همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوستان من به هر بدبختى بود تونستم قمقمه شكن رو رو ps4 شير كنم! منتها تو Nat type ارور ميده البته به psn كانكت ميشه و app ها باز ميشن منتها هر كارى كردم به EA سرور كانكت نميشه :( راه حلى سراغ دارين ممنون ميشم ������

سرور EA که فییلتر شکن نمیخواد. مشکلی داشته باشید با DNS گوگل و ست کردن DMZ معمولا حل میشه.

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
سرور EA که فییلتر شکن نمیخواد. مشکلی داشته باشید با DNS گوگل و ست کردن DMZ معمولا حل میشه.
دوست عزيز ميشه توضيح كامل بدين ... من به خاطر لگ بسيار زياد تو بازى آنلاين اينكارو كردم كه متاسفانه نشد :( لطفا DNS گوگل و ست كردن DMZ رو توضيح بدين ممنون

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
یکی نیست جواب ما رو بده :((:((
تقریبا می تونم بگم زیاد به سرعت اینترنت ربطی نداره ولی یه 2 مگ بگیری کافیه! بهترین شرکت هم باید ببینید توی منطقه ایی که زندگی می کنید کدوم سرویس بهترین پینگ رو بهت می ده که می تونی پرس و جو کنی! ولی تو منطقه ما مخابرات یکی از بهترین پینگ های کشور رو می ده و تقریبا اکثر مواقع بدون مشکلیم :) امیدوارم کمکتون کرده باشم ;)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,969
نام
نـــــــویـــــــــد
اينكه از پيغام Cannot Download ميشه به عنوان Pause استفاده كرد خيلي خوبه ، حداقل تا روزي كه Pause رو اضافه كنن :d

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
اينكه از پيغام Cannot Download ميشه به عنوان Pause استفاده كرد خيلي خوبه ، حداقل تا روزي كه Pause رو اضافه كنن :d

بعد از یک تعدادی کلا نمی زاره retry اش کنی و باید پاکش کنی از اول بزاری دانلود در نتیجه خوب نیست :d

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
چه تعداد ؟!
من ٣ ٤ بار رو تست كردم جواب داده
كلا خاك تو سرشون :d

فکر می کنم حدود 6-7 تا اینطورا باشه اما دقیقش رو نمی دونم
چند بار که retry کنی بعد کلا نمی زاره retry کنی باید بری دوباره از اول بندازی روی دانلود

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من واقعا گیر شدیدید کردم :|!
پلاس 3 ماهه بگیرم که یه ماهش بی استفاده میمونه ( امتحانا ) + بازیه مولتی ندارم + دانلود یه sound shapes که قبلا خریدم 32 ساعت طول کشید مثلا نتمم 6 مگه محدوده :| ! (احتمالا بخاطر وضعیت فعلی نت همه اینجوریه 8-| )
یا اینکه TRIALS Fusion رو بخرم !؟ چون از daylight شنیدم زیاد خوششون نیومده بچه ها منم اصلا بازیای این سبکو نرفتم و زیادم فن ترسناک نیستم . CoL هم که نوبتی فایتاش. لبست بازیای آینده پی اس ان رو کسی نداره ؟ لاقل بدونم چیز خاصی میاد صبر کنم اگر نه که بخرم بره ؟ حجم این TRIALS چقدره ؟
--
عجله هم دارم برا اینکار چون دارم میرم ریجن 1 و این اکانتو میخوام بی مصرف کنم.
البته بازیای اولیه پلاس رو بجر DEAD NATION رو تو لیست پلاسم دارم که ظاهرا با پی سی از سایت سونی میشه زدشون تو دانلد لیست کنسول ؟ اگه REZOGUN + DON'T STARVE ارزش 2 ماه بازی کردنو دارن ( که بنظرم ندارن :D ) پلاس شم ؟
DeadNation چرا 20.99 دلاره ؟ طبیعی نیست برام این چیزا :|! ( چون همیشه 19.99 و بالای 23 تو استور های سونی دیدم اینو میخواستم بخرم ضد حال خوردم !)

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
من واقعا گیر شدیدید کردم :|!
پلاس 3 ماهه بگیرم که یه ماهش بی استفاده میمونه ( امتحانا ) + بازیه مولتی ندارم + دانلود یه sound shapes که قبلا خریدم 32 ساعت طول کشید مثلا نتمم 6 مگه محدوده :| ! (احتمالا بخاطر وضعیت فعلی نت همه اینجوریه 8-| )
یا اینکه TRIALS Fusion رو بخرم !؟ چون از daylight شنیدم زیاد خوششون نیومده بچه ها منم اصلا بازیای این سبکو نرفتم و زیادم فن ترسناک نیستم . CoL هم که نوبتی فایتاش. لبست بازیای آینده پی اس ان رو کسی نداره ؟ لاقل بدونم چیز خاصی میاد صبر کنم اگر نه که بخرم بره ؟ حجم این TRIALS چقدره ؟
--
عجله هم دارم برا اینکار چون دارم میرم ریجن 1 و این اکانتو میخوام بی مصرف کنم.
البته بازیای اولیه پلاس رو بجر DEAD NATION رو تو لیست پلاسم دارم که ظاهرا با پی سی از سایت سونی میشه زدشون تو دانلد لیست کنسول ؟ اگه REZOGUN + DON'T STARVE ارزش 2 ماه بازی کردنو دارن ( که بنظرم ندارن :D ) پلاس شم ؟
DeadNation چرا 20.99 دلاره ؟ طبیعی نیست برام این چیزا :|! ( چون همیشه 19.99 و بالای 23 تو استور های سونی دیدم اینو میخواستم بخرم ضد حال خوردم !)
با این اوصاف پلاس نگیری ضرر نکردی . Trials هم 4 و خورده ای حجم داره . گرافیک و گیم پلی خوبی داره . به نظرم بگیری بد نیست . واسه دانلود هم از این روش بری خیلی کمکت میکنه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
پلاس ماه بعد هفته ی دیگه ازش خبری نمیشه!
تا E3 باید صبر کنید:-"

به نظرم اگر واجب نیست، تا E3 صبر کنید احتمالا اون موقع تخفیف های خوبی هم بزنند روی بازی ها:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر