همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
اینم یک مشکل فنی بود، چندتا چیز رو همزمان بسته بودند اینم به اشتباه توش بود (که اصلا به اسم این سرویس نبود با یک چیز دیگه اشتباه گرفته شده بود، یعنی اصلا تو برنامه نبود این بسته بشه)...

نوشتم که :
فقط فعلا OK هست و میمونه !

موفق باشید

رفیق دمت گرم قربون دستت:-*

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
چند بار برو تست كانكشن رو بزن درست ميشه يا مودم رو ريست كن ، من هروقت كم ميشه اين كار رو انجام ميدم درست ميشه.
سرعت افتضاح نوسان داره! نتم رو 6.5 مگه ولی فقط 1 تا 2 مگ رو میکشه/:)
نمیدونم چرا اینجوری میگیره

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
عزيزان هيچ پورتى رو نبسته بودن فقط هيتلر كرده بودن.

بستن پورت هم جزو محدودیت سازی به حساب میاد، که جزو مجموعه هیتلر کردن هست.

توی امنیت اطلاعات، فورنسیک و ... روی محدود سازی پکت ها هم محدودیتی صورت بگیره یعنی این عمل برای کنترل هست... و...

چند وقت دیگه یک سرویس جدیدی وارد میشه به سیستم مرکزی که این ضریب اشتباه ها پایین میاد ولی کنترل به شکل دقیق تری صورت میگیره

اگه تخصصی حرف نمیزنم چون از حوصله خودم خارج هست و توضیح بیشتر باید بدم، واقعا به موضوع سایت نمیخونه...

فقط Happy Gaming رفیق !

-------------

دوستانی که با افت سرعت مواجه هستند، گفتم در حال تستینگ هستند و این محدود سازی های ریز هست، یکباره همچی رو باز کنند نمیشه چون این شاید یک چیز کوچیک باشه از دید شما، ولی پشتش چیز های دیگه هست که اگه اشتباه صورت بگیره تغییرات باز باید redo بشه ... و اشتباهی صورت بگیره جزو جرائم امنیت ملی هست، از یکجا آویزون میکنن آدمو ... برای این یکم شکیبا باشد، این سرعت هم روی چندتا ICP/ISP ها هست و درست میشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا بجای region 2 به من region 3 انداختن الان دقیقا من چیو از دست دادم؟:d
کیفیت ساختشون فرق داره؟
هیچ چیزو از دست ندادی فقط تو منو بجای ضربدر دایره دکمه اوکی هست تو بعضی از بازیهای هم همینطور

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
در حالت عادی سرعتم 4 مگه ولی با رییس isp دوستم:d هر زمان بخوام سرعت رو باز میزاره برام ولی خطم تا 6.5 بیشتر اپ نمیشه

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
بچه ها یه کنسول ریجن 1 پیش خرید کردم . الآن میتونم اکانت اروپا بسازم ؟
مثل اینکه اکانت اروپا از آمریکا بهتره راسته ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ربطی به ریجن کنسول نداره هر ریجنی خواستید میتونید بسازید
فعلا هیچ فرقی ندارن ولی امریکا بصرفه تره

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
مبارک باشه :bighug:
مصطفی حتما اکانت آمریکا بساز من اکانت ps3 م اروپا بود به مصیبت براش psn card میگرفتم ولی الان روی ps4 یه اکانت آمریکا ساختم هرچند همه ی تروفی هام به باد رفت و الان مثل یه گیمر تازه واردم :((ولی عیب نداره جلوی ضرر و هر وقت بگیری منفعته از طرفی اکانت آمریکا هم psn card ش فراوونه و هم ارزونتر سرورهاش هم فرقی نداره

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سرعت افتضاح نوسان داره! نتم رو 6.5 مگه ولی فقط 1 تا 2 مگ رو میکشه/:)
نمیدونم چرا اینجوری میگیره
نوسان مشكل از PS4 بايد باشه (دليلشو نميدونم..)ولي با همون راهي كه گفتم حل ميشه. مثلا من توي PC 700kb/s ميگيرم ولي روي PS4 اينجوري نيست اول كه ميزنم دانلود بشه سرعتم خيلي پايينه كه بعد انجام دادن اون كار درست ميشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر