همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بر دوستان امکان عوض کردن id در psn هست ?
اگر اسمه ID منظورت هست خیر
میتونی یک نام در کناره ID توی PS4 آستفاده کنی . البته دوستان باید بهت Name Request بدن تا اون نام انتخاب شده مشخص بشه ( فقط هم توی Ps4 نمایش داده میشه ) .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
این دانلود لیست توی ps4 دقیقا کجاست؟ هر جا میگردم پیداش نمیکنم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
Download List با اسمه Library نمایش داده میشه توی store و توی منوی دستگاه
یک سری بازیا که Cross Buy هست رو باید یک بار دانلود کنی تا به library اضافه بشه اگر داری چیزی ( مثل Flower - Sound Shapes - Escape Plan )

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
آقا مشکل ریجن منم حل شد با ریجن 1 عوض کردم
من رو اکانتم پلاس 1 ساله گرفته بودم الان این 30 روزه رو بزنم اون میپره؟یا اینکه میشه 13 ماه؟
هم 10 دلار هم 30 روز پلاس کردیت کارت میخوان؟

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
سلام.اساتید محترم یه سوال دارم.واضح جوابمو بدید .ممنون میشم.
من چند مین پیش یه اکانت از طریق وبسایت پلی استیشن ایالات متحده امریکا ساختم به نام ezio-sh .الان داداشم اعتراض کرده میگه یه m به آخرش اضافه کن چون کوچیکه نمیخوام دلشو بشکونم.حالا مثل این که نمیشه اسم آی دی رو ویرایش کرد.حالا من تصمیم گرفتم یه اکانت دیگه واسه داداشم بسازم که اونم بازم آمریکا باشه ایندفعه با جیمیلم.با ایمیلم که واسه خودم ساختم.با جیمیلم واسه داداشم.بعد از این یعنی ما باید هرکدوم جداگونه پول پلاس و اینا بدیم یا میشه انتقال داد یا ....میگم شاید مثل ایرانسل شارز بهم بدیم خخخخخخخخخخخ
بعدش اذیت نمیکنه سوییچ کردن بین دو اکانت یا مشکلی پیش نمیاد؟هرکدوم بخوایم انلاین بزنیم باید ساین اوت بشیم بعد دوباره ساین این بشم؟میشه اصلا؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.اساتید محترم یه سوال دارم.واضح جوابمو بدید .ممنون میشم.
من چند مین پیش یه اکانت از طریق وبسایت پلی استیشن ایالات متحده امریکا ساختم به نام ezio-sh .الان داداشم اعتراض کرده میگه یه m به آخرش اضافه کن چون کوچیکه نمیخوام دلشو بشکونم.حالا مثل این که نمیشه اسم آی دی رو ویرایش کرد.حالا من تصمیم گرفتم یه اکانت دیگه واسه داداشم بسازم که اونم بازم آمریکا باشه ایندفعه با جیمیلم.با ایمیلم که واسه خودم ساختم.با جیمیلم واسه داداشم.بعد از این یعنی ما باید هرکدوم جداگونه پول پلاس و اینا بدیم یا میشه انتقال داد یا ....میگم شاید مثل ایرانسل شارز بهم بدیم خخخخخخخخخخخ
بعدش اذیت نمیکنه سوییچ کردن بین دو اکانت یا مشکلی پیش نمیاد؟هرکدوم بخوایم انلاین بزنیم باید ساین اوت بشیم بعد دوباره ساین این بشم؟میشه اصلا؟
باید حتما از یه ایمیل یا جی میلی که قبلا واسه psn ازش استفاده نکردی بسازی یعنی قبلا از اون ایمیل یا جیمیل واسه ساختن اکانت استفاده نکرده باشی
فقط کافیه یه اکانت پلاس رو دستگاه اکتیو باشه تا بقیه اکانتها هم بتونن استفاده کنن لازم نیست برادرتم حتما پلاس باشه
خیلی راحتم میشه بین اکانتها سوییچ کرد

- - -ویرایش - - -

آقا مشکل ریجن منم حل شد با ریجن 1 عوض کردم
من رو اکانتم پلاس 1 ساله گرفته بودم الان این 30 روزه رو بزنم اون میپره؟یا اینکه میشه 13 ماه؟
هم 10 دلار هم 30 روز پلاس کردیت کارت میخوان؟
نه میشه 13 ماه

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
باید حتما از یه ایمیل یا جی میلی که قبلا واسه psn ازش استفاده نکردی بسازی یعنی قبلا از اون ایمیل یا جیمیل واسه ساختن اکانت استفاده نکرده باشی
فقط کافیه یه اکانت پلاس رو دستگاه اکتیو باشه تا بقیه اکانتها هم بتونن استفاده کنن لازم نیست برادرتم حتما پلاس باشه
خیلی راحتم میشه بین اکانتها سوییچ کرد
قربونت برم.از حالت سردرگمی درومدم.یعنی این مشکل نیست که اگه تیک یه چیزی تو سیتینگ رو بزنم دیگه دستگاه فقط یه اکانت میپذیره؟
راحت سوییچ میشه دیگه.درسته؟بعد چجوری یه پلاس یا پی اس ان کارت بسه؟یعنی این کد رو دستگاه میشناسه یا ثبت میشه تو اکانت؟برم تو اون کانت دیگم که اونم آمریکاست و ماله داداشم بازم موجودیم همونه که تو اکنت اولیم بود؟بسازم یعنی؟یه جیمیل دارم که قبلا هم استفاده نشده تو پی اس ان

داداش مصطفی من اومدم یه اکانت دیگه بسازم مثل اینکه نمیشه.نمیدونم ارور میزنه مثل موقعی که بن میشی آی پی رو میشناسه اینجا هم انگار میدونه این اکانتم واسه خودمه.شاید دلیلش اینه که جیمیلش ماله خودمه.یعنی جریان چیه؟یا باید ط اینترنت یه جای دیگه سازم؟یا کلا از ریشه یه جیمیل واسه داداشم بسارم بعد با جیمیل خودش یه اکانت پی اس ان هم درست کنم؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

o0NoobKill3r0o

کاربر سایت
May 26, 2013
3
نام
Matin
سلام به شما دوستان
من چند روز پیش یک PS4 خریدم که ریجن 1 و برای آمریکاست.
مشکلی که دارم در ارتباط با اکانت ها و ریجن هاست.
الان اکانت من برای امارات (UAE) هست و می خواستم از سیستم PS Plus استفاده کنم و کارت اعتباری مربوط به خارج از کشور (MasterCard , Pay Pal ,.....) رو هم ندارم که وارد کنم.
کدوم کارت PS Plus رو خریداری کنم؟ ریجن کارت ها هم فرق می کنن؟ از چه سایتی برای امارات رو خریداری کنم؟
لطفا جواب بدید.
ممنون از شما.

Puppet

کاربر سایت
Dec 13, 2013
56
سلام دوباره به دوستان
اقا این سرور ea بتلفید مشکل داره ؟ هر چی میزنم 1 دقیقه وای میسه بعد کانکت نمیشه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر