همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام..من مى خوام از اكانت ٢ هفته رايگان ps plus استفاده كنم اطلاعات پى پال يا كارت مى خواد...چى وارد كنم؟؟ فيك باشه خطر بن نداره؟

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
درود

دوستان کماکان همچو گذشته امکان پلاس گرفتن با اکانت ژاپن هست؟!

بعد از 1سال برگشتم به psn ولی مثل گذشته دیگه نمیشه به سادگی اکانت ژاپن ساخت ! اکانت رو ساختم با Pc نهایت در کنسول ختم شد به وارد کردن یک ایمیل دیگه !

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
دوستان سلام من تازه ps4 گرفتم..اولین نکته ای که به نظرم اومد اینه که برای هر بار تغییر اتصال به wifi باید پسورد رو وارد کرد؟ من مجبورم بین 2 تا مودم هی عوض کنم اینترنتم رو..هر بار عوض میکنم این پسورد میخواد !!
چه کنم؟؟
بعد خوندم برای افزایش سرعت دانلود dns به صورت دستی وارد کنم...اون هم هر دفعه بخوام تغییر wifi بدم باید دستی وارد کنم؟؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
دوستان چرا سرعت دانلود تو PSN اینقدر پایین هست؟:|:|:| با 700 کیلوبایت سرعت صفحه ها یک مدت طول میکشن تا باز بشن، موقعه دانلود چرا هی کنسول سنگین میشه و نمیشه هیچ کاری کرد؟؟؟؟ مثلا موقع دانلود the last of us رفتم تو استور کلا کنسول رفت خواب زمستانی و با ریستارت کردن درستش کردم:|:|:|...الان من کجا میتونم بازی رو متوقف کنم بعد امشب مثلا ادامش بدم؟؟؟من هیچ جایی واسه توقف دانلود نمیبینم!
متوقف کردن رو پیدا کردم...ولی واسه دانلود اخرین ما بخش داستانی که 10 گیگ هست زده 49 ساعت :|

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
دوستان تو بخش دانلود بازی ها تا الان که دانلود نشدن یک علامت قفل هست میتونم بپرسم این برای چی هست؟

دوستان تو بخش دانلود بازی ها تا الان که دانلود نشدن یک علامت قفل هست میتونم بپرسم این برای چی هست؟
دوستان میشه به سوال بنده پاسخ بدهید؟ چند ساعت پیش the last of us رو از استور خریدم...بعد هم موقعه دانلود یک علامت قفل رفت رو بازی میتونم بپرسم این قفل برای چی هست؟

Last edited by a moderator:

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
دوستان چرا سرعت دانلود تو PSN اینقدر پایین هست؟:|:|:| با 700 کیلوبایت سرعت صفحه ها یک مدت طول میکشن تا باز بشن، موقعه دانلود چرا هی کنسول سنگین میشه و نمیشه هیچ کاری کرد؟؟؟؟ مثلا موقع دانلود the last of us رفتم تو استور کلا کنسول رفت خواب زمستانی و با ریستارت کردن درستش کردم:|:|:|...الان من کجا میتونم بازی رو متوقف کنم بعد امشب مثلا ادامش بدم؟؟؟من هیچ جایی واسه توقف دانلود نمیبینم!
متوقف کردن رو پیدا کردم...ولی واسه دانلود اخرین ما بخش داستانی که 10 گیگ هست زده 49 ساعت :|

با نت ایران این ارقام و پینگ 4رقمی طبیعیه! شما در مقایسه با سرعتی که در IDM ویندوز میبینید پایین میرسه ب نظرتون! ک طبیعه با نت کشور! البته که شما وقتی وارد PSN میشید رسما متصل میشید به سرورهای آمریکایی و اروپایی .... شخصا با نت خودم تست کردم سرعت دانلودم از سرورهای خارجی در قیاس با سرورهای داخلی به یک سوم کاهش پیدا میکنه! (البته PSN در ایران ک سرور ندارد منظورم سرور برای دانلود یک فایل موزیک مثلا)

توقف دانلود هم در قسمت Notifaction میتونید دانلود را pause یا delete کنید

دوستان میشه به سوال بنده پاسخ بدهید؟ چند ساعت پیش the last of us رو از استور خریدم...بعد هم موقعه دانلود یک علامت قفل رفت رو بازی میتونم بپرسم این قفل برای چی هست؟

تا حداقل 50% بازی دانلود نشه قابل اجرا نخواهد بود بازی

خودم شخصا با این اوضاع نت کشور دانلود دیجیتالی رو بیخیال شدم و رفتم سمت نسخه فیزیکی جسارتا از سرعت نتت اطمینان حاصل کن بعد برو سمت دانلود ............

==================================

پ ن: کسی اخیرا موفق شده اکانت ژآپن بسازه؟(صرفا ساخت اکانت نه! ساین شدن و پلاس گرفتن منظورمه! ) گویا دیگه مثل سابق نمیشه :(

• Like
Reactions: Paradise Lost

mammadovsky

کاربر سایت
Aug 23, 2016
2
سلام دوستان. من تازه PS4 خریدم. میخواستم بدونم برای استفاده از Multiplayer بازی ها فقط اکانت پلاس لازم دارم؟ چون چند تا بازی دست دوم خریداری کردم که نمیدونم کد هاش استفاده شده یا نه. خودم حدس میزنم کدها بیشتر مربوط به دانلود DLC و سایر کانتنت ها هستش. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان. من تازه PS4 خریدم. میخواستم بدونم برای استفاده از Multiplayer بازی ها فقط اکانت پلاس لازم دارم؟ چون چند تا بازی دست دوم خریداری کردم که نمیدونم کد هاش استفاده شده یا نه. خودم حدس میزنم کدها بیشتر مربوط به دانلود DLC و سایر کانتنت ها هستش. ممنون میشم راهنماییم کنید.
برایه دسترسی به بخشه انلاین بله نیاز دارید پلاس برایه اکانت بخرید
تو 4 دیگه کد برایه مولتی بازی کردن وجود نداره
کدها برایه dlc هست.

• Like
Reactions: mammadovsky

Darkofheaven

کاربر سایت
May 21, 2016
78
دوستان میخوام یه plus یه ساله بخرم واسه همین میخوام یه اکانت بسازم
سوالم اینه که الان واسه ثبت نام باید ادرس فیک بدم بعدن مشکل ساز نمیشه ؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,143
نام
حمید
دوستان راهی هست که از تخفیفات استور باخبر شد؟
بعد این تخفیفات فقط برای اوناییه که پلاس دارن؟
تنها راه موجود فکر کنم سر زدن به سایت های خبری گیمینگ و چک کردن ایمیل هایی که سونی میفرسته باشه
تخفیفات برای همست ولی اعضای پلاس مثلا دو دلار تخفیف بیشتر میگیرن

• Like
Reactions: White Injun

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
بچه ها یه سوال داشتم...
من میخواستم God of War III Remastered و Resident Evil 4 رو بخرم از PSN، ولی وقتی میرم روی بازی، جایی که price رو زده برای من نوشته try free trail و عکس PS Now هم اومده بالاش (فکر کنم).

اصلاً این PS Now چی هست؟ برای stream کردن بازی های PS3 ـه؟ خب این یعنی چی؟ و اینکه من الان اگه بخوام این بازی ها رو بخرم چه کار باید بکنم.

مدت ها پیش هم میخواستم DarkSiders II رو بخرم که بازم نشد نمیدونم چرا... میشه لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر