همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,438
سلام
از کجا بدونم اکانتم هک شده!!!؟
امروز یه اس ام اس کد ورود رو برام فرستاد! در حالی ک من نه رفتم تو سایت
جریان چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

A.m.safari

کاربر سایت
Dec 6, 2016
20
راهنمایی کنید دوستان
امروز اکانت ظرفیت۳ فیفا ۱۷ ریختم یه لحظه یه ارور امد رو صفحه امد بیرون از بازی ولی باز رفتم توش.میخواستم ببینم مورد داره؟؟؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
از کجا بدونم اکانتم هک شده!!!؟
امروز یه اس ام اس کد ورود رو برام فرستاد! در حالی ک من نه رفتم تو سایت
جریان چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
خوبی تایید دو مرحله ای همینه دیگه . اکانت شما هک شده و اونطرف خواسته وارد بشه ولی به خاطر تایید دو مرحله ای نتونسته و برای شما پیامک اومده . پسورد اکانت رو عوض کنید .

• Like
Reactions: *CATALAN*

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
199
من یه چیزی که برام عجیبه چرا سونی بازیهای خودش را هیچ تخفیفی نمیزنه؟!!! ولو تو استیم بیشترین تخفیف ها را برای بازی های خودش میزنه . تو پی اس ان یدونه بازی انحصاری سونی تخفیف نخورده

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من یه چیزی که برام عجیبه چرا سونی بازیهای خودش را هیچ تخفیفی نمیزنه؟!!! ولو تو استیم بیشترین تخفیف ها را برای بازی های خودش میزنه . تو پی اس ان یدونه بازی انحصاری سونی تخفیف نخورده
شما تخفیفات رو ندیدن
همین چند وقت پیش God Of War 3 , The Order 1886 حدود 7 دلار شده بودن The last of us R هم تعداد تخفیفاتش خیلی زیاد بود
البته من خاطرم نیست ولی بیشتر بازیهای سونی چندین بار تا الان تخفیف خوردن

آخرین ویرایش:

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
سلام بچه ها من امروز یه ps4 گرفتم کلا بعد از ps3 دیگه از دنیای کنسول یه 4 سالی به دور بودم میخواستم اکانت بسازم یه اموزش درست حسابی کسی اینجا گذاشته به من لینکش رو بده؟ دستگاه ریجن 2 هست چون شنیده بودم باید کشور امریکا زد حتما و یه سری جزئیات دیگه اگه آموزشی چیزی دارید بدید ممنون میشم. یه اکانتی که بتونم بعدا پلاسش کنم و انلاین بزنم . دستتون پیشاپیش سبز

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698

استور آمریکا رو چک کن شما

آقا من الان هر کار می کنم psn متصل نمیشه برای کسی دیگه هم این مشکل پیش آمده ؟

آقا وصلیم به کوری چشم کمونیست:p

سلام بچه ها من امروز یه ps4 گرفتم کلا بعد از ps3 دیگه از دنیای کنسول یه 4 سالی به دور بودم میخواستم اکانت بسازم یه اموزش درست حسابی کسی اینجا گذاشته به من لینکش رو بده؟ دستگاه ریجن 2 هست چون شنیده بودم باید کشور امریکا زد حتما و یه سری جزئیات دیگه اگه آموزشی چیزی دارید بدید ممنون میشم. یه اکانتی که بتونم بعدا پلاسش کنم و انلاین بزنم . دستتون پیشاپیش سبز

بایدی وجود نداره در مورد ساختن اکانت آمریکا! تو ایران چون اکثر کارت پلاس ها و گیفت کارتها ریجن 1 آمریکا هستن بره ایرانی ها راحتتره که اکانت آمریکا بسازن

این آموزش از طریق کنسول

http://www.ps4store.ir/آموزش-ساخت-اکانت-psn-در-ps4/

اینم پی سی (با پی سی راحت تره )

آموزش ساخت اکانت PSN از طریق کامپیوتر

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
سلام
من مورتال کمبات xl رو انلاین بازی میکنم می خواستم بدونم روم خاصی نداره که برای ایران باشه یا جای مشخصی که بشه با گیمرهای ایرانی پلی بدم ....

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
دوستان کسی تو پارتی مشکل نداره؟ این ارور nat type و چجوری میشه درست کرد؟ هممون هم nat type 2 هستیم ولی از چت و پارتی میندازه بیرون

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
از دیروز من نمیتونم وارد psn بشم :((
میزنه user یا password اشتباهه، میدونم که اشتباه نیست ولی با این همه میخوام password رو هم عوض کنم میگه Not a valid e-mail address. Please try again.
چی کار کنم؟ کسی همچین مشکلی داشته؟ :-SS

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
از دیروز من نمیتونم وارد psn بشم :((
میزنه user یا password اشتباهه، میدونم که اشتباه نیست ولی با این همه میخوام password رو هم عوض کنم میگه Not a valid e-mail address. Please try again.
چی کار کنم؟ کسی همچین مشکلی داشته؟ :-SS
شما ورود ۲مرحله فعال نکرده بودین درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر