همه چیز درباره ی Xbox Live

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
منم ميخوام بگيرم اما شرط اولش لايو هستش با سرعت 42 چه بازي هايي ميتونم بكنم؟؟؟مثلا ميشه باش به راحتي چه بازي هايي رو بازي كرد فقط چند تا رو بگيد.

****************خواهش مي كنم سريع بگيد*****************

Ali agha

کاربر سایت
Jan 7, 2008
27
نام
علیرضا
SALAm be HAmE

mikhastam bedonam age bad az in ke 1 mah az silver estefade kardim bad chi mishe?tamom mishe dige? yani hatman bayad az gold estefade konim? va yani dige nemitonim online bazi konim?
ye tozih kamel bedin ta matlabo begiram.

feng wai

کاربر سایت
Sep 29, 2006
89
mikhastam bedonam age bad az in ke 1 mah az silver estefade kardim bad chi mishe?tamom mishe dige? yani hatman bayad az gold estefade konim? va yani dige nemitonim online bazi konim?
سلام دوست عزیز شما با دسگاهت 1 ماه گلد رایگان داری که باهاش می تونی لایو بازی کنی وقتی هم که این یه ماه تموم بشه اکانت شما سیلور می شه که با سیلور هم نمی شه بازی کرد اما می شه به لایو وصل شد و تو مارکت واسه خودت بچرخی.
منم ميخوام بگيرم اما شرط اولش لايو هستش با سرعت 42 چه بازي هايي ميتونم بكنم؟؟؟مثلا ميشه باش به راحتي چه بازي هايي رو بازي كرد فقط چند تا رو بگيد.
با 42Kمنظورته؟فک نکنم بدون مشکل بتونی هیچ بازیی رو بازی کنی.

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دو جور اکانت داریم یکی گلد یکی هم سیلور
سیلور مجانی هست و هیچ وقت تموم نمیشه و با اون فقط میتونی از مارکت استفاده کنی
گلد هم پولی هست و برای بازی انلاین است
در ضمن بعد از اولین اتصال به لایو یک ماه گلد رایگان به شما داده میشه

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سلام
آقا من یه مشکلی دارم وقتی می خوام live رو تست کنم رو mtu که میرسه faild میشه؟؟
کمک کنید لطفا

مشکل از ترافیک شبکه است. اگر تمام مدت به همین صورته ، مودمت رو یبار Reset کن ... البته اگه مجاز به اینکار هستی...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من صحبت های RainBow جان رو کامل می کنم البته با اجازشون.

شما اگر می خواید مودم رو ریست کنید 2 راه دارید.

1.یک سوراخ ریز پشت مودم ها هست که چیزای نوک تیز رو فشار میدید داخلش و نگه میدارید.مودم ریست میشه.

2.اگر می خواید از داخل ویندوز ریست کنید توی آدرس بار My Computer بزنید 192.168.1.1 و نام کاربری و کلمه عبور رو admin بزنید.بعدش توی منو های این کنترل پنل شما گزینه ریست کردن رو پیدا می کنید.انجامش بدید ببینید چی میشه.

اگر حل نشد بگید یه فکری براتون بکنیم.

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
من صحبت های RainBow جان رو کامل می کنم البته با اجازشون.

شما اگر می خواید مودم رو ریست کنید 2 راه دارید.

2.اگر می خواید از داخل ویندوز ریست کنید توی آدرس بار My Computer بزنید 192.168.1.1 و نام کاربری و کلمه عبور رو admin بزنید.بعدش توی منو های این کنترل پنل شما گزینه ریست کردن رو پیدا می کنید.انجامش بدید ببینید چی میشه.

اگر حل نشد بگید یه فکری براتون بکنیم.

آقا اینکارو کردم و یه پنجره IE باز شد ولی چیزی نیاورد. :confused:

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
بچه ها من یک سوال می کنم نخندید
برای انکه 360 به live وصل کنم باید دو تا مانیتور داشته باشم؟(یکی برای 360 یکی برای pc ):blushing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا اینکارو کردم و یه پنجره IE باز شد ولی چیزی نیاورد. :confused:

خوب راه اول رو برو اما این راه برای ورود به کنترل پنل تنظیمات مودم هست و کار می کنه.

بچه ها من یک سوال می کنم نخندید
برای انکه 360 به live وصل کنم باید دو تا مانیتور داشته باشم؟(یکی برای 360 یکی برای pc ):blushing:

عزیز نیازی به 2 تا مانیتور نیست.مانیتور برای نشون دادن تصویر هست.اگر مودم 2 پورت باشه که هم به PC اینترنت رو وصل می کنی هم به XB360.اما مانیتور رو می تونی بعد از انجام همه تنظیمات به XB360 وصل کنی و بازی کنی دیگه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بستگی به کیفیت بازی داره و کیفیت سرور ها.با 128 فکر کنم Call Of Duty و بعضی مواقع Gears Of War و بازی های دیگه مثل Halo 3 و ... بازی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر