همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

amirreza 47

کاربر سایت
Dec 11, 2013
54
خوبه ما يك ps4 خريديم اين از اون شاتل كوفتي كه خراب بود امروز درست شد اينم از psn كه قطع شد از موقعي كه اينو خريديم يه روز خوب نديديم :| يك سوال نميدونم براي چي هرچي تروفي ميگيرم تو پروفايلم ثبت نميشه براي چيه از اينترنته؟

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
خوبه ما يك ps4 خريديم اين از اون شاتل كوفتي كه خراب بود امروز درست شد اينم از psn كه قطع شد از موقعي كه اينو خريديم يه روز خوب نديديم :| يك سوال نميدونم براي چي هرچي تروفي ميگيرم تو پروفايلم ثبت نميشه براي چيه از اينترنته؟

مگه میشه تروفی ثبت نشه؟!
البته یه نکته دیگه ای هست اینه که اگه آنلاین نباشی کلا تروفی ها رو توی PS4 نشون نمیده،ولی به محض اینکه یه بار آنلاین میشی و میری توی قسمت تروفی ها،تروفی ها رو با سرور سینک میکنه و همه چی درست میشه..............

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
درسته,آمریکا به صرفه تره (البته تقریبا از لحاظ قیمت تو یه رده هستن,مثلا اگه یه بازی برا امریکا 20 دلار باشه برا بریتانیا حدودای 15 ایناست),ولی تا اونجا که من می دونم و شنیدم استور اروپا از لحاظ ساپورت بازی زایگان و تخفیف و بازیای خوب خیلی بهتر از آمریکاست,درسته؟؟
البته منم سول کردم که اگه از این لحاظ بریتانیا بهتر از امریکاست من خودم بریتانیا رو انتخاب کنم,چون هنوز اکانت PS3 که بریتانیا بود رو اینجا وارد نکردم
ممنون
اون PS3 بود ، فعلا بازي زيادي نيومده كه تفاوتي داشته باشن. ١ يا ٢ سال ديگه تفاوت بين استور اروپا و امريكا در بازي هاي رايگان و.. معلوم ميشه.

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
آقا کسی اطلاعی نداره کی این سرورای کوفتی درست میشه ؟ والا از دیشب تا الان مارو کاشتن اینجا

نمی دونم این لینک مربوط به همین مشکله یا نه
http://community.us.playstation.com...NTENANCE-Monday-March-10th-2014/td-p/43086667

آخه ساعتاش تخیلی شده :-$ یا من از دانشگاه اومدم دارم گیج میزنم :p

آخرین ویرایش:

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوستان این دو هفته رایگان پلاس رو په جوری بگیرم که روی جعبه هم زده؟؟؟؟
اطلاعات کارت بانکی میخواد
راهی نداره ؟؟؟

ممنون

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان این دو هفته رایگان پلاس رو په جوری بگیرم که روی جعبه هم زده؟؟؟؟
اطلاعات کارت بانکی میخواد
راهی نداره ؟؟؟

ممنون
والا اینطور که همه میگن باید بیخیالش شی
البته اگه کردیت کارد نداری (که میدونم نداری:d)

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
والا اینطور که همه میگن باید بیخیالش شی
البته اگه کردیت کارد نداری (که میدونم نداری:d)

نمیشه یکی یه کارت بذاره اینجا و بقیه ازش استفاده کنن؟
توش هم پولی نداشته باشه:d

- - -ویرایش - - -

http://forum.persiantools.com/threads/%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AE%D8%B1%D8%AC.79921/

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
اقا من اینترنتم 8 مگ شاتله همه پرت ها جز پرت 80 رو هم بازکردم. اونم چون خودشاتل بسته ولی هرکاری میکنم بازم فیفا لگ داره. چیکارش کنم؟ توروخدا یکی راهنمایی کنه...

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اقا من اینترنتم 8 مگ شاتله همه پرت ها جز پرت 80 رو هم بازکردم. اونم چون خودشاتل بسته ولی هرکاری میکنم بازم فیفا لگ داره. چیکارش کنم؟ توروخدا یکی راهنمایی کنه...
شما با سرور هاي اروپا و امريكا پينگ بگير بزار اينجا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر