همه چیز درباره ی Xbox Live

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
1. کسی که بن نشده.هر کسی هم بوده برای قبل بوده...شما هم اگر بازی هات مشکل نداشتن می تونی به راحتی Live بازی کنی... ;)
2. شرکت WestGame می فروشه.البته Parto هم ممکنه داشته باشه.
3. این اکانت های گلد فکر نمی کنم جواب بدن.بهتر هست اگر اکانت گلد نداری از همین فروشگاه ها بخری.
تشكر بابت پاسخ هات;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشید من GamerTag خودم رو ار XBOX 360 پاک کردم بعد از XBOX LIVE اون رو Recover کردم اما حالا عکس Achivment هام رفته:confused:
باید چی کار کنم:cool:

خوب گیمرتگی که ریکاور کردی آپدیت شده آخرین باری هست که وصل شدی قبل از پاک کردنش.امکان داره اچیومنت ها بعد از پاک کردن از بین رفته باشن.البته خوب اگر GamerScore کم شده باشه معلومه اچیومنت ها از بین رفتن.ولی اگر همین بوده و نشون نمیده برو توی لیست کامل اچیومنت ها ببین هستشون یا نه...بالاخره خودشون توی اون کادر کوچیک نشون داده میشن. ;)

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
متاسفانه من ارزوی adsl رو به گور میبرم چون منطقه ی ما چندین ماه هست که port خالی توش پیدا نمیشه
میخواستم ببینم چه بازی هایی رو میشه با dial بازی کرد که زیاد اذیت نکنه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
متاسفانه من ارزوی adsl رو به گور میبرم چون منطقه ی ما چندین ماه هست که port خالی توش پیدا نمیشه
میخواستم ببینم چه بازی هایی رو میشه با dial بازی کرد که زیاد اذیت نکنه؟

من شنیده بودم بازی Fifa 08 میشه بازی کرد.اما مطمئن نیستم.

به نظر من بی خیال بازی با Dial Up بشی بهتره.هزینه تلفن هم بالا میره اینطوری... ;)

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
سلام.
من به لایو وصل شدم و خواستم pro2008 رو بازی کنم ولی تو بازی توپ یه دفعه غیب میشه
یه جای دیگه ظاهر میشه کلا" خیلی عجیب غریبه لطفا" کمکم کنید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام.
من به لایو وصل شدم و خواستم pro2008 رو بازی کنم ولی تو بازی توپ یه دفعه غیب میشه
یه جای دیگه ظاهر میشه کلا" خیلی عجیب غریبه لطفا" کمکم کنید

شما باید برای این بازی هم سرعت خوبی داشته باشی هم پینگ خوب.

فکر کنم سرعتت 128 باشه...
اگر با کشور های دیگه بازی می کنی(منظور افرادی از کشور های دیگه هست) درسته که مشکل داری اما با بچه های داخل ایران بازی کن امکان داره این مشکل دیگه نباشه یا به طور کمی این مشکل وجود داشته باشه...

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
شما باید برای این بازی هم سرعت خوبی داشته باشی هم پینگ خوب.

فکر کنم سرعتت 128 باشه...
اگر با کشور های دیگه بازی می کنی(منظور افرادی از کشور های دیگه هست) درسته که مشکل داری اما با بچه های داخل ایران بازی کن امکان داره این مشکل دیگه نباشه یا به طور کمی این مشکل وجود داشته باشه...
من سرعتم 512 هستش..تو بازیه cod4 هم احساس میکنم وقتی کاری انجام میدم یه کم دیر انجام میده...راهی نداره؟
راستی پینگ چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من سرعتم 512 هستش..تو بازیه cod4 هم احساس میکنم وقتی کاری انجام میدم یه کم دیر انجام میده...راهی نداره؟
راستی پینگ چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون Delay Time مربوط به پينگ بالا ميشه !! كلا Ping تمام كاربران ايراني بخاطر پهناي باند پايين اينترنتي كشور جالب نيست. راهي هم جز افزايش پهناي باند اينترنت كشور وجود نداره ;) البته شما ميتونيد از همون شركتي كه اكانت داريد درخواست كنيد كه پينگتون پايين بياد ولي اونقدر نميتونن كاري بكنن كه شما راصي باشيد ;)

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
من نمیدونم چرا امروز هر چی میخام وصل شم به لایو نمیشه.وجالبه حتی پروفایلم افلاین هم لود نمیشه.
و باید حتما کابل لینک رو قطع کنی تا پروفایل افلاین بیاد بالا.تست لایو رو هم که میزنی هیچ مشکلی نداره.
هرکی میتونه لطفا کمک کنه.راستی امروز فکر کنم روز اخر اکانت گلد 1ماهم باشه.ولی نباید که اینجوری بشه که؟!!!!!!!حداقل باید سیلور بالا بیاد که.نه؟!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من نمیدونم چرا امروز هر چی میخام وصل شم به لایو نمیشه.وجالبه حتی پروفایلم افلاین هم لود نمیشه.
و باید حتما کابل لینک رو قطع کنی تا پروفایل افلاین بیاد بالا.تست لایو رو هم که میزنی هیچ مشکلی نداره.
هرکی میتونه لطفا کمک کنه.راستی امروز فکر کنم روز اخر اکانت گلد 1ماهم باشه.ولی نباید که اینجوری بشه که؟!!!!!!!حداقل باید سیلور بالا بیاد که.نه؟!!!

کابلی که از مودمت به PC رفته رو بکش و تست کن ببین توی XBox 360 وصل میشه یا نه... ;)

از كجا ميشه با بهترين قيمت كارت گلد تهيه كرد؟

می تونید بگید کسی با کردیت کارت از اینترنت براتون خرید کنه یا این که از WestGame بخرید یا از جاهای دیگه...کلا توی ایران گرون هست ...
من خودم از طریق سایت XBox.Com خریدم.1 سال هم اضافی Renewal کردم... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر