همه چیز درباره ی Xbox Live

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام
خب خداروشکر مشکلم حل شد مال نت بود دوستان میخوام تک تک فرند ریکوست تو لایو بتون بدم گفتم آگاه باشید(بلک اوپس نمیذاره با خارجکی ها بزنیم)
گیمر تگم:AdvanceSteak2

یا علی(ع)

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,818
نام
نریمان
من می خوام برای اوین بار به LIVE وصل بشم. تا حالا n بار امتحان کردم. ولی هر بار ارور میده. امکان داره مشکل از DNS باشه ؟ چون میذارمش رو حالت Auto.

این هم عکسش:

در کل هر چی هست یا مربوط به DNS هست یا MTU.

milad_magnet

کاربر سایت
Jan 26, 2011
42
سلام دوستان برای فیفا 13 من 800 تا پونت خریدم reedeem هم کردم اکانتمم گلده تا الان با تریال 2 روزه بازی میکردم بازی برنر مکسه ولی چی پی ..ن هم میزنم این ارور رو میده دقیقا باید کی بزنم و راه حل چیه معتادش شدم لطفا کمکم کنید در ضمن اولین بارمه به لایو وصل میشم نکنه بن شدم اگه اینطوره چرا تریال کار میکرد ؟

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
سلام دوستان برای فیفا 13 من 800 تا پونت خریدم reedeem هم کردم اکانتمم گلده تا الان با تریال 2 روزه بازی میکردم بازی برنر مکسه ولی چی پی ..ن هم میزنم این ارور رو میده دقیقا باید کی بزنم و راه حل چیه معتادش شدم لطفا کمکم کنید در ضمن اولین بارمه به لایو وصل میشم نکنه بن شدم اگه اینطوره چرا تریال کار میکرد ؟
شما این http://www.tinyurl.ir/DvnO
آموزشو بخون بعد بگم که به جای alternative dns بازم کد اولی رو بزن هم تو 360 seconary مینویسه بعد کانکت میشه منم تا دیروز همچین مشکلی داشتم ولی حل شد به لطف دوستان
اگه مشکل دیگه ای داشتی با این ID only360amir2010 تماس بگیر کمکی از دستم بر بیاد به روی چشم

milad_magnet

کاربر سایت
Jan 26, 2011
42
امیر جان نفهمیدم دقیق متظورتون رو میشه بیشتر توضیح بدید ؟
شما این http://www.tinyurl.ir/DvnO
آموزشو بخون بعد بگم که به جای alternative dns بازم کد اولی رو بزن هم تو 360 seconary مینویسه بعد کانکت میشه منم تا دیروز همچین مشکلی داشتم ولی حل شد به لطف دوستان
اگه مشکل دیگه ای داشتی با این ID only360amir2010 تماس بگیر کمکی از دستم بر بیاد به روی چشم

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
من می خوام برای اوین بار به LIVE وصل بشم. تا حالا n بار امتحان کردم. ولی هر بار ارور میده. امکان داره مشکل از DNS باشه ؟ چون میذارمش رو حالت Auto.

این هم عکسش:

در کل هر چی هست یا مربوط به DNS هست یا MTU.
dns رو auto کار نمیکنه احتمالا
زنگ بزن isp بگو dns رو بهت بگن
حل میشه مشکلت ایشالا

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
امیر جان نفهمیدم دقیق متظورتون رو میشه بیشتر توضیح بدید ؟

عزیز شما اون فایلو کامل بخون اگه ویندوزت 7 باشه وقتی میخوای از local area connetion و از این عکسی که گذاشتم

36345727769739985363.jpg

وارد ipv4 بشی همچین چیزی هست:

46805699997203233825.jpg

ازobtian بزار رو use بعد کدایی که تو اون فایل بودو بزن گزینه آخر dns هم همون ip addres اولی بزن
این کارارو باید رو local area connection انجام بدی یعنی همون کابل lan ای که از 360 به pc وصل کردی بعد برو رو کانکشن اصلی که الان داری ازش نت میگیری برو تو propertis بعد از sharing گزینه اول allow رو بزن share کن رو local area connection بعدv-p-n هم باید بسازی وقتی ساختی اینم برو تو sharing همین کارارو انجام بده share کن رو local area connection
تنظیماته 360 هم همیونطور که تو اون فایل نوشته اجام بده فقط dns رو تو 360 که دومیش seconary فکر کنم نوشته همون ip addres بزن بعد همه چی کانکت میشه منم همین کارو کردم ok شد
امیدوارم مشکلت حل شده باشه!

hamidhrv

کاربر سایت
Aug 10, 2011
49
نام
حمیدرضا
با سلام خدمت دوستان

به کمک این مطلب که در اختیار شما قرار میدهیم موتونید به راحتی هر چه ممکن اکانت گلد یا پوینت رایگان دریافت کنید.

ابتدا به این لینک مراجعه فرمایید I love MSPoint

پس از وارد شدن به لینک یه کد در اختیار شما قرار میده که میتونید اون رو به دوستانتان به دوستانتان معرفی کنید.

اگر حد اقل 10 نفر از دوستانتان وارد ان لینک شوند شما 1600 پوینت و اگر 20 نفر به ان مراجعه کنند 4000 پوینت دریافت خواهید کرد (البته ردیم کد رو )

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
با سلام خدمت دوستان

به کمک این مطلب که در اختیار شما قرار میدهیم موتونید به راحتی هر چه ممکن اکانت گلد یا پوینت رایگان دریافت کنید.

ابتدا به این لینک مراجعه فرمایید I love MSPoint

پس از وارد شدن به لینک یه کد در اختیار شما قرار میده که میتونید اون رو به دوستانتان به دوستانتان معرفی کنید.

اگر حد اقل 10 نفر از دوستانتان وارد ان لینک شوند شما 1600 پوینت و اگر 20 نفر به ان مراجعه کنند 4000 پوینت دریافت خواهید کرد (البته ردیم کد رو )

این سایت ها همشون دروغی هستن چون مگه چه سودی داره براشون که Point مفت و مجانی به ما بدن نه توی سایتشون تبلیغی هست نه چیزی میخواد پولو از کجا بگیره دوما شما لینک خودتونو توی سایت نزار لینک مرجع بزار

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
بچه ها من تازه با لایو آشنا شدم و حدود 20 هزار پوینت تو پروفایلم دارم،اما پروفایلم اکانت لایو نیست چطوری یه اکانت بسازم؟ تو سایت لایو هم رفتم چیزی متوجه نشدم ..

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
بچه ها من تازه با لایو آشنا شدم و حدود 20 هزار پوینت تو پروفایلم دارم،اما پروفایلم اکانت لایو نیست چطوری یه اکانت بسازم؟ تو سایت لایو هم رفتم چیزی متوجه نشدم ..

اونی که شما میگی Gs نه پوینت.با پروفایلی که میخوای بری لایو اول به لایو وصل شو.توی xbox guide گزینه join xbox live داره.بعد یه سری اطلاعات مثل ایمیل و پس و ... میخواد که وارد کنی حله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر