همه چیز درباره ی Xbox Live

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
البته فکر کنم توی برخی بازی ها که فشار زیادی روی کنسول ندارن، آپدیت ادامه پیدا میکنه.
نمی دونم اما تا جایی که من خودم امتحان کردم تا حالا نشده داخل بازی بشم ودانلود ادامه داشته باشه حتی اگر Notify هم نده باز هم دانلود ادامه پیدا نمی کنه.

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
نمی دونم اما تا جایی که من خودم امتحان کردم تا حالا نشده داخل بازی بشم ودانلود ادامه داشته باشه حتی اگر Notify هم نده باز هم دانلود ادامه پیدا نمی کنه.

چند بار شده برای من. چون مثلا بسته به زمان و حجم و سرعت دانلودم - دانلود بازی زود تموم شده.
البته دو سه بار پیش اومده که فکر کنم در همه اش در حال انجام بازی آرکید (دیجیتالی) بودم.
آخرین باز در بین بازی Trials Evolution بودم که نوشت دانلود کامل شد.

البته بهتره موقع دانلود بازی نکنید و مثلا موقع خواب بزارید بکگراند دانلود کنه که کنسول هم نیمه خاموش و بدون فشار دانلود ها رو انجام بده و صبح تحویل بده :)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
امروز آپدیت cod رو گذاشتم برای دانلود که وسط های کار برق رفت و بعد از ده دقیقه اومد حالا که دوباره رفته تو مد دانلود نوار سبز تا آخر پر شده ولی دانلود داره انجام میشه(از چراغ خودم میشه فهمید) میخوام بدونم مشکلی پیش اومده؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
امروز آپدیت cod رو گذاشتم برای دانلود که وسط های کار برق رفت و بعد از ده دقیقه اومد حالا که دوباره رفته تو مد دانلود نوار سبز تا آخر پر شده ولی دانلود داره انجام میشه(از چراغ خودم میشه فهمید) میخوام بدونم مشکلی پیش اومده؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

مشکلی نداره. ظاهرا جدیدا از ادامه دانلود میاره تایتل اپدیت ها رو اگه قطع بشن.
ولی گاهی اوقات به نوعی ایراد پیدا میکنن: اگه پر شد که هیچ - اگه زیاد صبر کردی و پر نشد یا هی ارور داد باید از هارد کنسول فایل تایتل آپدیت رو پاک کنید و دوباره از اول اقدام به دانلود کنید.

mohammadreza74

کاربر سایت
Aug 17, 2011
8
نام
محمد رضا
سلام دوستان عذر میخوام کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه تو گرفتن کارت یک ماه رایگان ایکس باکس لایو.فقظ چند نکته:
1...حتی با اکانت هند هم وارد بشی میگه کریدیت کارت میخواد ...جدیدا اینجوری شده
2...خواهشا اگه کسی میخواد راهنمایی کنه یه راهنمایی توپ بکنه
3...یاعلی ببینم کی میتونه این غولو بکوبه زمین;)

Nima_8Mile

کاربر سایت
Mar 11, 2008
9
نام
nima
ببخشید میدونم سوالم مسخرست ولی تعداد صفحه ها خیلی زیاد نمیدونم از کجا باید شروع کنم
من 360 دارم آخرین آپدیت هم روش هست جی تگ هم نیست
اگر بازی غیر اصلی روش بزارم و وارد لایو بشم بن میشم؟!

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
ببخشید میدونم سوالم مسخرست ولی تعداد صفحه ها خیلی زیاد نمیدونم از کجا باید شروع کنم

lt 3 اگه داشته باشید برید لایو مشکلی نیست . البته بهتره برنر مکس بخرید بازی ها رو ؛ ولی با 97 درصد هم مشکلی نیست .

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
درود سوال بسیار خوبی بود مسخره نیست :d
شما اگر اولین بار هست میخوای بیای شبکه قبلش باید فرمور هک آخرین ورژن فرمور هک LT3 رو یه تعمیرکار برات نصب کنه و بعد آخرین آپدیت رو از شبکه انجام بدید.
آپدیت شبکه همیشه از بازی های آفلاین یه ورژن بالاتر هست.
شبکه توان تشخیص بازی کپی از اصل رو نداره((البته بعضی ها میگن داره)) اگه داشت که این همه توی دنیا کپی بازی نمیکردن X360 رو دیسک برنر مکس با یه دیسک اورجینال برابری میکنه معمولا هم قابلیت نصب داره هم به صورت عادی میشه بازی کرد و بازی های XGD2 و XGD3 مشکلی ندارن((البته اگر از دستگاه بازی بپره بیرون مشکل از نوع رایت یا خرابی دیسک هست!!!))
همیشه میگم به دوستان لایو عین یه جمعی هست از کلیه کاربرها اگه شما از این جمع جدا بشید امکان بن شدن مادام العمر کنسول هست.
در هر صورت مشکلی نداره کار شما میتونید راحت استفاده کنید از شبکه با توجه به مطالب و صفحات قبلی که مفصل توزیح دادم در مورد باید و نبایدهای لایو.

Nima_8Mile

کاربر سایت
Mar 11, 2008
9
نام
nima
بردیا و cpt mc t4vish واقعا ازتون ممنونم
من خیلی وقت بود عضو لایو بودم ولی بخاطر اطلاعات غلطی که دوستام بهم داده بودن هیچوقت بازی نکردم
خیلی تعجب کردم وقتی دیدم شماها اینقدر تو لایو بازی میکنید برای همین پرسیدم
بازم ممنون

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
بردیا و cpt mc t4vish واقعا ازتون ممنونم
من خیلی وقت بود عضو لایو بودم ولی بخاطر اطلاعات غلطی که دوستام بهم داده بودن هیچوقت بازی نکردم
خیلی تعجب کردم وقتی دیدم شماها اینقدر تو لایو بازی میکنید برای همین پرسیدم
بازم ممنون
این حرفا چیه خواهش میکنم کاری نکردیم اتفاقا چند روز پیش توی تاکسی یه بنده خدایی بهم میگفت لایو چه آشغالیه X360 از مزایای شبکه که براش تعریف کردم توی همون مدت کم دهنش باز موند چون فقط آفلاین بازی میکرد از توزیحات که بهش دادم مجذوب شبکه شود :d

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستان بخوام وصل بشم لایو حتما باید داشبوردم اپدیت بشه؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

بله غیر از این توی شبکه راه نمیده ماکروسافت اگه قبلا فرمور هک سخت افزاری کنسول LT3 رو تعمیرکار بردی برات انجام داده میتونی آپدیت کنی مشکلی نداره ولی اگه فرمور هک انجام ندادی ببر پیش یه تعمیرکار برات انجام بده چون فرمور هک یه امنیت نسبی برای کنسول ایجاد میکنه 100 درصد نیست به هیچ وجه ولی بی تعصیر هم نیست یه مرتبه اگه انجام بدی برای آپدیت های ماه های دیگر هم میتونی از اون به بعد مستقیم آپدیت شبکه رو انجام بدی بدون هیچ مشکلی.

Nima_8Mile

کاربر سایت
Mar 11, 2008
9
نام
nima
این حرفا چیه خواهش میکنم کاری نکردیم اتفاقا چند روز پیش توی تاکسی یه بنده خدایی بهم میگفت لایو چه آشغالیه X360 از مزایای شبکه که براش تعریف کردم توی همون مدت کم دهنش باز موند چون فقط آفلاین بازی میکرد از توزیحات که بهش دادم مجذوب شبکه شود :d
آره خب منم از روزی که خریدم بهم میگفتن با سی دی کپی به لایو وصل نشو که بن میشی
اون یک ماه گلد فری هم الکی پرید:((

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
ما هم امدیم توی جمع Xbox دارها...تازه Xbox one گرفتم ولی هنوز نه بازیشو انتخاب کردم نه خریدم نه هیچی

مشکل:

wol_error.gif
اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.
4c7d916721209ca61.jpg

dns is,nt resolving xbox server names

از اساتید Xbox live کار کسی در مورد Change setting ip,DNS setting یا Alterent mac addrees کار کرده..کنسول بدون بازی هستش بدتر از مشخص نیست مشکل از اینترنت ایران هستش یا ایران ip block شده ست یا ما روی هوا هستیم

دوستان امکان داره همین بار اول اپدیت کنسول رو از خود سایت دانلود کرد وبریزیم روی سیستمش؟؟ یا حتما بار اول باید به live وصل بشیم؟"؟
راه حلی هست؟ من هر کاری میکنم وصل نشد به اینترنت با هر سه Adsl هم تست زدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر