همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
یکی از عزیزان بگه میشه از طریق pc هم آکانت ساخت ؟؟؟؟ ( برای بازی آنلاین میخواستم )
اگه میشه یعنی دقیقا مثه ساختن در کنسول هست دیگه درسته ؟؟؟؟
و بعد من جوین رو بزنم تو کنسول و پس و یوسر و وارد کنم حله دیگه؟
اگه اینطوریهستش لینک ثبت نام در psn رو میدید
تنکس

سلام با pc هم میتونی راحت بسازی هیچ فرقی نداره من اکانت انگلیسم رو با pc ساخت ، فقط صفحه بیلینگ که کردیت کارت میخواد رو چیزی وارد نکن.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یکی از دوستان می تونه منو راهنمایی کنه که چرا توی ps3 راحت می تونم ساین این بشم و انلاین بازی کنم ولی چرا چند روزه که توی ps4 نمی تونم ساین این بشم؟ اگه مشکل از نت و psn و ... هست پس چرای توی ps3 مشکلی وجود نداره ولی توی ps4 مشکل هست ؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان میخواستم یه سرویس کاهش پینگ شیر کنم روی ps4 ..
یکی از دوستان یه فایل pdf گذاشته بود اون رو دانلود کردم
راه اول که دسترسی ندارم یعنی دو کارت شبکه راه دوم هم فعلا قادر نیستم به انحامش یعنی دانگل وای فای و بلا آخر ... ولی راه سوم یه لب تاب .. کابل لن بود که خیلی خوب و آسون به نظر میرسید
اما من کابل رو وصل کردم به لب تاب و کنسول بعد تو perpertis کریو تو قسمت کانکشن های موجود در لب تاب میرم تو قسمت شیرینگ تیکشو میزنم و تایید میکنم اون ارور میاد :( هر کاری میکنم اون ارور نمیره
بچه ها خیلی واسم مهمه پینگم اوکی شه .. به قران داره روانی میشم :( یکی به ما کمک کنه اینو بتونیم شیر کنیم واقعا بهم ریختم .......

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/f016fabe0d2b07b91.png

اینم عکس ارور

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
راه اول که دسترسی ندارم یعنی دو کارت شبکه راه دوم هم فعلا قادر نیستم به انحامش یعنی دانگل وای فای و بلا آخر ... ولی راه سوم یه لب تاب .. کابل لن بود که خیلی خوب و آسون به نظر میرسید
اما من کابل رو وصل کردم به لب تاب و کنسول بعد تو perpertis کریو تو قسمت کانکشن های موجود در لب تاب میرم تو قسمت شیرینگ تیکشو میزنم و تایید میکنم اون ارور میاد :( هر کاری میکنم اون ارور نمیره
بچه ها خیلی واسم مهمه پینگم اوکی شه .. به قران داره روانی میشم :( یکی به ما کمک کنه اینو بتونیم شیر کنیم واقعا بهم ریختم .......

اینم عکس ارور
الان کاهش پینگ چه ربطی به کر*یو داره؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد

اینم عکس ارور
تنها راهش اینه که انتی ویروس رو کامل ببندی
ولی یه راه دیگه هم هست که میتونی از اون طریق سیستم کاهش دهنده پینگ رو با PS4 شیر کنی اگه خواستی بهت میگم

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
الان کاهش پینگ چه ربطی به کر*یو داره؟

داداش وقتی کریو رو میشه شیر کرد پس کانکشن کاهش پینگم میشه شیر کرد فدات شم
منظورم این بود من گفتم آموزش گفته برا کریو
اما من چیز دیگه میخوام شیر کنم
فدات

- - -ویرایش - - -

تنها راهش اینه که انتی ویروس رو کامل ببندی
ولی یه راه دیگه هم هست که میتونی از اون طریق سیستم کاهش دهنده پینگ رو با PS4 شیر کنی اگه خواستی بهت میگم

