همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
همین الان از ساعت 9 گذاشتم تا 9.30، هیچ اتفاقی نیفتاد!!
جالب اینه که وقتی پسورد رو اشتباه میزنی، میگه اشتباهه، پس در نتیجه به سرور وصل میشه اما نميدونم چرا فقط به Psn وصل نمیشه!!
حتی هشدار آپديت هم میداد!

دقیقا برا منم همین علائم رو داره. پس اینطور که مشخصه باید فقط صبر کنیم تا خودش درس شه ! :|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
سلام دوستان امروز بازی the last قابل دانلود شد;)اما ناکس بدجوز زده حال بهمون زد مولتی رایگانه اما اسلحه هایی که تو اخرین اپدیت با چیزهای دیگه که تو ps3 اضاف شده بود تو ps4 پولیه دارم دق میکنم:((

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان امروز بازی the last قابل دانلود شد;)اما ناکس بدجوز زده حال بهمون زد مولتی رایگانه اما اسلحه هایی که تو اخرین اپدیت با چیزهای دیگه که تو ps3 اضاف شده بود تو ps4 پولیه دارم دق میکنم:((
مولتی نیاز به PS+ داره ...
همه DLC ها هم توی بازی هست ...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
مولتی نیاز به PS+ داره ...
همه DLC ها هم توی بازی هست ...

نه اینو که میدونم همه dlc هاش داخل بازی هست شما اگه بری تو psn قسمت بازی the last رو بخش add on میبینی که اسلحه ها و کلاها و ماسکا پولین
راستی اشتباهی گفتم مولتی رایگانه منظورم با پلاس بود

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام یه سوال داشتم میخواستم ببینم من الان میخوام پلاس بگیرم اکانتم هم برای uk هستش باید حتما پلاس uk بگیرم یا پلاس us هم بگیرم کفایت میکنه؟!

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دوستان به 1.75 آپدیت کردم اما مشکل Please wait در اتصال به PSN هنوزم برامپابرجاس !! حتی وقتی میزنی روی گزینه ساخت اکانت جدید بازم همونطور میره روی Please wait قفل میکنه واصلاً هم تکون نمیخوره !!
مطمئنا مال DNS هست راهی نداره حل بشه ؟ یا فقط باید صبر کرد ... :| ؟

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
دوستان به 1.75 آپدیت کردم اما مشکل Please wait در اتصال به PSN هنوزم برامپابرجاس !! حتی وقتی میزنی روی گزینه ساخت اکانت جدید بازم همونطور میره روی Please wait قفل میکنه واصلاً هم تکون نمیخوره !!
مطمئنا مال DNS هست راهی نداره حل بشه ؟ یا فقط باید صبر کرد ... :| ؟

درود
عزيز مشكل از اينترنت تون هست الان من هيچ مشكلى ندارم .
شما ميتونى با PC اكانت درست كنى.

god of war v

کاربر سایت
Sep 25, 2012
44
دوستان منم یه هفته بود که امتحان میکردم ولی نمیتونستم psn وصل شم امروز اپدیت 1.75 زدم یه 2 ساعت بعدش تنظیماتم گذاشتم رو easy و یه چند بار زدم نشد دیگه میخواستم سرم بزنم دیوار از عصابانیت که اتفاقی دستم خورد به دسته دیدم همون please wait گفتم بازم وصل نمیشه یه هو دیدم اومد سری اکانت ساختم و رفتم یه چندتا از بازیهام رو هم اپدیت کردم.
ایشالله که برای دوستانم وصل شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر