همه چیز درباره ی Xbox Live

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
یعنی اول برم یک hotmail جدید بسازم بعد از طریق سایت xbox یک gametag بسازم؟
امروز میخوام یک جدید بسازم ولی میترسم دوباره همینطوری باشه شما یک ادرس معتبر از امریکا نداری به من بدی؟

---------- نوشته در 10:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 AM ارسال شده بود ----------

Hotmail نمیخواد حتما ، هر سرویس Emailـی باشه کافیه.... یه گیمر تگ دیگه بساز دیگه، ولی اول یه Windows Live درست کن.

ببخشید میشه راهنماییم کنی چطوری windows live درست کنم؟شرمنده این قدر سوال میکنم

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
امروز میخوام یک جدید بسازم ولی میترسم دوباره همینطوری باشه شما یک ادرس معتبر از امریکا نداری به من بدی؟

---------- نوشته در 10:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 AM ارسال شده بود ----------

ببخشید میشه راهنماییم کنی چطوری windows live درست کنم؟شرمنده این قدر سوال میکنم

از اینجا لایو بساز
از اینجا یه هویت آمریکایی :D
خواهش میکنم :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,336
نام
امیر
دوستان شرمنده که اینجا میپرسم.گفتم شاید مربوط بشه چون برای لایو هست این تاپیک!من میخوام یه 360 دست دو بگیرم الان روش LT2+ هست. و حدود 1سال هست که به لایو وصل نشده!از کجا میشه فهمید این کنسول فلاگ شده؟خدای نکرده اگه فلاگ باشه وقتی LT3+ بریزیم مشکل حل میشه؟فلگ از بین میره؟:-/

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
از اینجا لایو بساز
از اینجا یه هویت آمریکایی :D
خواهش میکنم :D
مرسی اقا پویا خیلی ممنون ...لایو که میخوام بسازم ایمیل هاتمیل بهش میدم این پیغام رو میده We're sorry, but accounts ending in @hotmail.com are issued and managed by the domain owner.
To create a Windows Live ID, please try a different email address. If you don't have one, you can get a free Windows Live Mail account.

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
مرسی اقا پویا خیلی ممنون ...لایو که میخوام بسازم ایمیل هاتمیل بهش میدم این پیغام رو میده We're sorry, but accounts ending in @hotmail.com are issued and managed by the domain owner.
To create a Windows Live ID, please try a different email address. If you don't have one, you can get a free Windows Live Mail account.

خوب یاهو یا جی میل بساز.

دوستان شرمنده که اینجا میپرسم.گفتم شاید مربوط بشه چون برای لایو هست این تاپیک!من میخوام یه 360 دست دو بگیرم الان روش LT2+ هست. و حدود 1سال هست که به لایو وصل نشده!از کجا میشه فهمید این کنسول فلاگ شده؟خدای نکرده اگه فلاگ باشه وقتی LT3+ بریزیم مشکل حل میشه؟فلگ از بین میره؟
yahoo_7.gif
اگه Flag شده باشه، کنسول با سریالشو اینا Flag شده، دقیق نمیدونم اگه LT3 بریزی مشکلی پیش بیاد یا نیاد

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان شرمنده که اینجا میپرسم.گفتم شاید مربوط بشه چون برای لایو هست این تاپیک!من میخوام یه 360 دست دو بگیرم الان روش LT2+ هست. و حدود 1سال هست که به لایو وصل نشده!از کجا میشه فهمید این کنسول فلاگ شده؟خدای نکرده اگه فلاگ باشه وقتی LT3+ بریزیم مشکل حل میشه؟فلگ از بین میره؟:-/

دوست عزیز شما میتونین ازین قسمت بفهمین .

http://forum.bazicenter.com/thread27278/

و راجبه سوال دومتونم بگم اگه فلگ بشین دیگه نمیشه کاری کرد هیچی هر چیم بریزی دیگه تمومه . موفق باشین .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام ... امروز خواستم به live وصل شم ولی update required میده ( lt3 نصبه) ...
حالا اگه بزنم اگدیت کنه مشکلی پیش نمیاد ؟

C4EVA گفته بود که این آپدیت مشکل امنیتی ایجاد نمیکنه.ولی خب خود من فعلا این آپدیت رو انجام ندادم!
[LTR]>> C4Eva reported on IRC he completed a Livelog on the new dashboard and it should be safe for modified DVD firmwares (iXtreme v3 or v2.x for non-AP25 drives):

[c4eva] Livelog complete on new dash! No changes, same checks, safe!
[c4eva] :)

[y****] does burnermax mess up the drive for non xbox burning or reading?
[c4eva] no

NOTE: While the new dash seems safe for CFWs, it does however currently make the RGH impossible. But people are working on a solution and Team Xecuter already announced they will probably have a fix ready for SLIM consoles soon.
[/LTR]

فکر نمیکنم برای کنسولهای فت مشکلی داشته باشه آپدیت

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
منظورم اینه که از لحاظ کپی خور بودن دستگاه و اجرا کردن بازی ها به صورت افلاین مشکل ایجاد میکنه یا نه ؟

نه دوست عزیز مشکلی ایجاد نمیکنه . اگه مشکلی ایجاد می کرد c4eva تو سایتش میزد . با خیال راحت اپدیت کن .

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
خوب یاهو یا جی میل بساز.

اگه Flag شده باشه، کنسول با سریالشو اینا Flag شده، دقیق نمیدونم اگه LT3 بریزی مشکلی پیش بیاد یا نیاد
مرسی اقا پویا ممنون از راهنماییتون یاهو وارد کردم درست شد هویت امریکایی هم گرفتم الان که میخوام پروفایل جدید بسازم از این لایو که ساختم چه استفاده ای کنم منظورم اینه به جای ایمل هاتمیل میتونم این رو وارد وقتی گیم تگ میسازم وارد کنم

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,336
نام
امیر
دوست عزیز شما میتونین ازین قسمت بفهمین .

http://forum.bazicenter.com/thread27278/

و راجبه سوال دومتونم بگم اگه فلگ بشین دیگه نمیشه کاری کرد هیچی هر چیم بریزی دیگه تمومه . موفق باشین .

خیلی ممنون از پاسختون برادر معین،فقط یه سوال دیگه اونهم این که چطور باید بفهمیم کنسول فلاگ شده یا نه؟آخه این دوستی که میخوام 360 رو ازش بخرم همونطور که عرض کردم:> گفته که حدود 1 سال هست به لایو وصل نشده (شاید هم بیشتر) میگم شاید فلاگ شده دستگاه مثلا از راه بازی کردن نسخه معمولی FORZA 4 .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خیلی ممنون از پاسختون برادر معین،فقط یه سوال دیگه اونهم این که چطور باید بفهمیم کنسول فلاگ شده یا نه؟آخه این دوستی که میخوام 360 رو ازش بخرم همونطور که عرض کردم:> گفته که حدود 1 سال هست به لایو وصل نشده (شاید هم بیشتر) میگم شاید فلاگ شده دستگاه مثلا از راه بازی کردن نسخه معمولی FORZA 4 .

اینو از خلیل بپرس ناظم سایته کمکت میکنه من هرچی گشتم نتونستم برا فلگو اموزششو گیر بیارم بود من نمیتونم پیدا کنم .

http://forum.bazicenter.com/members/95/

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
C4EVA گفته بود که این آپدیت مشکل امنیتی ایجاد نمیکنه.ولی خب خود من فعلا این آپدیت رو انجام ندادم!

فکر نمیکنم برای کنسولهای فت مشکلی داشته باشه آپدیت
RGH چیه؟
من الان کنسولم اسلیمه به لایوم وصل میشم فقط چند وقت یه بار Error میده که به بعضی از Contentـا دسترسی ندارید، همین!

مرسی اقا پویا ممنون از راهنماییتون یاهو وارد کردم درست شد هویت امریکایی هم گرفتم الان که میخوام پروفایل جدید بسازم از این لایو که ساختم چه استفاده ای کنم منظورم اینه به جای ایمل هاتمیل میتونم این رو وارد وقتی گیم تگ میسازم وارد کنم

الان برو از کنسول یه Profile بساز، ساختی میپرسه که میخوای Gold بخری، بزن Not Now بعد گزینه میده 1 month free trial اونو بزن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر