همه چیز درباره ی Xbox Live

Hesan7

کاربر سایت
Jul 7, 2012
11
نام
Hesan
دوستان لطفا يه ادم نيكوكار يه لينك براي شير كردن *پي ان رو ايكس باكس براي ويندوز 7 به من بده كارم گيره!
من تازه واردم تو فروم كمكم كنيد!! نميتونم پيدا كنم!

Alane Wake

کاربر سایت
Jul 9, 2012
14
نام
Sina
البته ربطی نداره و اگر ناقص یا اشتباهه تصحیح کنید خوشحال میشم.
پینگ مدت زمانی هستش که طول میکشه یه پکه 32 بیتی از سیستم تو به سرور بره و برگرده. واحدش هم میلی ثانیه هستش. این دیال آپا گاهی پینگشون به 3 هزار هم میرسه.
برای اینکه بفهمی چنده پینگ توی ران این دستور رو تایپ کن
ping 192.9.9.3 -t

پسرم این رو وارد باید بکنی...چرا آی پی خودت رو میدی؟؟
اول پنجره Run رو باز می کنی و این دستور رو وارد میکنی..:
ping 4.2.2.4 -t

---------- نوشته در 08:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:14 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها تو رو خدا کمــــــــــــــــــــــــــــک کنید..
من یک ایکس باکس اسلیم 250گیگ+کینکت دارم....الان یک بازی برنر مکس سفارش دادم......چطوری باید آنلاین بازی کنم...یک ارجینال خودم داشته ام میگه آپدیت...منم میگم نه...اگه اپدیت کنم کپی خورم میپره....چیکار کنم..با بازی ارجینال هم نمیونم بازی کنم!!!!!باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آپدیت دستگاه ام هم LT+3 هست....دوباره باید آپدیت کنم

omid1987

کاربر سایت
Nov 23, 2011
1
سلام دوستان"من تو xbox live خودم پوینت دارم ولی میخام اونو واسه nfs run پرداخت کنم که بتونم انلاین بازی کنم error میده کسی دلیلشو میدونه"ممنون میشم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان فریمور دستگاه من LT 3.0 هستش . الان وصل شدم لایو بعد آپدیت می خواست . بزنم مشکلی ایجاد نمی کنه که !!؟؟

دوست عزیز با خیال راحت اپدیت کنین و لذت ببرین .

سلام دوستان من بازی برنر مکس که واقعا برنر باشه از کدوم فروشگاه اینترنتی باید بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟

سایت مورد نظر پ.خ شد موفق باشین .

balck

کاربر سایت
Jul 9, 2012
11
دوستان من میخوام به لایو الان وصل شم تو قسمت شبکش ضبدر قرمز میاد چرا؟ من قبله این که LT3 بندارم ینی 1 هفته پیش راحت میرفتم

salar2x2

کاربر سایت
Jul 8, 2012
15
..

سلام من تا قبل اينكه lt3ًكنم بازي هايي مثل MW3 Max payne black ops رو مي خوند ولي ديروز اپديت كردم ديگه نخوند ميزنه Disk not Support قضييش چيه؟
يه سوال ديگه بازي هاي مثل MW1 ya zambie. مي خوام بازي كنم ميگه اول بايد بازيتو اپديت كني. يه فايله ٣ مگي ميده. ايا بايد دانلود كنم يا نه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من میخوام به لایو الان وصل شم تو قسمت شبکش ضبدر قرمز میاد چرا؟ من قبله این که LT3 بندارم ینی 1 هفته پیش راحت میرفتم

دوست عزیز اگه با کابل وصل میشین درست کابلتونو چک کنین ببینین درست وصل شده و مشکلی نیست .

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا
با سلام، دوستان من روی دستگاه lt3 دارم و می خوام لایو بازی کنم. سی دی هام برنر مکس هست، یه کردیت کارد هم دارم که مال فرانسه هست. یه اکانت (ایمیل) تو hotmail هم دارم ولی آدرسش فرانسه نیست. (می تونم از همین اکانت هاتمیل استفاده کنم یا باید یدونه جدید بسازم) تو پست های قبلی خوندم که دوستان گفته بودن باید ریجن اکانت و ایمیل یکی باشه انگار !؟ لطفا یه توضیح مختصری به من بدین. در ضمن موقع ساختن اکانت باید از چیز پی xx استفاده کنم ؟ باید ip خارج ایران باشه فقط یا باید مثلاً حتماً IP فرانسه باشه ؟! لطفاً راهنمایی کنید. در ضمن اگه اطلاعات کردیت کارد رو وارد کنم 1 ماه مجانی هم برام فعال میشه ؟
ممنون میشم جوابمو بدین..

آخرین ویرایش:

balck

کاربر سایت
Jul 9, 2012
11
دوستان گل من ترخدا جواب منو بدین دیگه من میخوام اتیتل اپدیتای بتلفیلد3 رو با کامپیتر دان کنم بعد با هوریزون به هارد مموری ایکس باکس انتقال بدم حالا جایی رو میشناسین که داشته باشه؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان گل من ترخدا جواب منو بدین دیگه من میخوام اتیتل اپدیتای بتلفیلد3 رو با کامپیتر دان کنم بعد با هوریزون به هارد مموری ایکس باکس انتقال بدم حالا جایی رو میشناسین که داشته باشه؟

Xbuc.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر