همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اون روش b4y life رو که ظاهرا نتونم عملی کنم تو تاپیکش نوشتم :D
--
3نفر میگن صبر کن یعنی باید صبر کرد دیگه :| !
یادمه پارسال هم سر e3 بازیای باحالی برا پلاس پی اس3 معرفی شد :D
جهنم الضرر :| ! صبر میکنم :D ( 21 خرداد 8-| تقریبا 1 ماه باید صبر کنم :| )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
اون روش b4y life رو که ظاهرا نتونم عملی کنم تو تاپیکش نوشتم :D
--
3نفر میگن صبر کن یعنی باید صبر کرد دیگه :| !
یادمه پارسال هم سر e3 بازیای باحالی برا پلاس پی اس3 معرفی شد :D
جهنم الضرر :| ! صبر میکنم :D ( 21 خرداد 8-| تقریبا 1 ماه باید صبر کنم :| )
2 یا 3 سال پیش خیلی خفن تر بود! :-" اصلا یه چیز خوفناکی بود! یکهو 7-8تا بازی پلاس کردن! مثل دارک سایدرز2 و R&C:A4O و Infamous 2 (فکر کنم) و ...! :d
ولی خوب...حیف دیگه از این خبرها نخواهد بود:-" فوقش 3 بازی:(

---
آقا چند صفحه قبل من مشکلی داشتم با دانلود که گفتین DNS رو 8.8.8.8 و 8.8.4.4 وارد کنم!
که وارد کردم و مشکل حل شد! اما چند روز بعد باز دوباره مشکل برگشت! (تنظیمات دست نخورده! ) هیچی دیگه! باز نمیشه دانلود کرد:| راهکار دیگه ای نیست ؟ خو نمیشه 25-30 ساعت برای دانلود یه بازی گذاشت که:| آخرشم مطمئنا با این اوضاع میگه فایل بد دانلود شده و ... :|

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
2 یا 3 سال پیش خیلی خفن تر بود! :-" اصلا یه چیز خوفناکی بود! یکهو 7-8تا بازی پلاس کردن! مثل دارک سایدرز2 و R&C:A4O و Infamous 2 (فکر کنم) و ...! :d
ولی خوب...حیف دیگه از این خبرها نخواهد بود:-" فوقش 3 بازی:(

---
آقا چند صفحه قبل من مشکلی داشتم با دانلود که گفتین DNS رو 8.8.8.8 و 8.8.4.4 وارد کنم!
که وارد کردم و مشکل حل شد! اما چند روز بعد باز دوباره مشکل برگشت! (تنظیمات دست نخورده! ) هیچی دیگه! باز نمیشه دانلود کرد:| راهکار دیگه ای نیست ؟ خو نمیشه 25-30 ساعت برای دانلود یه بازی گذاشت که:| آخرشم مطمئنا با این اوضاع میگه فایل بد دانلود شده و ... :|
چرا با pc دانلود نمیکنی ؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
629
نام
آرش
دوستان میخام واسه بازی آنلاین شارژ کنم اکانت رو ، به نظر شما کارت پی اس ان بگیرم بعد خودم پلاس بخرم از طریق کنسول ، یا مستقیم خود پلاس رو خریداری کنم از سایت ها ؟ کدوم بهتر و مطمئن تر هست ؟
( چون شنیده بودم که بعضی وقتا مستقیم پلاس بخریم مشکل پیش میاد و یا پول میزنن ... از این نظر میگم )

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
اصلا و ابدا حوصله ی انتقال و این چیزا رو ندارم! :d
همچنان به دنبال راه حلی برای دانلود با کنسول:-"

اگه طرز فکرت اینه کلن اشتباه وقتی میشه با idm با سرعت کامل و پاز وسط دانلود گرفت چه کاریه
خوبیه دانلود با pc اینم هست که میتونی بازیرو تو pc نگه داری از هارد ps4 پاک کنی که یه وقت جا اضافی هم نگیره هروقت بازم خواستی بازی کنی دوباره میریزیش
از طرفی هم ایران کلن نمیتونه خوب دانلود کنه با خوده ps4

troy007

کاربر سایت
May 1, 2014
37
نام
Mojtaba
سلام من کنسولم ریجن 1 هست میخوام مولتی پلیر آنلاین بازی کنم باید کدوم از ای کارتا رو بگیرم ؟؟ plus یا psn؟
اکانتی که می خوام بسازم باید برای آمریکا باشه ؟
لطفا یه راهنمایی کلی کنید.

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام من کنسولم ریجن 1 هست میخوام مولتی پلیر آنلاین بازی کنم باید کدوم از ای کارتا رو بگیرم ؟؟ plus یا psn؟
اکانتی که می خوام بسازم باید برای آمریکا باشه ؟
لطفا یه راهنمایی کلی کنید.
رجین دستگاه ربطی به اکانت نداره ! هم میتونید امریکا بسازین هم UK
اگه بخواین آنلاین بازی کنید باید Plus بگیرید!(پلاس باید با اکانتتون هم رجین باشه )/:)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,062
نام
نـــــــویـــــــــد
زمانی که دوستت وارد یه پارتی میشه اون بالا نوتیف میده اما وقتی دوستت آنلاین میشه نوتیف نمیده . احمقانستا :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
زمانی که دوستت وارد یه پارتی میشه اون بالا نوتیف میده اما وقتی دوستت آنلاین میشه نوتیف نمیده . احمقانستا :d
هنوز خیلی کار داره :D
باید موقعی که دوستت وارد بازی می‌شه، آنلاین می‌شه و... ناتیفیکیشن بده!
کلا این کنسول زود عرضه شده :D قشنگ معلوم ـه :D

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,654
نام
Arshia
اتفاقا خیلی بهتره که وقتی دوستات آنلاین میشن نوتیف نمیده ، PS3 وقتی آنلاین میشدن انقدر میزد آنلاین و آفلاین آدم دیوونه میشد بیشتر موقع ها هم که فریز میشد کنسول ! :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,062
نام
نـــــــویـــــــــد
نه بابا کجاش بده ! حالا آفلاین که نیازی به نوتیف نداره اما آنلاین واجبه . مثلا با یکی قراره بازی کنی , وسط بازی هستی میاد و بازی میکنه با خیال راحت بعدم میره و تو هم نمیفهمی و کاملا پیچونده میشی :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
اگه طرز فکرت اینه کلن اشتباه وقتی میشه با idm با سرعت کامل و پاز وسط دانلود گرفت چه کاریه
خوبیه دانلود با pc اینم هست که میتونی بازیرو تو pc نگه داری از هارد ps4 پاک کنی که یه وقت جا اضافی هم نگیره هروقت بازم خواستی بازی کنی دوباره میریزیش
از طرفی هم ایران کلن نمیتونه خوب دانلود کنه با خوده ps4
حالا طرز فکر ما رو بی خیال! :-"
ولی من الان چندین ساله کلا IDMـی استفاده نمیکنم و تمام دانلودهام با تورنت انجام میشه! اصلا حس نصب برنامه ای که برام فایده ای نداره و X سالی یه بار ممکنه استفاده کنم هم ندارم:-"

حالا به طور کلی هیچ راهی برای این مشکل ما نیست؟ :d فرض کنید اصلا با PC امکان دانلود وجود نداره:-"
آخه خدایی چرا اون روز بدون مشکل دانلود کرد،ولی باز ترکید :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر