همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,242
نام
فراز
سرور های Steam, PlayStation, Nintendo درحال مقابله با حجم زیاد کاربران هستند

کریسمس برای گیمر ها به معنای آنست که سیستم خود را روشن کنند و شروع به انجام بسیاری از بازی ها بصورت آنلاین بکنند! پس همانطور که شاید حدس بزنید تعدادی از سرویس دهنده ها تحت تاثیر این حجم بالای کاربران قرار گرفته اند! در ادامه جزییات را ببینید.
امروز بسیاری از سرویس دهنده های از جمله PlayStation Network , بخش eShop ننتیندو و البته سرویس Steam شرکت Valve با حجم بسیار بالای کاربران مواجه شدند.
تعدادی از کاربران PSN در فروم این سرویس از قطع ناگهانی آن در طول امروز خبر میدهند این درحالی است که سرور های این سرویس دهنده با استناد به صفحه ی پشتیبانی PSN پیغام Online بودن را نشان می دهند! هنوز هم بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی مختلف از اختلال سیستم صحبت میکنند.
شبکه ی Nintendo Network هم از امروز صبح با بار قابل توجه کاربرانی مواجه شده که نمیتوانند به بخش eshop ورود پیدا کنند یا وارد حساب کاربریشان شوند! ننتیندو از کاربران خواسته که صبور باشند و منتظر حل این مسئله بمانند.
جالب است بدانید که شبکه ی قدرتمند Steam هم امروز از این حجم بالای کاربران دچار مشکل شده است که شاید بتوانیم دلیلش را به رایگان شدن عنوان Left 4 Dead 2 نسبت دهیم!
به هرحال موضوع هرچه باشد کاربران این شبکه ها انتظار دارند که هرچه سریع تر مشکل حل شود. در این میان شاید باید شبکه ی Xbox Live را تحسین کنیم…؟
منبع :گیمفا

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

"Sony is Aware of PSN Problems, Disappearing Friends Lists, Download, Login Issues, NW-31448-0, is “Investigating

سونی:
Hello PlayStation Community,
We have noticed various reports of connection issues with PSN including, but not limited to friends lists, game download, purchase, and login issues. We are aware of the issues and we appreciate your patience while we investigate.

آخر نفهمیدیم مشکل داخلیه ؟! خارجیه ؟! از سونیه ؟! دست به گیرندمون بزنیم ؟! نزنیم ؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از همین امروز صبح شروع شده
اروره NW-31448-0 و دوتا ارور دیگه که با E شروه میشه الان یاد ندارم شمارش رو .
من اصلا نتونستم COD با دوستام بزنم. توی friends list که میره ارور میده و اصلا friend list ها رو نشون نمیده ! - بعد من رو Offline نشون میده کلا .. نمیشه join شد به بقیه .
بخشه trophy هم ارور میده
test connection هم که اصلا وصل نمیشه. بخش message و store کلا ok هست اما هیچ یک از اوتارها و عکسها رو دانلود نمیکنه
(توی ps4 )
چند بار که امتحان کنی درست میشه اما اخرش اصلا اروره data base corrupted الکی داد که کنسول ریست کن!
مشکل شبکه هست خلاصه .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
+
دیشب ps4 app هم ترکیده بود و داخل لیست فرندات نمیرفت! تروفی نشون نمیداد استورش هم باز نمیشد:|
البته امروز برنامش درست شده8-|

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان من یه سوال داشتم اگر اکانت پلاس بگیریم و اینترنت رو وصل کنیم و آماده باشیم باید برای آنلاین بازی کردن پول بدیم؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من یه سوال داشتم اگر اکانت پلاس بگیریم و اینترنت رو وصل کنیم و آماده باشیم باید برای آنلاین بازی کردن پول بدیم؟

نه دیگه لازم نیست فقط اکانتت پلاس باشه دیگه لازم نیست پول بدی

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
از همین امروز صبح شروع شده
اروره NW-31448-0 و دوتا ارور دیگه که با E شروه میشه الان یاد ندارم شمارش رو .
من اصلا نتونستم COD با دوستام بزنم. توی friends list که میره ارور میده و اصلا friend list ها رو نشون نمیده ! - بعد من رو Offline نشون میده کلا .. نمیشه join شد به بقیه .
بخشه trophy هم ارور میده
test connection هم که اصلا وصل نمیشه. بخش message و store کلا ok هست اما هیچ یک از اوتارها و عکسها رو دانلود نمیکنه
(توی ps4 )
چند بار که امتحان کنی درست میشه اما اخرش اصلا اروره data base corrupted الکی داد که کنسول ریست کن!
مشکل شبکه هست خلاصه .
store ke tu iran baste shode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! shoma chetori migi ok hast?

- - -ویرایش - - -

خداااااااااااااااااااااااااااااااااا پس کی store درست میشه تو ایران:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( اخه مگه store چی داره؟؟؟؟؟؟

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
آپدیتهای بازی ها رو چطور میشه از طریق کامپیوتر گرفت و به ps4 منتقل کرد؟ کسی راهی سراغ داره؟ آپدیت جدید killzone رو می خوام دانلود کنم 300 مگ است با کنسول زده 8 ساعت.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آپدیتهای بازی ها رو چطور میشه از طریق کامپیوتر گرفت و به ps4 منتقل کرد؟ کسی راهی سراغ داره؟ آپدیت جدید killzone رو می خوام دانلود کنم 300 مگ است با کنسول زده 8 ساعت.

قبلا یه راهی بوده واسه ps3 ولی بنظر به این اسونیا نیست واسه 4

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
دوستان من 5 دلار پیاده شدم و add-on بازی need for speed rivals رو خریدم با pc ولی حالا هرچی از pc ارسال میکنم برای ps4 بعد لودینگ میگه که نصب شده و تو ps4 هم هیچ لودینگ نمیاد....تو بازی هم میرم چیزی اضافه نشده....
کسی میدونه باید چکار کنم؟؟؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من 5 دلار پیاده شدم و add-on بازی need for speed rivals رو خریدم با pc ولی حالا هرچی از pc ارسال میکنم برای ps4 بعد لودینگ میگه که نصب شده و تو ps4 هم هیچ لودینگ نمیاد....تو بازی هم میرم چیزی اضافه نشده....
کسی میدونه باید چکار کنم؟؟؟؟
اینو داش علی زحمتشو کشیده

آخرین ویرایش:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
قبلا یه راهی بوده واسه ps3 ولی بنظر به این اسونیا نیست واسه 4

من با ps3prox تونستم فایل آپدیت رو با pc دانلود کنم ولی وقتی می خوام به کنسول انتقالش بدم درست کار نمی کنه و کنسول دوباره از اینترنت استفاده می کنه. نمی دونم این نرم افزار با کنسول ست نیست یا کار من ایراد داره. (همون کارهایی که با ps3 می کنم با ps4 هم انجام میدم. توی ps3 مشکلی نیست ولی اینجا درست کار نمی کنه).

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
احتمال زياد ست نيست ! سيستم دانلود توي PS4 و PS3 فرق داره ! براي بازي ها كه ديگه كلي فرق داره چون توي PS4 مثل اينكه بازي ها به صورت پارت پارت هستند و يه تيكه نيستند پس نميشه با اين مدل PC دانلود كردن گرفتشون !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر