همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

آره تا جایی که تونستم اورجینال بازی کردم اما منکر این نمیشم که کپی بازی نکردم شاید به همون اندازه که اورجینال بازی کرده باشم به همون اندازه هم کپی
اما شما میگی چرا به این هکر ها فحش میدین؟؟ و حمایتشون میکنین یه بحث دیگه ایه . تو خیچ جای دنیا و تو هیچ فرهنگ متمدنی دزدی و تجاوز و خرابی کار خوبی نیست حالا چه برسه به حمایت از همچی آدمایی .

دوست عزیز حرف شما کاملا متین هست و من قبول دارم...مشکل اینجاست که ای کاش قبل از کپی رایت فرهنگ میومد....مطمن باش کپی رایت هم بیاد فرهنگشو نداریم ...اینو قبول کن...اول باید خودمون رو اصلاح کنیم ...منم حمایت نمیکنم از هکرا..من بحثم چیزی دیگه ایی هس

دوست عزیز حرف شما کاملا متین هست و من قبول دارم...مشکل اینجاست که ای کاش قبل از کپی رایت فرهنگ میومد....مطمن باش کپی رایت هم بیاد فرهنگشو نداریم ...اینو قبول کن...اول باید خودمون رو اصلاح کنیم ...منم حمایت نمیکنم از هکرا..من بحثم چیزی دیگه ایی هس
کپی رایت وقتی میاد که تمام کامپیوتر های ادرات مدرسه ها بانک ها و .....از ویندوز ارجینال استفاده کنن که این خیلی هزینه بره و حالا حالا ها قانون کپی رایت اجرا نمیشه
پ ن:از من وصل نمیشه به PSN هنوز سرورا قطعه
با اکانت ژاپن وصل شد به استور ولی با اکانت آمریکا نه PSN هم SU میزنه وصله

آخرین ویرایش:
دوستان عزیزی که هنوز نمیتونن کانکت شن و یا در تست اینترنت ، قسمت psn fail میشه ،
برن داخل settings /psn
یکبار sign out بشن و دوباره sign in شن.
یعنی به صورت manual، نه اینکه دوباره تست بگیرن.

دوستان عزیزی که هنوز نمیتونن کانکت شن و یا در تست اینترنت ، قسمت psn fail میشه ،
برن داخل settings /psn
یکبار sign out بشن و دوباره sign in شن.
یعنی به صورت manual، نه اینکه دوباره تست بگیرن.
من این کارم کردم، نشد. خود support.us.playstation.com هم نوشته هنوز Offline هستن سرورا. جالب اینجاست که من از طریق app موبایل میتونم وصل بشم، ولی با PS4 نه.

دوستانی که نمی‌تونن لاگین کنن برای MTU عدد 1473 رو وارد کنید.
Settings->Network->Set up internet connection->Wifi/Lan->Custom
همه چیز اتوماتیک باشه به غیر از MTU. ممکنه کنسول به یه خاموش روشن کردن احتیاج داشته باشه بعد تنظیمات.

من تا قبل از این مشکلات راحت انلاین بازی میکردم ولی بعد این 2 3 روز تو تست کانکشن به قسمت نت تایپ که میرسه این ارورو میده میزنه نت تایپ 2 بعد پایین یه اروری مینویسه که اینه:
ps4 router might not support ip packet fragmentation and some network features of the ps4 might be restricred
الان مشکل از مودومه یا بخاطر همین down شدن سرورا داره اذیت میکنه؟چون تو هیچ بازی انلاینی نمیتونم برم.ممنون میشم راهنمایی کنین

این استور هم داستانی شده ها !
به گفته دوستمون یکبار psn رو sign out کردم حالا دیگه sign in نمیشه !
دوستان کسی میدونه چه باید کرد ؟ میخوام بازی دانلود کنم #:-s:((

دوستانی که نمی‌تونن لاگین کنن برای MTU عدد 1473 رو وارد کنید.
Settings->Network->Set up internet connection->Wifi/Lan->Custom
همه چیز اتوماتیک باشه به غیر از MTU. ممکنه کنسول به یه خاموش روشن کردن احتیاج داشته باشه بعد تنظیمات.

آقا دستت درد نکنه. برای من درست شد.

من تا قبل از این مشکلات راحت انلاین بازی میکردم ولی بعد این 2 3 روز تو تست کانکشن به قسمت نت تایپ که میرسه این ارورو میده میزنه نت تایپ 2 بعد پایین یه اروری مینویسه که اینه:
ps4 router might not support ip packet fragmentation and some network features of the ps4 might be restricred
الان مشکل از مودومه یا بخاطر همین down شدن سرورا داره اذیت میکنه؟چون تو هیچ بازی انلاینی نمیتونم برم.ممنون میشم راهنمایی کنین

کسی نمیدونه؟
تکلیفم مشخص بشه اگه از خود سروراس خیالم راحت بشه:d

بسم الله:eek: الان اومدم وارد بشم میگه pass شما not longer valid هم پلی 3 زدم هم 4:-o

تا بعد از چند بار وارد شد :|

به گ... نره اکانتمون :))هر اروري بود دیده بودیم تو این چند روز الا اين:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or