همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

دوستان بلاخره راه حل please wait چی شد؟
اصلا راه حلی داره؟
dns تغییر دادم نشد
اتوماتیک زدم نشد
روش کریو رو نمیدونم چطوره
لطفا راهنمایی کنید

بنده هم مشکل داشتم ، البته من آی‌ پی‌ رو منوال میدم ،
به جای دی ان اس‌ ، آی‌ پی‌ مودم رو وارد کنید به عنوان مثل اگر آی‌‌پی مودم 192.168.1.1
--------------------------------------------PS4
IP : 192.168.1.100
Subnet : 255.255.255.0
Default Gateway : 192.168.1.1
DNS 1 : 192.168.1.1
DNS 2 : 0.0.0.0
----------------------------------------------------MODEM
DMZ ( Modem Cfg ):192.168.1.100

سلام دوستان من تست کانکشن که توی ps4 میگیرم nat type ام ورژن 3 میزنه که پیام میده ممکنه توی بازی انلاین دچار مشکل شم چطور nat ام open کنم یا type 1 یا 2 کنم ؟ ؟؟
UPNP رو تیک بزن توی setting برای مودمت.

خب دوستان خوشحالم که بگم مشکل من هم حل شد اما یک مورد
کسی آدرسی برای US نداره؟
از من آدرس میخواد
Googls map !

خدا این مخابرات رو لعنت کنه . ip های انگلستان رو که بسته نمیشه دانلود کرد :|
اینترنت هم سرعتش اومده پایین فقط timed out میده . شبا هم که سرعت دانلود رو میارن روی 20 کیلوبایت بر دقیقه :|:|
فقط بلندن گرون تر از بقیه پول بگیرن . زنگ هم که میزنی پشتیبانی یه مشت هویج گذاشتن هیچی حالیشون نیست .

دوستان من از امروز صبح نتونستم وارد PSN شم دیونم کرد یکی بیاد بگه چه باید کرد به زبون ساده بگید بگیریم حلش کنیم....اینم بگم اینترنتم شاتل هستش الان 1 ماهه بدون کوچکترین مشکل آنلاین میزدم...

دوستان من از امروز صبح نتونستم وارد PSN شم دیونم کرد یکی بیاد بگه چه باید کرد به زبون ساده بگید بگیریم حلش کنیم....اینم بگم اینترنتم شاتل هستش الان 1 ماهه بدون کوچکترین مشکل آنلاین میزدم...

به صورت دستی وارد شو بعد Privacy policy جدید اومده که اکسپت میکنی و وارد میشی

مخابرات
اكانتمم انگلستانه

عزیز مشکل شما نیست مشکل همست . کلا مخابرات این مشکل رو داره . هرچی هم زنگ میزنی پشتیباهی یه مشت هویج جواب میدن هیچی هم حالیشون نیست . باید صبر کنیم . پورت های انگلستان رو هم بستن

عزیز مشکل شما نیست مشکل همست . کلا مخابرات این مشکل رو داره . هرچی هم زنگ میزنی پشتیباهی یه مشت هویج جواب میدن هیچی هم حالیشون نیست . باید صبر کنیم . پورت های انگلستان رو هم بستن

تا كى بايد صبر كرد؟ اينا اصلا مشكلو ميدونن كه بخوان حلش كنن؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or