همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دوباره شروع شد!!
:|
برای من به PSN وصل نمیشه یا بهتره بگم مرتبا قطع و وصل میشه ولی استور باز میشه..
تو بازیهای BF4 و FIFA14 نمیتونه به سرورهای EA وصل بشه

دقیقا چند روزيه اینطوری شده و اصلا نمیشه آنلاین بازی کرد مداوم قطعی :|

hooman777

کاربر سایت
Dec 14, 2012
167
آغا
من یه 10 دلار داشتم تو حسابم .
بعد فکر کنم این پلاس لعنتی دوباره مثه ماهه گذشته یک ماه برام فکر کنم اعتبار خرید زده خود به خود!؟

همچین چیزی عادیه یعنی قبله پایانه دوره خودمون باید دسبکارشیم یا والا خودش کارمونو میسازه؟؟؟!!!

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
سلام . psn تخفیفم میزنه به بازیاش ؟چون میخوام فیفا رو بخرم ولی گرون میده لا مصب :|

ُسلام من خریدم فیفارو از psn خیلی منتظر تخفیفش بودم نزد الانم با این اوضاع که وسط بازی دقیقه 70 به بعد دیسکانکت میشی و بازنده میشی..به نظرم اصلا بازی دانلود نکن با این قیمت...اگه بازی مثل Gta این طیف بازیها بیاد ارزش داره...منکه پشیمونم از خریدش...لا اقل اگه سی دیشو میخریدم باز میشد تعویض کنی با بفروش باز خودت میدونی دوست عزیز.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آغا
من یه 10 دلار داشتم تو حسابم .
بعد فکر کنم این پلاس لعنتی دوباره مثه ماهه گذشته یک ماه برام فکر کنم اعتبار خرید زده خود به خود!؟

همچین چیزی عادیه یعنی قبله پایانه دوره خودمون باید دسبکارشیم یا والا خودش کارمونو میسازه؟؟؟!!!

اين سيستم رو داره و افراد كمي هستند كه ازش خبر داشته باشن !
منم خودم دو سال پيش كه دلار ارزون بود (:|:|:|) يه 20 دلاري خريده بودم براي روز مبادا و خريد بازي هاي خوب كه پشت بند 3 ماه پلاسي كه داشتم برداشت يه سه ماهه زد داخل اكانت

بايد بريد داخل تنظيمات و تيك مربوط به اين مورد رو برداريد ! يادم نمياد دقيقا" كجاست :| بگردي پيداش مي كني :|

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اره دارن باز خراب کاری میکنن خیلی ها از جمله خودم هی قطع میشن وسط بازی!
البته من اول خوب بود 2 روزه اینطور شده!
اینا قول داده بودن سال جدید پهنای باند رو زیاد کنن و از این جور حرفا فعلا که به جز خراب کاری کاری نکردند تا ببینینم چی میشه!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
كلا مسئولان عزيز كه بيكار ميشن و تعطيلي ها فرا ميرسه بايد با موجي از انواع مشكلات در اينترنت رو به رو بشيم:d
مثلا توي عيد چند روز اخر نت من ٢-٣ روز تركيده بود:d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دوستان اون اکانتی که من باهاش Playstation 4 ام رو Activate کرده بودم الان بن شده و من نیاز به اکانت جدید دارم، باید کار خاصی انجام بدم وقتی که اکانت جدید رو وارد PS4 میکنم؟ نیاز به Re-activation داره، و اینکه آیا یوزر قبلی رو باید پاک کنم یا میتونم اکانت رو به همون یوزر قبلی وارد کنم؟

- - -ویرایش - - -

كلا مسئولان عزيز كه بيكار ميشن و تعطيلي ها فرا ميرسه بايد با موجي از انواع مشكلات در اينترنت رو به رو بشيم:d
مثلا توي عيد چند روز اخر نت من ٢-٣ روز تركيده بود:d

جالبه رئیس ISP که من ازش اینترنت میگیرم دیروز داشتیم باهم حرف میزدیم گفت طول عید ما کلا 40% مشتری هامون offline بودن ولی بخاطر اینکه سیستم اینترنت زیرساخت کشور بهم ریخته بود اصلا پینگ Stable و سرعت دانلود/آپلود اومده بود پایین(گفت اگر زیرساخت دچار مشکل نمی بود توی عید اونایی که از اینترنت استفاده میکردن باید پرواز میکردن واسه خودشون)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر