همه چیز درباره ی Xbox Live

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقايون اگه ميشه يه آدرس توي آمريكا يا انگليس بديد (بعلاوه Zip ‍Code ش ) براي Live ميخوام اگه سايتي هم مي دونيد داره معرفي كنيد ممنون .

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
آقايون اگه ميشه يه آدرس توي آمريكا يا انگليس بديد (بعلاوه Zip ‍Code ش ) براي Live ميخوام اگه سايتي هم مي دونيد داره معرفي كنيد ممنون .
آدرس بهترين هتل New York ... شبي 6.000 دلار پوله اتاقاشه ... منم همين رو زدم :love::biggrin1: :

21 East 52nd Street and Madison Avenue
New York, NY
10022

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
ببينم يه آدرس رو چندبار بديم مشكلي پيش نمي ياد ؟

سوال :
من اينترنت رو وصل كردم حالا توي ساخت Gamer Tag گير كردم توي قسمتي كه از آدم Windows Live ID مي خواد من هرچي ID خودم رو كه توي Hotmail ساختم ميدم قبول نمي كنه هرچي هم ميخوام ID بسازم ميگه اين ID قبلا ساخته شده من هرچي مي نوشتم گير ميداد خيلي برام عجيب بود . كسي چيزي مي دونه ممنون ؟

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
با سلام

من یک بار همین مشکل رو داشتم اما تنها چیزی که الان یادمه اینه که ایراد کار مربوط به خودم بود من من در صفحه قبل به جای انتخاب ایجاد یک گیمرتگ جدید یک گزینه دیگه رو که معنی داشتن یه گیمرتگ و بازیابیش بود رو انتخاب کرده بودم . عین عبارت انگلیسی یادم نیست ( چون من الان کنسول ندارم ) اما در صفحه قبلش دقت کن و گزینه درست رو انتخاب کن امیدوارم مشکلت حل بشه .

موفق باشید
فریدون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببينم يه آدرس رو چندبار بديم مشكلي پيش نمي ياد ؟

سوال :
من اينترنت رو وصل كردم حالا توي ساخت Gamer Tag گير كردم توي قسمتي كه از آدم Windows Live ID مي خواد من هرچي ID خودم رو كه توي Hotmail ساختم ميدم قبول نمي كنه هرچي هم ميخوام ID بسازم ميگه اين ID قبلا ساخته شده من هرچي مي نوشتم گير ميداد خيلي برام عجيب بود . كسي چيزي مي دونه ممنون ؟

میلاد جون توی تاپیک 4 روش اتصال به XBox Live آموزش ساخت گیمرتگ رو گذاشتم.

در ضمن ایمیل Yahoo و Gmail و ... هم می تونی بدی.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
بلاخره به Live وصل شدم :biggrin1::biggrin1: با اينكه هيچ كدوم از اين ID ها كار نكرد (yahoo ، Gmail و Hotmail) رفتم توي سايت passport.net و يه ID با Domain زير ساختم :
passport.com :biggrin1:
بقيه چيزهارو خداشكر گير نداد و بدون مشكل وصل شدم بابا عجب جاي باحالي ما خبرنداشتيم همين اول كار يه تم از COD4 دانلود كردم خيلي باحال بود فقط لامصب همچيش پوليه :biggrin1:
ID من : Fish3Rr

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
درود

برای لایو adsl

2gig بهتره یا 5 gig ????

من دیروز ثبت نام کردم منتظرم که وصل بشه . چقد طول می کشه ؟؟؟؟

کلا محدودیت نداشته باشی خیلی بهتره!
اگر هم داری سعی کن که محدودیتت کمتر باشه ===> یعنی ترافیک ماهیانه ات بیشتر باشه! ( 5 گیگ از 2 گیگ بهتره! )

---------------------------------

اکثر افراد ( حتی کارکنان خود ISPـها ) منظورشون از محدودیت حجمی بیشتر ، یعنی ترافیک ماهاینه بیشتره! اما اشتباهه : !محدودیت بیشتر = ترافیک کمتر!-!محدودیت کمتر = ترافیک بیشتر!

در ضمن این قسمت آخر رو کلی گفتم و طرف حرفم هیچ شخص خاصی نبود. چون دیدم بعضی ها دارن اشتباه می کنن ، گفتم یادآوری کنم.
نیاید بگید ما خودمون سواد داریم و بلدیم! چون من خودم هم همین اشتباه رو داشتم ولی حالا به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم. گفتم اطلاع رسانی کنم. :biggrin1:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
سلام
من بلا خره دو روز پیش وصل شدم live :) من می خوام خط پرسرعت بگیرم چه چوریه ؟قیمتش چقدر من یک ماه می خوام؟
راستی با دیال اپ چه بازی میشه را حت بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
id :jalal360

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
متاسفم براتون ! :)
چون احتمالا اون Gamertag ی که آفلاین باهاش بازی میکردین قبلا توی لایو وجود داشته ، شما یه گیمر تگ جدید ساختین که همه ی امتیازاش صفره و هیچ سیوی هم نداره !
اون 3 تا ستاره هم خوشحال نباش ! به همه میده ... یه جورایی اعتبار شخص رو نشون میده ... که وقتی برای اولین بار وصل میشی 3 تاست ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر