه خودمون هم وصل میشه و با اون اکانتم که واسه آمریکاس استور هم میرم ولی دیروز یه یوزر جدید رو کنسول ساختم که توش وارد اکانت ژاپنم(که از قبل تو pc ساختم) بشم ولی تو این یوزر جدیده هم موقع ساین این به اکانتم باز تو اون صفحه please wait گیر میکنه
هر کاری هم کردم درست نمیشه...کریو واسه کنسول شیر کردم...اینترنت لپتاپو واسش شیر کردم...صبر کردم ولی بازم درست نشد
به نظرتون مشکل از کجاست
نتم 256 نامحدود مخابراته قدرت سیگنال وایفای کنسول هم 80درصده...ببخشید طولانی شد

امیر جان با لپ تاب یا تبلت برو توی اکانتت و پسور و ایمیلت رو بزن یه چرخی بزن داخل اکانتت بعد برو بیرون دوباره با ps4 به psn وصل شو با این کار به سونی میگی که اکانت مال خودته و راحت میتونی بری استور البته نت خوبی داشته باشی خیلی بهتره

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
نوچ. شما بگو اینجا از کی سالمه؟
والا حدود یک ماهیه هر روز بدتر از دیروز شده پارتی که هیچ سيوا اپلود نميشن انلاین به psn به سختی میشه وصل شد فرند ليستها نمیاد، تو بازیها هم که هر روز یک مشکل جدید درست میشه :|

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
خدا لعنت کنه باعث بانیشو به نظرم باید در مقابل وزارت ارتباطات تجمع اعتراضی مسالمت آمیز انجام بگیره 50 - 100 نفر هم جمع بشن کافی هست الان همه فکر میکنند مشکل فقط وایبر هست هیچ کسی از مشکلات سرور های بازی خبر نداره

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
دوستان عجیبه واقعا من هیچ مشکلی ندارم حتما مشکل از ISP هست چون اکانت راحت وارد میشه انلاینم میزنم هر روز بازی هم دارم با نهایت سرعتم دان میکنم!!

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
دوستان عجیبه واقعا من هیچ مشکلی ندارم حتما مشکل از ISP هست چون اکانت راحت وارد میشه انلاینم میزنم هر روز بازی هم دارم با نهایت سرعتم دان میکنم!!
isp تون چیه؟ واسه من که افتضاحه بعد عید دیگه نمیشه بازی کرد

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$

ببخشید اینو میگم ولی دهنت سرویس:d
از کجا نت میگیری ؟؟
کدوم شهر؟؟من بدبخت که از وقتی گرفتم 1 ساعتم نتونستم انلاین بی دردسر بزنم :(

این *****هوشمندم مارو گ**** خدا وکیلی یک تفریح داشتیم اونم گرفتن
تنها چیزیکه مونده اینه که بریم بشینیم قلیون بکشیم

این تازه فاز 3 است کامل شه چی میشه
ما دیگه چه بد شانسایی هستیم

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
من میگم ساخت پارتی مشکل از سرور های ضعیف سونی هستند ، خیلی ها میگن شما فقط xbox one میخواید ps4 رو خراب کنید
در حالتی که من امروز داشتم با پینگ سه خط توی Call of Duty با خارجی ها بازی میکردم و حرف هم میزدم ،وقتی توی CoD بشه راحت آنلاین بازی کرد دیگه مشکل از PSN هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر