همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
من از چه جایی اینترنت بگیرم که تایم اوتم و پینگم مناسب بازی آنلاین TLOU باشه؟ سمت غرب تهران خیابان پیامبر و اشرفی اصفهانی می شینیم.
من خودم اینترنت شاتل ۲ مگ دارم پینگمم ۸۰ تا ۹۰ و سرعت دانم هم ۵۰۰ کیلو بایت

jojobabit

کاربر سایت
Jun 29, 2013
154
سلام
PS4 من ریجن2 هستش دوتا اکانت دارم یکی US یکی هم UK حالا من میخام پلاسمو فعال کنم برای مولتی بازی کردن میخاستم بدونم کدوم اکانتمو فعال کنم و چرا ؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
PS4 من ریجن2 هستش دوتا اکانت دارم یکی US یکی هم UK حالا من میخام پلاسمو فعال کنم برای مولتی بازی کردن میخاستم بدونم کدوم اکانتمو فعال کنم و چرا ؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید با تشکر
سلام عزیز
ریجن ps4 که مهم نیست
پلاس رو بخوای فعال کنی باید کارت پلاس مربوط به ریجن این اکانتها که 1-2 هست بخری و یا کارت psn بخری و پلاس رو فعال کنی
فرقی نداره ! بیشتر برمیگرده به خوت !! بازیهای plus یکی هست برای 4 فعلا بین این دو ریجن .
هرکدوم از این اکانتها هم primary بشن امکانه انلاین بازی کردن و بازیهای دانلود شده از این اکانت رو در اختیار دیگر اکانتهای روی دستگاه قرار میده .

drake 2011

کاربر سایت
Jan 28, 2012
21
نام
Hossein
سلام به همه،يه سوال داشتم:nat type من ٣ خورده توي ps4 وقتي تستش ميكنم... اين nat من مشكلي إيجاد ميكنه؟؟؟من كه با دانلود از psn و مولتي فعلا مشكلي نداشتم.

jojobabit

کاربر سایت
Jun 29, 2013
154
سلام عزیز
ریجن ps4 که مهم نیست
پلاس رو بخوای فعال کنی باید کارت پلاس مربوط به ریجن این اکانتها که 1-2 هست بخری و یا کارت psn بخری و پلاس رو فعال کنی
فرقی نداره ! بیشتر برمیگرده به خوت !! بازیهای plus یکی هست برای 4 فعلا بین این دو ریجن .
هرکدوم از این اکانتها هم primary بشن امکانه انلاین بازی کردن و بازیهای دانلود شده از این اکانت رو در اختیار دیگر اکانتهای روی دستگاه قرار میده .
من الان میخام پلاس اکانت uk فعال کنم به نظر کسایی که تو این زمینه تجربه دارن خوبه یا نه ؟؟؟؟؟

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
دوستان یه سوال دارم
من یه ویزا کارت دارم که پنل آنلاین داره و میشه آدرسش رو تغییر داد یعنی میتونم به آدرس آمریکا تغییر بدم
حالا اگه اکانت آمریکا بسازم ویزا کارت رو اد کنم میتونم 1 ماهه رایگان بگیرم؟ چند بار میشه گرفت یا فقط یه بار میشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال دارم
من یه ویزا کارت دارم که پنل آنلاین داره و میشه آدرسش رو تغییر داد یعنی میتونم به آدرس آمریکا تغییر بدم
حالا اگه اکانت آمریکا بسازم ویزا کارت رو اد کنم میتونم 1 ماهه رایگان بگیرم؟ چند بار میشه گرفت یا فقط یه بار میشه؟
میتونی ادرس رو عوض کنی ببینی کار میکنه یا نه
ولی اگر prepaid هست یا int credit card هستن چه از نوع master / visa اینا تیپ کارتها کار نمیکنن . باز خودت امتحان

دیگه اینکه چقدر بتونی بگیری بسته به این داره که چقدر پول توی کارت باشه

داخل PS STORE قسمت بازی هایی که گذاشته رو میشه از PC بگیرم بعد انتقال بدم؟
به تاپیکه مربوطه مراجعه کنید D:
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ISP من قاطی کرده ظاهرا. به هیچ وجه نمیتونم اکانتم رو ساین این کنم تو PSN. کس دیگه ای این مشکل رو داره؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
ISP من قاطی کرده ظاهرا. به هیچ وجه نمیتونم اکانتم رو ساین این کنم تو PSN. کس دیگه ای این مشکل رو داره؟
رو Please Wait گیر میکنه یا مشکل چیزه دیگس؟اگر مشکل همینه که من و یه سری دیگه از دوستان هم این مشکل رو داریم الان یه هفتس دارم تلاش میکنم انگار نه انگار حتی به صورت دستی هم اقدام به بازکردن پورتایی که سونی گفته برای آنلاین شدن موردنیازه کردم ولی بازم افاقه نکرد ، حتی پراکسی هم شیر کردم ولی بازم انگار نه انگار دیگه روشی به ذهنم نمیرسه والا.تو فروم های خارجی هم این مشکل رو داشتن و خیلی هاشونم به باز بودن پورتای TCP و UDP اشاره کردن!.اگر کسی واقعاً یه راه حل پیدا کرد بگه اینجا ثواب داره الان یه هفتس کله کارم خوابیده به خاطر یه ساین این کردن!

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
من چجوری باید یه party تشکیل بدم که فرندز ها م رو و قتی آنلاین هستن و همگی تو یه بازیم پیدا کنم و باهم بازی کنیم؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ربطی به سرور های سونی نداره. سرور ها سالم هستن و کار میکنن. مشکل از این اینترنت بی صاحاب ماست. بعضی ISP ها این مشکل رو دارن. الان دوستای من از صبانت راحت دارن بازی میکنن اما من و چندتای از دوستای دیگم نمیتونیم ساین این شیم. مال خود من مکس نته (مخصوص تبریز) مال اونیکی دیگه هم شاتل.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر