همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

دوستان با ایمیلی که قبلا باهاش روی ps3 اکانت ساختیم میشه روی ps4 هم ساخت؟
همون اکانت رو بخام بزنم پسووردش یادم نیست میخام یه جدید بسازم
نه دیگه نمیشه
ولی میتونی forget pass بزنی یه pass دیگه برای اکانتت بگیری

آخرین ویرایش:
نه دیگه نمیشه
ولی میتونی forget pass بزنی یه pass دیگه برای اکانتت بگیری
اونم بزنی یه سری چیزا میپرسه که من اصلا یادم نیست مربوط به 4-3 سال پیشه
به درد سرش نمیازه یه جدید میسازم

کسی اگه لینک آموزش ساخت اکانت ریجن1 آمریکا رو اگه داره محبت کنه بذاره با اون کدی که باید بزنی

سلام به همگی یه سوال داشتم اگه من دو تا گیفت کارت داشته باشم که یکیش پلی استیشن پلاس باشه و یکی دیگه فقط یه کارت 20 دلاری باشه ، با هم میتونم ازشون استفاده کنم ؟ یعنی اول redeem cod پلاس رو وارد کنم بعد که عضو پلاس شدم دوباره یه redeem دیگه وارد کنم که حساب پولیم شارژ بشه ؟؟؟

سلام
من یه گیفت کارت 10 دلاری و 50 دلاری گرفتم اول اون 10 دلاری رو وارد کردم و خیلی سریع 10 دلار تو اکانتم اومد بعد 50 دلاری رو وارد کردم که ارور 82000002 رو داد بعد چندین بار تکرار کردم فرقی نکرد آخرین بار که زدم ارور به 82000156 تبدیل شد.....
چی کار کنم؟؟؟!!!!

سلام
من یه گیفت کارت 10 دلاری و 50 دلاری گرفتم اول اون 10 دلاری رو وارد کردم و خیلی سریع 10 دلار تو اکانتم اومد بعد 50 دلاری رو وارد کردم که ارور 82000002 رو داد بعد چندین بار تکرار کردم فرقی نکرد آخرین بار که زدم ارور به 82000156 تبدیل شد.....
چی کار کنم؟؟؟!!!!

از استور خود کنسول استفاده میکنید؟!
از وبسایت سونی تست کنید،توی خود سایت سونی اینجوری راهنمایی کرده بودن.................

سلام به همگی یه سوال داشتم اگه من دو تا گیفت کارت داشته باشم که یکیش پلی استیشن پلاس باشه و یکی دیگه فقط یه کارت 20 دلاری باشه ، با هم میتونم ازشون استفاده کنم ؟ یعنی اول redeem cod پلاس رو وارد کنم بعد که عضو پلاس شدم دوباره یه redeem دیگه وارد کنم که حساب پولیم شارژ بشه ؟؟؟
بله داداش فرقی هم نداره کودومو اول وارد کنید.

آقا اعصابم خورد شد،چقدر سرعت لود مسیج ها و فرستادن مسیج کند شده توی ps4 !!!باید 2 دقیقه صبر کنم تا یه مسیج بفرسته و 2 یا 3 دقیقه منتظرم بمونم تا مسیج لود بشه.سرعتم هم 2 مگ هست .نمی دونم چرا اینجوری ،دیگه لود کردن مسیج که سرعت بالا نمی خواد،دوستان چه کنم درست بشه؟؟اکانتم هم برای us هست.
احتمال قوی مشکا از کیفیت نت باشه چون این مورد بعد از اپدیت واسه همه بهتر شده.

بله داداش فرقی هم نداره کودومو اول وارد کنید.

احتمال قوی مشکا از کیفیت نت باشه چون این مورد بعد از اپدیت واسه همه بهتر شده.
آخه همین الان تست گرفتم سرعتم 2 مگ فیکس بود،پیننگم هم همیشه با سرور های اروپا بین 90 تا 110 هست.حالا من یه بار مودم رو خاموش روشن کنم ببینم چی میشه.

چرا اینقدر سرعت ـه سرورهای Store پایین ــــــــــــه؟ دانلود یه بازی 200 مگی از استور 5ساعت طول کشید:| ولی یه آپدیت 300 مگی بازی(فیفا15 ) 45دیقه طول کشید همش

هم از استور و هم از سایت سونی تست کردم دوتاش ارور میده!!!

چندبار اشتباه بزنی تا 24 ساعت دیگه نمیذاره کد ردیم کنی............
اون ارور دوم واسه این هستش،بذار 24 ساعت بگذره بعد بزن دوباره،حتما با وبسایت بزن/.

اقا تو رو خدا كمك كنيد من پي اس فورم ريست شد كلا بعد اپديت ريختم توش بعدش به پي اس ان وصل ميشه ولي ميرم تو پي اس استور همينجوري تو please wait گيم ميكنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or