داداشم پ خ دادم بهت .. دمت گرم

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
logospeed.gif
SpeedTest
Testing the bandwidth from: Internet Bandwidth Test & Speed Test.تست سرعت اینترنت
to your terminal: 2.180.233.244 (2.180.233.244)

KByte sendsecondsKB/sKbps
1280.645198.3621586.898
3843.073124.979999.835
10248.822116.079928.633
این چطوره برای بازی هایی مثل اساسین

Best of Gamer

کاربر سایت
Aug 24, 2013
46
نام
شاهین
سلام دوستان.یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.به نظرتون میشه dlc های بازیارو روی اکانت ریجن1 دانلود کرد و با اکانت و دیسک ریجن 2 بازیش کرد.

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
logospeed.gif
SpeedTest
Testing the bandwidth from: Internet Bandwidth Test & Speed Test.تست سرعت اینترنت
to your terminal: 2.180.233.244 (2.180.233.244)

KByte sendsecondsKB/sKbps
1280.645198.3621586.898
3843.073124.979999.835
10248.822116.079928.633
این چطوره برای بازی هایی مثل اساسین

عزيز لطفا از سايت speedtest.net تست بگير بعد دكمه share رو بزن يه عكس ميده اون عكس رو بذار تو تاپيك سرعت لازم براى بازى آنلاين در PS4 اونجا بهت جواب ميدن
الان اين اطلاعات زياد به درد نميخوره مهم پينگه

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
سلام دوستان.یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.به نظرتون میشه dlc های بازیارو روی اکانت ریجن1 دانلود کرد و با اکانت و دیسک ریجن 2 بازیش کرد.
برای DLC حتما باید ریجن اکانتی که باهاش DLC رو خریدی و ریجن دیسک بازی یکی باشه
الان اگه اکانتی که باهاش میخری ریجن 1 هست باید دیسکت هم ریجن 1 باشه
برای بازی کردن میتونی روی اکانت ریجن 2 بازیش کنی ولی باید نکته بالا رو بهش دقت کنی

Best of Gamer

کاربر سایت
Aug 24, 2013
46
نام
شاهین
برای DLC حتما باید ریجن اکانتی که باهاش DLC رو خریدی و ریجن دیسک بازی یکی باشه
الان اگه اکانتی که باهاش میخری ریجن 1 هست باید دیسکت هم ریجن 1 باشه
برای بازی کردن میتونی روی اکانت ریجن 2 بازیش کنی ولی باید نکته بالا رو بهش دقت کنی
ممنون از راهنماییتون.پس نمیشه یه dlc رو بین 2 اکانت share کرد؟چون اکانته من uk هست dlc بازیا یه کم گرون تر در میاد.میخواستم بدونم با اکانت us ام پریمیوم بتل رو بخرم و رو اکانت uk share کنم به نظرتون میشه؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
ممنون از راهنماییتون.پس نمیشه یه dlc رو بین 2 اکانت share کرد؟چون اکانته من uk هست dlc بازیا یه کم گرون تر در میاد.میخواستم بدونم با اکانت us ام پریمیوم بتل رو بخرم و رو اکانت uk share کنم به نظرتون میشه؟

شاهین جان شما الان ریجن دیسکت چیه ؟؟؟
اگه ریجن 1 هست باید پریمیوم رو با یه اکانت ریجن 1 ( آمریکا ) بخری و بعد میتونی با اکانت ریجن 2 بازیش کنی
اگه ریجن 2 هست باید پریمیوم رو با یه اکانت ریجن 2 بخری
شما اگه ریجن دیسک بازیت با ریجن اکانتی که ازش DLC ها رو میخری یکی نباشه نمیتونی DLC رو استفاده کنی
پس به این نتیجه میرسیم که اگه میخوای از ریجن 1 پریمیوم رو بخری باید دیسک بازیت ریجن 1 باشه

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
این در صورتی امکان پذیره که بازیت ریجن 2 باشه
اینطور که خودت میگی اکانتت ریجن 2 هست
باید دی ال سی رو از استور ریجن بازیت بگیری...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر