همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
دوستان من الان اومدم جایی و بار اول با اینترنت اینجا که اوراکل هستش تست کردم خوشبختانه وصل شدش.همینکه داشتم تنظیمات نهایی رو میکردم یهو قطع شدش و الان هرکاری میکنم وصل نمیشه!!:(

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
آقا من درست متوجه نشدم چی کار باید بکنم. مراحلی رو که انجام می دم به ترتیب می نویسم اگه جایی ایراد داشت بهم بگو:
1 - کنسول رو با کابل به کارت شبکه pc وصل می کنم.
2 - دانگل رو به مودم وصل می کنم و اینترنت برقرار میشه.
3 - کانکشن krio رو شبر می کنم و در قسمت شرینگ بین کارت شبکه و دانگل من کارت شبکه رو انتخاب می کنم.
4 - krio رو کانکت می کنم
5 - ps3prox رو اجرا می کنم و ip مربوط به krio رو وارد می کنم
6 - تنظیمات کنسول رو که به صورت سیمی انجام میدم ip اتوماتیک نمیگیره و به صورت دستی ip میدم. و اینترنت وصل نمیشه.
7 - تنظیمات کنسول رو به صورت بیسیم انجام میدم ip میگیره و p.r..o...x....y رو هم تنظیم می کنم و باز هم اینترنت وصل نمیشه.
الان من باید چی کار کنم؟

حمید برای منم همینو میگفت الان درست شد یه سوال فوری هر کی میدونه کمک کنه حمید الان تو استورم کد کارتو وارد کردوم کانتینیو داد بعد کنفرم حا لا مگه باید تو اکانت سیو بشه و یه جا رو اورده کارت نامبر میخواد چیکار باید بکنم ؟ من تا حالا از پلاس استفاده نکردم

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
دوستان من الان اومدم جایی و بار اول با اینترنت اینجا که اوراکل هستش تست کردم خوشبختانه وصل شدش.همینکه داشتم تنظیمات نهایی رو میکردم یهو قطع شدش و الان هرکاری میکنم وصل نمیشه!!:(

با كابل وصلش كن.منم با اوراكل وصل شدم بعد اومدم خونه با ماله خودمم وصل شد

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
ه سوال فوری هر کی میدونه کمک کنه الان تو استورم کد کارتو پلاسا وارد کردم کانتینیو داد بعد کنفرم حا لا میگه باید تو اکانت سیو بشه و یه جا رو اورده کارت نامبر میخواد چیکار باید بکنم ؟ من تا حالا از پلاس استفاده نکردم

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
حمید برای منم همینو میگفت الان درست شد یه سوال فوری هر کی میدونه کمک کنه حمید الان تو استورم کد کارتو وارد کردوم کانتینیو داد بعد کنفرم حا لا مگه باید تو اکانت سیو بشه و یه جا رو اورده کارت نامبر میخواد چیکار باید بکنم ؟ من تا حالا از پلاس استفاده نکردم

پلاسی که با کنسول هست نیاز به اطلاعات کارت اعتباری معتبر داره. توی همین کارتی که توی جعبه هست یه اکانت 10 دلاری هم است کد اونو بزن 10 دلار به اعتبار اکانتت اضافه میشه و بعد یه پلاس 1 ماهه بخر. من خودم این طوری پلاس خریدم.

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
پلاسی که با کنسول هست نیاز به اطلاعات کارت اعتباری معتبر داره. توی همین کارتی که توی جعبه هست یه اکانت 10 دلاری هم است کد اونو بزن 10 دلار به اعتبار اکانتت اضافه میشه و بعد یه پلاس 1 ماهه بخر. من خودم این طوری پلاس خریدم.

حمید دست درست بازم با همون تنظیمات برو استور منم 2 ساعت پیش همون پیغامو میداد الان درست شد

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
دیگه واقعا خسته شدم.:|

یکی به زبان فارسی بیاد توضیح بده الان چرا وصل نمیشم؟!؟!؟!؟!؟؟؟!!!!؟!ویندوز 8.1 تمامی تنظیمات هم همونطور که گفتین هستن و البته همونطور که در تصویر میبینین انترانت هم کاملا متصل هست به اینترنت حتی تبادل اطلاعات هم صورت میگیره.کم کم دارم به این نتیجه برسم که اشتباه بزرگی کردم کنسول بازی خریدم!حالا چرا باید در تست اینترنت کانکشن ارور بده؟:|

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من بالاخره به استور وصل شدم. وقتی کنسول رو با کابل به pc وصل کردم بعد ip رو به صورت دستی وارد کردم. defult gatway هم ip مربوط به krio رو دادم. و بعد همه چیز درست شد و به استور وصل شدم.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,226
نام
فراز
من بالاخره به استور وصل شدم. وقتی کنسول رو با کابل به pc وصل کردم بعد ip رو به صورت دستی وارد کردم. defult gatway هم ip مربوط به krio رو دادم. و بعد همه چیز درست شد و به استور وصل شدم.
عزيز يه توضيح كامل ميدي چه كردي؟

- - -ویرایش - - -

يعني ايپي كه نوشتي به صورت دستي وار كردي تو كنسول يا كامپيوتر كدوش ؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
دوستان من نتونستم وصل بشم فقط اینکه توی تنظیمات کیرو من یه سوالی داشتم و تنها امیدم به این هستش.من الان 2 تا کارت شبکه ندرام ایا بازم میتونم از کیرو استفاده کنم!!:-/

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان من نتونستم وصل بشم فقط اینکه توی تنظیمات کیرو من یه سوالی داشتم و تنها امیدم به این هستش.من الان 2 تا کارت شبکه ندرام ایا بازم میتونم از کیرو استفاده کنم!!:-/
شما به روش دوم که گذاشتم تست کردی؟ برای تک کارت شبکه ای ها ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر