همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ac128

کاربر سایت
Jun 19, 2008
29
دوست عزیز چرا بهت بر میخوره من خودم اینکارم از دیشب تا کل فایروالهای میکروتیک و چک کردم درسته از پورتها نیست دیگه خسته شدم جنابعالی کجای دنیا تشریف داری که وصل من بندرعباسم خدومون هم isp هستیم حالا میخوای باور کن میخوای باور نکن از ما گفتن هر چی به عقل ناقص من میرسید انجام دادم

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
اقا هیچ کس تو ایران به store وصل نمیشه. هر کی بگه وصل میشم بدونید فروشندس و می ترسه کنسول هاش رو دستش باد کنه. نترس اقا ایراد از کنسول که نیست. ایراد از زیر ساخت انترنت هست. فقط زنگ بزنید. اگر یکی هم لطف کنه بی من یاد بده این عکسی رو که زیر هر پستم میاد چطوری پاک کنم ممنون میشم

- - -ویرایش - - -
دو تا پست بالاتر اون دوستمون بابک تازه کنسول خریده به استور هم وصل میشه فروشنده هم نیست:d

GOD OF WORLD

کاربر سایت
Jul 26, 2013
39
نام
علی
شما چرا یک فیل تر شک ان نمیگیرید
همون جایی که میخایید تنظیمات وای فای رو توی کنسولتون وارد کنید اطلاعاتشو وارد میکنید و دیگه این مشکلو ندارید

من خودن از اینا دارم ولی زیاد به اینترنت پلی استیشن وصل نمیشم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دو تا پست بالاتر اون دوستمون بابک تازه کنسول خریده به استور هم وصل میشه فروشنده هم نیست:d
ISPش چی هست و در کودوم شهر؟ حتما بپرس که اقا زاده هست یا نه چون اونا کلا با ما فرق دارند

- - -ویرایش - - -

شما چرا یک فیل تر شک ان نمیگیرید
همون جایی که میخایید تنظیمات وای فای رو توی کنسولتون وارد کنید اطلاعاتشو وارد میکنید و دیگه این مشکلو ندارید

من خودن از اینا دارم ولی زیاد به اینترنت پلی استیشن وصل نمیشم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
un ruzi ke bekhaym ba ****** shekan az psn estefade konim ruze bicharegie HAMEYE mast

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
لطفا همه برید به این لینک و نوشته ی پایین رو بنویسید. اگر زباتتون خوب هست یه متن متفاوت اما با همین مضمون بنویسید بهتر هست. بنویسید تا خبرش رو بزن eurogamer حتما در چارت بخش submit news رو انتخاب کنید.
لینک:
http://www.eurogamer.net/contact.php

Hey guys no one can connect to PSN via ps4 in Iran, it happened actually after ps4 launch in Europe. It's totally annoying and when i contacted Sony customer support about this issue, they didnt have faintest idea about! we all Iranian gamers are in the bad situation right now.

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
لطفا همه برید به این لینک و نوشته ی پایین رو بنویسید. اگر زباتتون خوب هست یه متن متفاوت اما با همین مضمون بنویسید بهتر هست. بنویسید تا خبرش رو بزن eurogamer حتما در چارت بخش submit news رو انتخاب کنید.

Save us!!! Cant connect to psn from iran just after PS4 launch in Europe.Already contact sony but doesnt get an appropriate answer. For gods sake please save us from this awfull situation.

یکم پیاز داغش رو زیاد کردم.:d

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
عجب داستانی شده ادم نمیدونه این بدبختی از کجا اب میخوره سونی .isp .به علت تحریم ها که فکر نکنم باشه!!!!!!!!!!

بقول یکی که مگفت: از چی بگم برات

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
نه بابا ایراد کنسول چیه من همین دیشب شانسی یه بار وصل شد الان دوباره وصل نمیشه یا دو هفته پیش زمان لانچ اروپا هم وصل میشد به Store بدون مشکل هم به خود PSN.مسلما از خود دستگاه نیست.ولی مشکل ما اینه که دقیقا مشکل از کجاست!چون پارس انلاین من بهش زنگ بزنم بگم پورت مربوط به PS Store بستست رسما هنگ میکنه:D.پورتش رو اگر دوستان میدونن چیه بگن اینجا (443 نیست 80 هم نیست اینا کلا قضیشون فرق میکنه) تا به طرف مقابل بگم بلکه ببینه واقعا اختلالی ایجاد شده یا نه

خب منطقی بخوایم فکر کنیم پورت های 5223 و 3478 هم چک کنید، شاید اونان...

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
مشکل از تحریم نیست که گفته ما تحریم شدیم اگه از تحریم بود اون دوستان هم نمتونستند به استور وصل باشند ولی میبیند وصل میشد بعضی ها ها هم گه گداری وصل میشند این مشکل از جایی اب میخوره که ما نمدونیم کجا هست

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
خب منطقی بخوایم فکر کنیم پورت های 5223 و 3478 هم چک کنید، شاید اونان...

داداش الان بچه ها با اون لینکی که گذاشته بودن چک میکنم فقط 80 بازه بقیه بسته

- - -ویرایش - - -

مشکل از تحریم نیست که گفته ما تحریم شدیم اگه از تحریم بود اون دوستان هم نمتونستند به استور وصل باشند ولی میبیند وصل میشد بعضی ها ها هم گه گداری وصل میشند این مشکل از جایی اب میخوره که ما نمدونیم کجا هست

درست میگی داداش من خودمم 3 روز پیش با نت همسایه که کد نداره وصل شدم الان با اونم نمیشه نت خودمم که تعطیله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر