همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
راحت ترین و کم خرج ترین روش با لبتاپه همین الان تست کردم...بدون نیاز به هیچ چیز اضافه....روش سوم!!!!!:d دانلود کنید..
داداش دمت گرم.میشه یجا دیگه فایل اپلود کنی نمیدونم چرا صفحه دانلود برام باز نمیشه!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
تا حالا 3 نفر موفق شدن با این روش های share که گفتم sign in کنند وبه store دسترسی پیدا کنند.
من با ویندوز7 تست کردم....
کس دیگه نبود جواب گرفته باشه؟ ؟؟ خیلی راحته :d

داداش دمت گرم.میشه یجا دیگه فایل اپلود کنی نمیدونم چرا صفحه دانلود برام باز نمیشه!​

لینک

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
تا حالا 3 نفر موفق شدن با این روش های share که گفتم sign in کنند وبه store دسترسی پیدا کنند.من با ویندوز7 تست کردم....کس دیگه نبود جواب گرفته باشه؟ ؟؟ خیلی راحته :dلینک
بازم دمت گرم.میگم کسی تونسته این دوتا لینک دانلود باز کنه یا فقط برا من باز نمیشه؟من اون دو روش دیگه راحت دانلود کردم اما این روش سوم صفحه دانلود برام باز نمیشه چرا؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بازم دمت گرم.میگم کسی تونسته این دوتا لینک دانلود باز کنه یا فقط برا من باز نمیشه؟من اون دو روش دیگه راحت دانلود کردم اما این روش سوم صفحه دانلود برام باز نمیشه چرا؟
شوما هرجا دوست داری بده من آپ کنم 1 مگ بیشتر نیست:d

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان اگه کسی راهی واسه ویندوز 8 بلد بود بگین ما هم استفاده کنید چون من بخاطر این چیز پی ان و شیر الان 2 ماهه برگشتم به 7!!!

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
دوستان اگه کسی راهی واسه ویندوز 8 بلد بود بگین ما هم استفاده کنید چون من بخاطر این چیز پی ان و شیر الان 2 ماهه برگشتم به 7!!!

ویندوز من 8.1 هست دیگه و نمیشه باید ویندوز 7 نصب کنم:|

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام دوستان من ایکس باکس 360 دارم و میخام کنسول جدید بخرم...لایو زیاد میرفتم و الان با نظر برخی ها راجع به بردازنده ی 4 دچار تردید برای خرید وان شدم....نظر شما چیه؟

Puppet

کاربر سایت
Dec 13, 2013
56
سلام به دوستان عزیز
یه سوالی داشتم ولی شاید احمقانه باشه
این کارت شبکه دقیقا چیه؟ همون جایگاه کابل لن پی سی؟
ممنون میشم جواب بدید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر