همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان اگه RighTel دارن میتونن روی گوشی یا تبلتشون چیز پی ان سریع ست کنن بعد WiFi Hotspot کنن گوشی رو وبا PS4 کانکت بشن
یک راه بی دردسر و سریع ! :d

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
میشه یکم بیشتر توضیح بدی چجوری ؟
توضیح خاصی نداره
1. Cellular Data گوش/تبلت رو روشن میکنی
2. به V*N کانکت میشی
3. میری به بخش Settings گوشی در اندروید و iOS یکم جاش ممکنه فرق کنه !
4. WiFi Hotspot رو روشن می‌کنی
5. با PS4 یه سرچ میزنی در بخش WiFi گوشی/تبلت رو پیدا میکنه و کانکت میشی.

با GPRS هم احتمالا بشه ولی به دلیل سرعت بسیار پایین بعدیه V*N کار کنه .

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
توضیح خاصی نداره
2. به V*N کانکت میشی

این اواخر من میخواستم با گوشی با V*N وصل بشم نمیشد . یعنی وصل میشد ولی هیچ سایتی باز نمیکرد .

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
توضیح خاصی نداره
2. به V*N کانکت میشی

با س.ا.ی.ف.و.ن هم میشه؟؟؟

- - -ویرایش - - -

دوستان سه روش هست که من دوتای اول رو تست کردم و جواب داده و تو آموزش گذاشتم و روش سوم رو فردا تست میکنم ...بینید تو کدوم حالت قرار دارید و کدوم امکانات رو دارید:)
1- pc با دو کارت شبکه +دو کابل لن+مودم با پورت لن
2- pc با یک کارت شبکه +دانگل وای فای+یک کابل لن +مودم وایرلس دار
3-لبتاپ +یک کابل لن +مودم وایرلس دار

روش 3 رو خودم تست نکردم از رفیقم واردتره بپرسم بعد تست کنم خودم و وقتی نتیجه داد توضیح میدم...

مصطفی تو تو این حالت به دانگل نیاز داری...اما اگه یه لبتاپ تو خونه جور کنی و یا کارت شبکه بگیری کم خرج تره...دانگل گرونه..بذار حالا فردا یه تست کنم با لبتاپ

ممنون میشم اگه دوش سوم رو هم تست کنید و آموزششو بذارید فکر کنم پیدا کردن یه لپ تاپ کار سختی نباشه

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
این اواخر من میخواستم با گوشی با V*N وصل بشم نمیشد . یعنی وصل میشد ولی هیچ سایتی باز نمیکرد .
احتمالا مشکل از V*N شماست و جایی که ازش اکانت خریدین
با س.ا.ی.ف.و.ن هم میشه؟؟؟
تست نکردم ولی سرعت سایـ*فون زیاد خوب نیست دوستان می‌تونن تست کنن و نتیجش رو بگن.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
پیرو آموزشهای DoppelGang3rX1 بگم که من یک pc به همراه یک مودم wifi و یک دانگل wifi دارم. همه کارها رو طبق آموزشهای ایشون انجام دادم. کنسول رو به pc با کابل lan وصل کردم و pc رو از طریق دانگل wifi به مودم برای برقراری اینترنت. کانکشن krio رو که شیر کردم یک ip به کارت شبکه lan میده. krio رو اجرا کردم و کنسول رو روشن کردم. توی تنظیمات کنسول گزینه wired و بعد custom رو انتخاب کردم. هنگام دادن ip گزینه manual رو انتخاب کردم و بر اساس ip مربوط lan به کنسول ip دادم و برای گرینه default getway همون ip لن pc رو دادم. و بعد تست که زدم همه چی ok بود و به استور وصل شد.

میشه بگید آی پی رو از کجا میشه دید؟
منظورم اون عددش رو چطوری به دست بیاریم که بعد بیاییم تو کنسول دستی وارد کنیم؟
منظورم اینه که این دو تا آی پی رو از کجا بفهمم چی هستن که وارد کنم؟؟

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
میشه بگید آی پی رو از کجا میشه دید؟
منظورم اون عددش رو چطوری به دست بیاریم که بعد بیاییم تو کنسول دستی وارد کنیم؟
منظورم اینه که این دو تا آی پی رو از کجا بفهمم چی هستن که وارد کنم؟؟

در ویندوز 7 :
ابتدا وارد کنترل پنل شده و بعد گزینه گزینه network and internet رو انتخاب کنید و سپس گزینه network and sharing center و بعد از منوی سمت چپ گزینه change adaptersetting رو انتخاب کنید و در اینجا کانکشنهای مربوط به krio و lan و wifi معلومه. ip هر کدومو که خواستی ببینی کافیه روی آیکنش کلیک راست کنی و گزینه status رو انتخاب کنی و بعد از اون گزینه details رو انتخاب کنی. ip رو بهت نشون میده.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان امكان نداره اين مشكل خود به خود حل شه؟
بابک جان مشکل که 100% حل می شه اما دقیقآ نمی شه گفت کی!! اما خوب واسه شیر کردن چیز پی ان من الان 2 ماه واسه بازی کردن ps3 راحت شیر می کنم بدون مشکل بازی هم می کنم البته از این کاهش پینگ ها هستش الان با اون حتی وارد استور هم می تونم بشم و نیازی به کریو یا خیلی چیزی های دیگه هم نیستش طریقه شیر کردنشم سادست روی ویندوز 7 به خوبی جواب می ده اما خوب ویندوز 8 ریختم هر کاری کردم به psn وصل نمی شه اینترنت شیر می شه اما به psn نه به هیچ عنوان نتونستم وصلش کنم!! واسه ps4 هم شیر کردنش به همین صورته واسه هر وسیله ای که بخواهی شیر کردن به همین صورته مثل xbox و .....!!!

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بابک جان مشکل که 100% حل می شه اما دقیقآ نمی شه گفت کی!! اما خوب واسه شیر کردن چیز پی ان من الان 2 ماه واسه بازی کردن ps3 راحت شیر می کنم بدون مشکل بازی هم می کنم البته از این کاهش پینگ ها هستش الان با اون حتی وارد استور هم می تونم بشم و نیازی به کریو یا خیلی چیزی های دیگه هم نیستش طریقه شیر کردنشم سادست روی ویندوز 7 به خوبی جواب می ده اما خوب ویندوز 8 ریختم هر کاری کردم به psn وصل نمی شه اینترنت شیر می شه اما به psn نه به هیچ عنوان نتونستم وصلش کنم!! واسه ps4 هم شیر کردنش به همین صورته واسه هر وسیله ای که بخواهی شیر کردن به همین صورته مثل xbox و .....!!!
خب يعنى ميشه بدون چيز پى ان اينا وصل شد چون من واسه اولين بار ميخوام انلاين بازى كنم واسه همين ميخوام شركت اينترنتمو عوض كنم

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
بچه ها با ویندوز 8.1 روش لپتاپ نمیشه.20 بار ساین این می کنم یه بار میگه Internet Connection Failed چند بار هم گفت PSN Sign - In : Failed :|
خسته شدم دیگه من.ناامید=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر